اخبار

ارزش کل قفل شده آوالانچ از 11 میلیارد دلار گذشت و به BNB نزدیک شد

TVL آوالانچ به BNB نزدیک می شود و جایگاه خود را در پنج رتبه برتر تثبیت می کند.
طبق گفته DeFi LIama ، ارزش کل AVAX قفل شده از 11 میلیارد دلار فراتر رفته است و بازار یک بار دیگر توجه خود را از ارزهای دیجیتال سنتی به راه حل های مالی غیرمتمرکز مانند وام دهی کریپتو، کشاورزی و موارد دیگر معطوف کرده است.

با توجه به سرویس ردیابی DeFi LIama، ارزش کل قفل شده در AVAX از 11 میلیارد دلار فراتر رفته است و اکثر وجوه تخصیص یافته در پروتکل AAVE باقی می‌ماند که به کاربران امکان می‌دهد خدمات وام دهی را به دیگران ارائه دهند.

مجموع TVL برای پروتکل AAVE در حال حاضر تقریباً 13.5 میلیارد دلار است و از 7 فوریه با افزایش 1 میلیارد دلاری روبرو شده است. اما در حالی که این پروتکل حجم قابل توجهی از سرمایه را در قرارداد خود نگه می دارد، هنوز 6 میلیارد دلار با مبلغ فعلی فاصله دارد. – بالاترین زمان 19 میلیارد دلار.

منبع: DeFi LIama

مقام دوم در شبکه AVAX در اختیار پروتکل Trader Joe است که یک پروتکل تجاری غیرمتمرکز است که در حال حاضر دارای 1.5 میلیارد دلار TVL است.

در مورد رقبای AVAX، جایگاه اول در ارزش کل قفل شده در اختیار شبکه اتریوم است ، با بیش از 127 میلیارد دلار اتر که در قراردادهای هوشمند مختلف قفل شده است. رتبه دوم متعلق به شبکه لونا است که 16 میلیارد دلار قفل شده است.

نزدیکترین رقیب آوالانچ، BNB ، در حال حاضر 13 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده دارد، اما در عین حال، شبکه با ضرر ماهانه 10 درصدی در تعداد وجوه قفل شده در قرارداد مواجه است. چنین کاهش سریعی در تعداد وجوه نگهداری شده در قراردادهای BNB می تواند با تغییر در احساسات بازار مرتبط باشد.

رتبه پنجم در شبکه با بزرگترین TVL توسط شبکه Fantom با 8.5 میلیارد دلار بسته شده در قراردادهای مختلف در حال حاضر بسته شده است.

در زمان انتشار، توکن بومی آوالانچ، AVAX، با قیمت 93 دلار معامله می شود و یک رالی سه روزه را با 20 درصد افزایش قیمت پشت سر می گذارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا