اخبار

مدیر عامل بایننس توضیح می دهد که چگونه ترا باید وضعیت UST را مدیریت می کرد

مدیر عامل بایننس توضیح می دهد که برای نجات کل بازار چه کاری باید انجام می شد.

مدیر عامل یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان دیدگاه خود را در مورد وضعیت UST ارائه کرد و در مورد تعلیق معاملات LUNA و UST از این پلتفرم توضیح داد.

مهمتر از همه، مسئله اصلی که بر روی میخ UST تأثیر گذاشته است، مقدار بیش از حد LUNA استخراج شده به دلیل مشکلات اساسی در پروتکل ترا است. به دنبال آشفتگی در بازارهای ترا، اعتبار سنجی کل شبکه را به حالت تعلیق درآورده است که اساساً تمام عملکردهای اصلی شبکه را خاموش کرده است. از آن لحظه هیچ برداشت یا سپرده ای امکان پذیر نبود.

به گفته CZ، مقادیر زیادی LUNA ضرب شد و در حال حرکت به خارج از صرافی‌ها بود که سپرده‌ها را متوقف کرد، به همین دلیل است که برخی از کاربران فکر می‌کردند که فشار فروش در حال محو شدن است و می‌توانند مقداری LUNA را خریداری کنند تا از موقعیت خود خارج شوند. اما موضوع اصلی این بود که با گشایش سپرده‌ها و فشار فروش به بازارها باز می‌گردد و باعث افت مستمر می‌شود.

CZ افزود که از مدیریت وضعیت توسط مدیریت UST و LUNA ناامید است. بایننس درخواست کرد که شبکه را بازیابی کنند، LUNA بیش از حد بریده شده را بسوزانند و میخ را بازیابی کنند، اما هیچ پاسخی از طرف ترا دریافت نشد.

CZ همچنین اضافه کرد که شرکت‌ها و پروژه‌های دیگری مانند Axie Infinity در موقعیت‌های مشابه UST به‌طور حرفه‌ای عمل کردند و مسئولیت را بر عهده گرفتند و برنامه‌ای ارائه کردند که علاوه بر کمک از طرف Binance، منجر به اقدام فوری از طرف آنها شد.

در زمان انتشار، سپرده‌ها و برداشت‌های Luna و UST در صرافی مسدود می‌شوند ، زیرا پس از اینکه Luna به 0.00001 دلار رسید، که 100٪ قیمتی است که فقط یک هفته پیش دیدیم، ثبات ارز همچنان مشکوک است. UST هنوز به 1 دلار نمی رسد و با 0.17 دلار معامله می شود.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید