اخبار ارزهای دیجیتال

کاردانو پروژه جدیدی را برای تقویت توسعه قراردادهای هوشمند شخص ثالث راه اندازی می کند

کاردانو از جدیدترین پروژه برای تسریع توسعه قراردادهای هوشمند شخص ثالث رونمایی می کند.

بنیاد کاردانو از راه اندازی پروژه جدیدی برای تقویت توسعه قراردادهای هوشمند شخص ثالث با همکاری EMURGO، بازوی تجاری بلاک چین کاردانو خبر داده است.

همکاری بین دو سازمان شاهد تلاش‌ها و منابع متحد برای ایجاد یک پشته ابزار است که از اکوسیستم کاردانو پشتیبانی می‌کند و توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز را تسریع می‌بخشد .

این پروژه به دو فاز تقسیم می شود: MVP1 و MVP2. Five Binaries، یک شرکت توسعه زیرساخت، یک پشته ابزار مدولار برای MVP1 خواهد ساخت. بنیاد کاردانو قصد دارد در مرحله دوم، MVP2، با پروژه‌ها و همکاران دیگر از سراسر اکوسیستم ارتباط برقرار کند و آشکارا از آنها دعوت کند تا در پروژه مشارکت کنند.

کاردانو توسعه یک برنامه کاربردی دوم برای اکوسیستم خود را کاملاً ضروری می‌داند زیرا ممکن است به افزایش تنوع گزینه‌های موجود برای توسعه‌دهندگان برای ایجاد راه‌حل‌هایی در کاردانو کمک کند. این حرکت همچنین ممکن است به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه دهد تا انواع برنامه ها را ایجاد کنند و همچنین استانداردهای صنعت را برای زیرساخت های مبتنی بر قرارداد هوشمند برآورده کنند.

فردریک گرگارد، مدیر عامل بنیاد کاردانو، یک سازمان غیرانتفاعی که بر توسعه‌های شبکه کاردانو نظارت می‌کند، گفت: «توسعه این پشته ابزار، با مشارکت EMURGO، یک اکوسیستم پر جنب و جوش و فراگیر را برای قراردادهای هوشمند شخص ثالث فراهم می‌کند. توسعه در کاردانو.”

کاردانو از تحولات اخیر غوغا می کند

به نظر می‌رسد پیشرفت‌های اخیر در DeFi، NFT و Metaverse، و همچنین افزایش مقیاس، به خوش‌بینی بلاک چین کاردانو کمک می‌کند. کاردانو اخیرا شاهد راه اندازی اولین پروژه متاورس خود، پاویا بود. طبق این پروژه، SundaeSwap و ISO به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز بتا (DEX) کاملاً کاربردی در عصر روز پنجشنبه، 20 ژانویه راه اندازی می شوند.

راه حل های Hydra و Mithril از جمله 11 روشی هستند که کاردانو قصد دارد در سال 2022 توسعه یابد.

یک پروژه بازسازی با استفاده از بلاک چین کاردانو به اولین هدف خود یعنی کاشت بیش از یک میلیون درخت در اوایل ژانویه دست یافت.

برای ایجاد شفافیت و تأیید عمومی طرح های بازسازی زمین، تمام درختان کاشته شده در بلاک چین کاردانو ثبت شدند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا