اخبار

انجمن اتریوم اختلافات خود را با ویتالیک بوترین به اشتراک می گذارد

جامعه اتریوم در مورد موضوعاتی مانند دوج کوین، جاودانگی و سیاست با ویتالیک بوترین مخالف است.

ویتالیک بوترین ، بنیانگذار اتریوم، در یک توییت اخیر از جامعه خواست تا برخی از نظرات او را که با آن مخالف هستند نام ببرند. تیم بیکو، توسعه‌دهنده هسته اتریوم نگران است که ارائه یک راه‌حل خوب برای حفظ حریم خصوصی به موقع ممکن نباشد. هادسون جیمسون، یک مهندس نرم افزار که در سال 2016 به بنیاد اتریوم پیوست، معتقد است که اجتناب بوترین از موضوعات سیاسی یک اشتباه بود زیرا همه چیز در حال سیاسی شدن است. ماریانو کونتی، سرمایه گذار فرشته، با ایده بوترین برای افزایش طول عمر انسان مخالف است. کونتی می‌گوید مردم باید با این واقعیت صلح کنند که فقط برای مدتی در این سیاره زندگی می‌کنند.

بنیانگذار Ethhub.io و یکی از بنیانگذاران برجسته اتریوم آنتونی ساسانو معتقد است که مشروعیت دادن به دوج کوین اشتباه بوده است. در حالی که ساسانو معتقد نیست که ارز دیجیتال میم به خودی خود یک کلاهبرداری است، او همچنان دوج کوین را صرفاً ابزاری برای جدا کردن سرمایه‌گذاران خرده‌فروش از پولشان می‌داند. همچنین ، یکی از بنیانگذاران اتریوم در آگوست گذشته به هیئت مدیره بنیاد دوج کوین که مجدداً تأسیس شده است، پیوست.
در ماه ژانویه، بوترین همچنین برخی از بدترین حملات شخصی را که به او انجام شد به اشتراک گذاشت.

علیرغم اینکه بوترین پس از تأسیس دومین بلاک چین در خط مقدم انقلاب ارزهای دیجیتال قرار داشت، به طور معمول با انتقادهایی روبرو می شود. اکثر مخالفان او با مشکلات مقیاس پذیری اتریوم و همچنین تاخیرهای مکرر مشکل دارند.

همچنین، اتریوم در نهایت می تواند در اوایل ماه اوت امسال به الگوریتم اجماع اثبات سهام منتقل شود.

این ارز دیجیتال در سال 2022 تاکنون عملکرد بسیار ضعیفی داشته است، اما ارتقای مورد انتظار می تواند به عنوان یک کاتالیزور صعودی بسیار مورد نیاز عمل کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا