اخبار

اتریوم هم اکنون آماده انتقال به اثبات سهام است

به نظر می رسد شبکه آزمایشی اتریوم، Ropsten، برای آزمایش Merge آماده است.

بر اساس داده‌های اخیر Github ، به نظر می‌رسد شبکه آزمایشی اتریوم، Ropsten، برای آزمایش Merge آماده است. همانطور که قبلا توسط تیم بیکو، توسعه‌دهنده هسته اتریوم به اشتراک گذاشته شد، طولانی‌ترین شبکه آزمایشی PoW شبکه اتریوم در حال حرکت به سمت اثبات سهام با ادغام در حدود 8 ژوئن در شبکه است.

همانطور که تیم بیکو، توسعه‌دهنده هسته اتریوم قبلاً اعلام کرده بود، طولانی‌ترین شبکه آزمایشی PoW اتریوم در حال انتقال به اثبات سهام است و ادغام برای 8 ژوئن در شبکه برنامه‌ریزی شده است.

راه اندازی Beacon Chain در شبکه آزمایشی Ropsten، نقطه عطف بزرگی برای اتریوم بود، زیرا همچنان به ایجاد مبنایی برای سوئیچ موردانتظار خود برای اثبات سهام (PoS؛ testnet) ادامه می دهد.

Beacon Chain یک شبکه اثبات سهام است که در کنار شبکه اصلی اتریوم اجرا می شود که اثبات کار است. این به عنوان یک بستر آزمایشی برای تغییر قریب‌الوقوع اتریوم در مکانیسم اجماع عمل می‌کند، که شاهد «ادغام» دو زنجیره برای تشکیل یک شبکه PoS واحد است.

اقدام قیمت اتریوم

از آغاز سال 2022، اتریوم (ETH) حدود 50 درصد از ارزش خود را از دست داده است، در حالی که در مقابل بیت کوین (BTC) نیز زمین خود را از دست داده است. از اواسط ماه مه، اتریوم زیر منطقه قیمتی 2000 دلار معامله می شود زیرا احساسات سرمایه گذاران کاهش می یابد.

طبق آخرین گزارش هفتگی Coinshares، اتریوم در هفته گذشته شاهد برداشت 11.6 میلیون دلاری بود که خروجی خالص خروجی از سال تا به امروز را به 250 میلیون دلار رساند.

به گفته علی مارتینز ، تحلیلگر رمزارز، اتریوم به نظر می رسد در حال ایجاد یک مثلث نزولی در بازه های زمانی پایین تر خود است. در نتیجه، ETH ممکن است نیاز به شکستن بیش از 1950 دلار برای رسیدن به 2400 دلار داشته باشد، در حالی که عدم حفظ بالای 1700 دلار ممکن است ETH را به 1300 دلار بازگرداند.

مثلث های نزولی، به عنوان یک قاعده تحلیل تکنیکال، زمانی حل می شوند که قیمت به شدت از خط روند حمایت خود بشکند و متعاقباً به حداکثر ارتفاع مثلث نزول کند.

از سوی دیگر، داده‌های زنجیره‌ای نشان‌دهنده مانع عرضه قابل توجهی بین 1906 دلار و 1963 دلار است، با حدود 900000 آدرس که بیش از 8 میلیون ETH را به دست آورده‌اند. برای رسیدن به بالای 2200 دلار، اتریوم ممکن است مجبور شود از این منطقه مانع عبور کند.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با 7 درصد افزایش با قیمت 1909 دلار معامله می شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا