اخبار

کاردانو قصد دارد 100 میلیون آفریقایی را به ارزهای دیجیتال جذب کند

کاردانو با وجود بازار نزولی به کمپین آفریقایی خود ادامه می دهد.

کمپین آفریقایی کاردانو به شتاب گرفتن ادامه می دهد. این بار، اعلام شد که Adaverse، شتاب دهنده اکوسیستم کاردانو، در دور سرمایه گذاری اولیه برای Afriguild، یک انجمن صنفی بازی های بلاک چین آفریقایی و سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) شرکت کرده است.

حضور این سازمان در حال حاضر شامل 9 شهر در نیجریه، سومین کشور بزرگ آفریقا با بیش از 200 میلیون نفر جمعیت است. تا پایان سال، Afriguild همچنین قصد دارد به چهار کشور دیگر در این قاره گسترش یابد. در کل، Afriguild قصد دارد 100 میلیون آفریقایی را به فضای کریپتو و وب 3 جذب کند.

کاردانو در برنامه های خود آفریقا را در رتبه بالایی قرار می دهد

نیت کاردانو برای آفریقا واقعاً جدی است و آخرین اخبار بر این تصور افزوده است. از ایجاد Adaverse، که فعالیت‌های آن صرفاً با هدف حمایت از استارت‌آپ‌های کریپتو آفریقا انجام می‌شود، تا سفرهای شخصی چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو به این قاره و ملاقات‌هایی در تور با روسای جمهور کشورها، همه چیز نشان‌دهنده برنامه‌های جاه‌طلبانه کاردانو برای ترویج فناوری خود در این قاره است. بخشی از جهان که از نظر کریپتو توسعه نیافته است اما از نظر پتانسیل انسانی عظیم است.

ارتباطات آفریقایی کاردانو به شرکت های خصوصی محدود نمی شود. سال گذشته، شرکت مادر بلاک چین، IOHK، همکاری با وزارت آموزش اتیوپی را اعلام کرد و خود هاسکینسون نیز با روسای جمهور زنگبار و بوروندی دیدارهایی داشت.

اگر حضور کاردانو در آفریقا در این مقیاس به رشد خود ادامه دهد، شکی نیست که بلاک چین در قاره ای با 1.5 میلیارد نفر جایگاه قدرتمندی به دست خواهد آورد و سهم منصفانه ای از بازار ارزهای دیجیتال خود را تضمین خواهد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا