اخبار

سام بانکمن-فرید می گوید که ترا به اندازه ترانوس بد نبود

به گفته سام بانکمن-فرید، استیبل کوین شکست خورده Do Kwon لزوماً یک طرح پونزی نیست.

در تاپیک اخیر خود در توییتر ، میلیاردر ارز دیجیتال سام بنکمن-فرید، اظهار داشت که پروژه شکست خورده بلاک چین Terra به بدی کلاهبرداری بدنام بیوتکنولوژی Theranos نیست.

منبع: توییتر

رئیس FTX می‌گوید که Terra موردی از “شوق و شوق انبوه” و “هیجان” همراه با بازاریابی بد بود، و این ایده که این یک طرح پونزی بود را رد کرد.

استارت‌آپ آزمایش خون الیزابت هلمز در حال ارائه یک فناوری انقلابی بود که می‌توانست تعداد زیادی آزمایش را روی یک قطره خون انجام دهد.

هولمز در ژانویه به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران به کلاهبرداری محکوم شد. وکلای او نتوانستند هیئت منصفه را متقاعد کنند که او واقعاً به این فناوری اعتقاد دارد.

توکن LUNA تقریباً چند روز پس از اینکه استیبل کوین TerraUSD (USD) پیوند خود را از دست داد، تقریباً به صفر سقوط کرد. قرار بود توکن ها پشت سر هم کار کنند. با این حال، اکنون که عملاً برای UST غیرممکن است که دوباره میخ خود را به دست آورد، این پروژه تقریباً به طور قطع شکست خورده است.

Do Kwon، یکی از بنیانگذاران بحث برانگیز این پروژه، اخیراً یک طرح توزیع مجدد توکن برای احیای شبکه بلاک چین درگیر ارائه کرده است. او می خواهد با انشعاب زنجیر با یک لوح تمیز شروع کند. مالکیت شبکه به یک میلیارد توکن محدود می شود.

طرح جبران خسارت به جامعه ترا قبلاً انتقادهای زیادی را برانگیخته است. چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس ادعا می کند که انتظار داشتن فورک جدید ارزشی جز “تفکر آرزو” است.

قبل از فروپاشی Terra، کوون بارها رفتار تهاجمی و تهاجمی در توییتر نشان داده بود و به طور معمول به کسانی که حتی به طور متوسط ​​از بلاک چین Terra انتقاد می کردند، انتقاد می کرد. بنابراین، او همدردی بسیار کمی را جلب کرد.

با توجه به اینکه کوون به احتمال زیاد با مشکلات حقوقی فراوانی روبرو خواهد شد، وکلای او باید استدلال قانع کننده ای داشته باشند مبنی بر اینکه بنیانگذار جنجالی با اظهارات خود در مورد ترا سعی در فریب دادن افکار عمومی نداشته و علیرغم داشتن ارتباط با این پروژه در واقع به این پروژه اعتقاد داشته است. استیبل کوین شکست پایه نقدی.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید