اخبار

خالق دوج کوین در مورد کلاهبرداری: فضای رمزنگاری آنچه شایسته است به دست می آورد

برنامه نویس بیلی مارکوس نظری را به اشتراک گذاشته است که چرا حوزه کریپتو پر از کلاهبرداری است.

مهندس فناوری اطلاعات بیلی مارکوس که در سال 2013 با جکسون پالمر یکی از بنیانگذاران ارز دیجیتال دوج کوین بود و از آن زمان پروژه را ترک کرد، در توییتی نظر خود را در مورد اینکه چرا حوزه ارزهای دیجیتال «پر از کلاهبرداری» است به اشتراک گذاشته است.

مارکوس که در توییتر با نام «شیبتوشی ناکاموتو» شناخته می‌شود، علی‌رغم ترک تیم توسعه‌دهنده دوج کوین، به طور فعال و منظم توییت می‌کند و درباره DOGE و به طور کلی حوزه رمزنگاری نظر می‌دهد.

فضای رمزنگاری “آنچه را که لیاقتش را دارد به دست می آورد”

مارکوس ادعا می کند که دلیل اینکه کلاهبرداری اغلب در فضای رمزنگاری پدیدار می شود این است که جامعه نمی تواند فضا را کنترل کند و آن را از کلاهبرداران پاک کند – “این خود یک کار وحشتناک پلیس انجام می دهد”.

فضای کریپتو به جای اینکه کلاهبرداران را شکار کند، کلاهبرداران را فعال می کند و از کلاهبرداران دفاع می کند.

او در توییتی نوشت که این به “رفتار مزمن” جامعه مربوط می شود و بنابراین فضای کریپتو “آنچه را که لیاقتش را دارد به دست می آورد”.

منبع: توییتر

مارکوس پس از شکایت از این که از زمان ساخت دوج کوین در 8 سال پیش، به هدفی برای “وحشتناک ترین افراد زباله در فضای کریپتو” تبدیل شده است، در این مورد شروع کرد.

پالمر: کریپتو یک فناوری “انگلی” برای کلاهبرداری است!

پیش از این، یکی دیگر از بنیانگذاران DOGE، جکسون پالمر، در مصاحبه ای با Sydney Morning Herald اظهار داشت که کریپتو کره یک فناوری “انگلی” است که تعداد زیادی از کلاهبرداری ها را دائماً امکان پذیر می کند و انواع آنها را مطرح می کند.

پالمر گفت که تعداد زیادی از مردم جذب کریپتو می‌شوند زیرا مدام سودهای آسان را نوید می‌دهد و به دلیل تأیید افراد مشهور. او به NFT هایی اشاره کرد که توسط افراد مشهور تبلیغ می شد اما پنج سال پیش خنده دار به نظر می رسید.

جکسون اخیراً به ایلان ماسک، طرفدار اصلی دوج کوین، ایلان ماسک نیز حمله کرده است و او را «جناب‌گر» خطاب کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا