اخبار

یکی از صعودی ترین روزهای اتریوم: 750 میلیون دلار شورت از بازار لیکویید شد

رکوردشکنی حجم لیکوییدی در دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار پیگیری شد.

بر اساس داده های لیکوییدی در بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده توسط Coinglass ، اتریوم یکی از بزرگترین حجم لیکویید را در چند ماه گذشته، اگر نگوییم سال های گذشته، با تقریباً 800 میلیون دلار سفارشات از بازار ، مشاهده کرد.

چنین حجم لیکوییدی بزرگی پس از جهش اتریوم از خط حمایت در 1715 دلار و افزایش حدود 4 درصدی به ارزش خود ظاهر شد. این فشار به احتمال زیاد به دلیل اعتقاد معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به وجود آمده است که دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار به زیر 1700 دلار کاهش می‌یابد و به سمت حمایت بعدی در حدود 1500 دلار می‌رود.

منبع: Coinglass

جهش اتریوم به احتمال زیاد نتیجه هم فشار کوتاه و هم تمرکز زیاد سفارش های طولانی بیت کوین بوده است، که همچنین به روشی مشابه اتر جهش کرده است. خوشبختانه، بیت کوین پس از بسته شدن در 29888 دلار، خط منفی هشت هفته ای را شکست.

در مورد کل بازار، کل لیکوییدی تقریباً 809 میلیون دلار است که به دلیل نوسان نسبتاً پایینی که امروز در بازار شاهد آن هستیم، بسیار کمتر از میانگین در نظر گرفته می شود.

نرخ کل لیکویید ها در بازار نشان می دهد که گاو نر در حال کنترل وضعیت است، به طوری که تقریبا 90٪ از تمام سفارش های حذف شده، شورت هستند. بایننس همچنان بزرگترین تامین کننده نقدینگی در بازار در 24 ساعت گذشته است.

پیش از این، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، از مشترکین توییتر خود در مورد موضوعاتی که با آنها مخالف هستند سؤال کرده بود. نمایندگان قابل توجه جامعه رمزنگاری و فناوری اطلاعات نظرات خود را در مورد موضوعاتی مانند سیاست زدگی، جاودانگی و حتی مشروعیت ممکورنس دوج کوین به اشتراک گذاشتند.

در زمان انتشار، اتریوم با قیمت 1891 دلار معامله می شود و بهترین شروع یک هفته از مارس را نشان می دهد و تقریباً 5 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته داشته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا