پیش بینی قیمت

آینده ارز فانتوم (FTM) + پیش بینی قیمت Fantom

این مقاله آینده ارز فانتوم (FTM) / پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Fantom تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است.

هیاهوی روزافزونی پیرامون دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد. علاوه بر این، بسیاری از دارایی های دیجیتال در طول این دوره صعودی 2021 به بالاترین حد خود رسیدند. در مقابل، برخی از ارزهای دیجیتال نیز روند نزولی داشتند. بنابراین، بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در مورد اینکه آیا زمان نگهداری یا فروش ارز دیجیتال خود به قیمت مناسب فرا رسیده است سردرگم هستند . این ممکن است همان سناریو برای معامله گران و سرمایه گذاران FTM باشد.

آیا این رویدادها به اندازه کافی خوب هستند که ارز دیجیتال فانتوم را به یک سرمایه گذاری خوب تبدیل کنند؟ آیا باید قبل از پایان سال سرمایه گذاری کنیم یا تا سال پایان 2021 صبر کنیم؟ اجازه دهید در این مقاله تحلیل بازار و پیش‌بینی قیمت Fantom / آینده ارز فانتوم (FTM) در این باره بیشتر بدانیم.

ارز دیجیتال فانتوم (FTM) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز فانتوم (FTM) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

Fantom (FTM) به عنوان یک پروژه قرارداد هوشمند نمودار غیر چرخه ای (DAG) توصیف می شود که خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) را با استفاده از روش اجماع سفارشی خود به توسعه دهندگان ارائه می دهد .

علاوه بر این، Fantom (FTM) به همراه توکن داخلی خود، قصد دارد مشکلات مربوط به پلتفرم‌های قراردادهای هوشمند را حل کند ، عمدتاً سرعت تراکنش که توسعه‌دهندگان توضیح می‌دهند که آنها به کمتر از دو ثانیه کاهش یافته‌اند.

علاوه بر این، بنیاد Fantom که می تواند بر عرضه محصولات Fantom نظارت داشته باشد، در ابتدا در سال 2018 با راه اندازی OPERA، شبکه اصلی Fantom، در دسامبر 2019 توسعه یافت.

اکنون که ایده ای در مورد FTM داریم، آیا فکر می کنید FTM در سال 2021 ارز دیجیتال سودآوری خواهد بود؟ به بیگ اینکام بپیوندید و اجازه دهید نمودارهای این تحلیل قیمت FTM و پیش بینی قیمت FTM را مشاهده نماییم.

وضعیت فعلی بازار Fantom (FTM)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت، Fantom با 3.06 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 1,562,169,938 دلار معامله می شود. قیمت FTM در 24 ساعت گذشته 9.35 درصد کاهش داشته است.

علاوه بر این، FTM دارای منبع گردش جریان 2.55B FTM است. در حال حاضر، صرافی هایی که FTM در آن جا لیست هستند عبارتند از: Binance ، OKEx ، FTX ، KuCoin.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی FTM و آینده ارز فانتوم (FTM) برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Fantom (FTM) برای 2021

در حال حاضر، فانتوم جایگاه 27 را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین ارتقاء، توسعه و تغییرات در بلاک چین FTM به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت FTM برویم.

نمودار FTM/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا، FTM خود را در کنار گاوهای خشمگین قرار می دهد. امروزه FTM با قیمت بالای 2.95 دلار معامله می شود. علاوه بر این، می بینیم که FTM اخیراً یک الگوی کانال صعودی را انجام داده است.

کانال صعودی حرکت قیمتی است که در جهت صعودی از طریق یک خط موازی افزایشی رخ می دهد. علاوه بر این، نمودار نشان می دهد که اوج های بالاتر و پایین ترین سطح این الگوی قیمت را تشکیل می دهند. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده یک صعود کوتاه مدت است.

به عبارت دیگر، FTM خود را برای یک رالی صعودی احتمالی در روزهای آینده آماده می کند تا آینده ارز فانتوم (FTM) را درخشان تلقی کند. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است کریپتو از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد. البته، این به احتمال زیاد در صورتی اتفاق می افتد که بازار صعودی همچنان با FTM باقی بماند.

برعکس، اگر گاوها علیه کریپتو مخالفت کنند، ممکن است قیمت FTM کاهش یابد. به طور خلاصه، FTM ممکن است از موقعیت روند صعودی خود خارج شود و به قیمت نزولی سقوط کند. در واقع، این سطح قیمت از نظر سرمایه گذاران تصویر خوبی نیست.

پیش بینی قیمت Fantom و آینده ارز فانتوم (FTM) در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که فانتوم در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این، قیمت FTM در 24 ساعت گذشته 9.79 درصد کاهش یافته است. اگر این روند ادامه پیدا کند، FTM ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 5.8 دلاری خود عبور کند و بالاتر رود تا آینده ارز فانتوم (FTM) را درخشان تلقی کند.

FTM / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

در مقابل، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارز دیجیتال مخالفت کنند، خرس‌ها ممکن است کنترل FTM را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت FTM ممکن است به 1.16 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، آینده ارز فانتوم (FTM) و پیش‌بینی بلندمدت قیمت FTM ما برای سال 2021 صعودی است. این احتمال زیاد برای پیشی گرفتن از بالاترین قیمت فعلی (ATH) در حدود 3.47 دلار در سال جاری دارد. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش‌بینی قیمت و آینده ارز فانتوم در سال 2021 — RVOL، MA، و RSI

از ابتدای سال 2021، قیمت FTM شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، اینها بلافاصله با تثبیت، نوسانات و اصلاحات دنبال می شوند.

نمودار زیر حجم نسبی (RVOL) FTM را نشان می دهد. این شاخصی است که به معامله گران نشان می دهد که چگونه حجم معاملات فعلی در یک دوره زمانی نسبت به حجم معاملات قبلی تغییر کرده است. در حال حاضر، RVOL FTM در زیر خط برش قرار دارد که نشان دهنده شرکت کنندگان ضعیف تر در روند فعلی است.

FTM/USDT RVOL، 50-MA، و 200-MA (منبع: TradingView )

علاوه بر این، میانگین متحرک فانتوم (MA) در نمودار بالا نشان داده شده است. در حال حاضر FTM در وضعیت صعودی قرار دارد. قابل ذکر است که قیمت FTM بالای 50 MA و 200 MA (بلند مدت) است، بنابراین کاملاً در وضعیت صعودی قرار دارد. بنابراین در هر زمانی احتمال تغییر روند بسیار زیاد است و آینده ارز فانتوم (FTM) ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرد.

FTM / USDT RSI (منبع: TradingView )

در همین حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) کریپتو در سطح 67.78 قرار دارد. این بدان معنی است که کریپتو در وضعیت تقریباً بیش از حد خرید قرار دارد. در این رویداد، معامله گران و سرمایه گذاران باید با احتیاط معامله کنند تا از افت قیمت غیرمنتظره جلوگیری کنند. با این کار، معامله گران می توانند از دست دادن مقادیر زیادی از وجوه جلوگیری کنند و پتانسیل سود خود را در معاملات به حداکثر برسانند.

آینده ارز فانتوم در سال 2021 — ADX، RVI

آینده ارز فانتوم طبق ADX: اکنون به شاخص میانگین جهت گیری فانتوم (ADX) نگاه می کنیم. به ویژه، ADX به معامله گران در یافتن قدرت یک روند به جای جهت آن کمک می کند. همچنین می توان از آن برای تعیین اینکه آیا بازار در حال تغییر است یا روند جدیدی شروع می شود استفاده کرد. به طور خاص، ADX به شاخص حرکت جهت (DMI) مرتبط است.

FTM / USDT RVI (منبع: TradingView )

نمودار بالا نشان دهنده ADX فانتوم است. در حال حاضر، Fantom در محدوده 51.68 قرار دارد، بنابراین نشان دهنده یک روند قوی است. این نشان می دهد که قیمت ADX می تواند در آینده صعودی شود. نمودار بالا شاخص نوسان نسبی (RVI) را نشان می دهد.

به طور مفصل، RVI انحراف استاندارد تغییرات قیمت را در یک دوره به جای تغییرات قیمت مطلق اندازه‌گیری می‌کند. RVI بالای 40 سطح است، این نشان می دهد که جهت نوسانات به سمت پایین است. در واقع، RVI در سطح 58.38 قرار دارد، بنابراین سیگنال خرید بالقوه را تأیید می کند.

آیا این برای سودآوری فانتوم از سال 2021 تا 2025 کافی است؟ اجازه دهید در این پیش‌بینی قیمت Fantom و آینده ارز فانتوم (FTM) در بیگ اینکام برای سال‌های 2021 تا 2025 بدانیم.

پیش بینی قیمت Fantom و آینده ارز فانتوم (FTM) در سال 2022

آینده ارز فانتوم (FTM) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 15 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 25 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 15 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت Fantom (FTM) در سال 2023

اگر FTM سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA نگه دارد، میانگین متحرک بلندمدت 200 روز، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 40 دلار انجام دهند، و باعث می‌شود که کاهش پیدا نکند، بلکه به طور مداوم بازی کنند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز فانتوم (FTM) در سال 2024

با توجه به آخرین به‌روزرسانی‌ها، پیشرفت‌ها، پیش‌بینی قیمت FTM و پیش‌بینی‌های پروژه جدید پلتفرم، سرمایه‌گذاران FTM می‌توانند انتظار مشارکت و ادغام‌های زیادی را در حدود سال 2024 داشته باشند تا آینده ارز دیجیتال فانتوم (FTM) را روشن تر از قبل کند. علاوه بر این، این ممکن است قیمت FTM را در بازار ارز دیجیتال افزایش دهد بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 52 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز فانتوم (FTM) در سال 2025

آینده ارز فانتوم (FTM) در چهار سال آینده، می تواند تا 75 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای FTM چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که FTM طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

فانتوم آینده درخشانی در سال 2021 پیش رو دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم FTM و همچنین در کل بازار کریپتو، ممکن است شاهد رسیدن FTM به ارتفاعات جدیدی باشیم، باید منتظر ماند تا دید آیا آینده ارز فانتوم (FTM) به رقم های تعجب آوری خواهد رسید.

پیش بینی قیمت FTM در سال 2021 صعودی و تا 3.56 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که FTM سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 باشد، ممکن است حتی به 10 دلار برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

نظر شما درباره پیش بینی قیمت FTM و آینده فانتوم چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۹ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید