اخبار

رئیس Crypto.com در مورد MiCA صحبت می کند و به صرافی ها اجازه می دهد در سراسر اروپا گسترش پیدا کنند

با اجرایی شدن قانون MiCA در سال 2024، صرافی‌های ارزهای دیجیتال از قوانین و مقررات یکپارچه برای صنعت در سراسر اروپا بهره خواهند برد.

به گفته اریک آنزیانی، رئیس و مدیر عامل Crypto.com، اجرای قانون بازارهای دارایی‌های رمزنگاری شده (MiCA) می‌تواند تلاش‌های گسترش صرافی‌های ارزهای رمزنگاری شده بزرگ در سراسر اروپا را تسریع بخشد.

آنزیانی که به طور انحصاری با کوین تلگراف صحبت می کرد، تاکید کرد که چگونه افزایش نظارت نظارتی و ماهیت “تجزیه” قوانین اروپایی برای صنعت زندگی را برای صرافی ها برای ارائه خدمات به کاربران در سراسر مرزها دشوار کرده است.

ما مشتاقانه منتظر MiCA هستیم. به نظر من اروپا بازار بزرگی است اما بازاری بسیار پراکنده. اگر می‌خواهید طبق قوانین بازی کنید، باید از چارچوب‌های بسیار متفاوتی در هر بازار پیروی کنید.»

مدیر عامل شرکت گفت که Crypto.com در بازارهای کلیدی در سراسر قاره از جمله فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و هلند ثبت شده است. این فرآیند هنگام در نظر گرفتن موانعی که مبادلات منطبق با گسترش بین‌المللی با آن مواجه هستند، چشم‌اندازی را ارائه می‌دهد.

انجام کارهای درست در حال حاضر در بازار برای یک کسب و کار بسیار پرهزینه است. MiCA مقداری هماهنگی را به ارمغان می آورد و به ما امکان می دهد در عین حال که همچنان میله بالایی در زمینه انطباق داریم، کارآمدتر باشیم.”

فروپاشی امپراتوری FTX Sam Bankman-Fried نقش مهمی در افزایش نظارت بر این صنعت ایفا کرده است. همانطور که آنزیانی توضیح داد، رگولاتورها در سراسر جهان برخی از تنظیمات را در چارچوب هایی که برای تنظیم فضا، به ویژه در مورد حمایت از مشتری و یکپارچگی بازار دارند، انجام داده اند.

انگلستان بازار دیگری است که Crypto.com در آن حضور چشمگیری دارد. در ژوئن 2022، اداره رفتار مالی (FCA) قوانین سختگیرانه‌تری را برای مشاغل و خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال اعلام کرد .

مجموعه‌ای از قوانین متمرکز بر تبلیغات و حمایت از سرمایه‌گذاران را ملزم می‌کند که شرکت‌های مستقر در بریتانیا یک «دوره خنک‌کننده» را برای سرمایه‌گذاران اولین بار اجرا کنند. FCA همچنین شرکت‌های این بخش را از استفاده از پاداش‌های «ارجاع به دوست» منع کرد و قوانین روشنی در مورد افشای ریسک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال داشت.

بریتانیا یکی از آن بازارهایی است که تنظیم کننده تغییراتی در آن ایجاد کرده است، اما این تنها بازار نیست. آنزیانی گفت: باید تغییراتی در عرضه ما انجام شود، اما ما رعایت کردیم، به موقع بودیم و توانستیم به ارائه خدمات خود در بازار ادامه دهیم.

آنزیانی به کوین تلگراف گفت که پایگاه مشتری Crypto.com به 100 میلیون کاربر نزدیک می شود. مدیر عملیات اضافه کرد که این پلتفرم از اکتبر 2023 شاهد هجوم کاربران بوده است که همزمان با افزایش ارزش بیت کوین همراه با هیاهوی پیش از تصویب صندوق های نقدی قابل معامله در بورس بیت کوین در ایالات متحده است.

به گفته آنزیانی، این شرکت در حوزه‌های قضایی «سطح یک» حضور قوی دارد و آمریکای شمالی، اروپای غربی، بریتانیا و آسیا سهم قابل توجهی از پایگاه کاربران آن را در اختیار دارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا