اخبار ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاران ETF بیت کوین در افت می خرند: ورودی روزانه به 295 میلیون دلار رسید

در میان رکود بازارهای ارزهای دیجیتال، صندوق‌های ETF بیت کوین در فهرست ایالات متحده، بیشترین روز ورود خود را در بیش از یک ماه گذشته به ثبت رساندند.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری اسپات بیت‌کوین (ETF) مستقر در ایالات متحده، در میان بازار ارزهای رمزنگاری‌شده پرچمدار، به بزرگترین روز ورود خالص خود در بیش از یک ماه گذشته رسیده‌اند. 11 صندوق در 8 جولای 295 میلیون دلار به دست آوردند.

این اولین روز در سه هفته معاملاتی گذشته است که جریان خالص ورودی در تمام صندوق‌ها سیاه بود.

صندوق ETF بلک راک با 187.2 میلیون دلار بیشترین ورودی روزانه را داشت و پس از آن صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity با 61.5 میلیون دلار سود قرار گرفت.

در همین حال، تراست بیت کوین گری اسکیل نیز شاهد یک روز نادر از عملکرد مثبت قیمت بود و 25.1 میلیون دلار ورودی را به ثبت رساند.

این بزرگترین روز ورودی از 5 ژوئن است، زمانی که ETF ها از 488 میلیون دلار در سرمایه جدید فراتر رفتند.

ETF های بیت کوین در 8 ژوئیه 295 میلیون دلار ورودی جدید ثبت کردند. منبع: Farside

این در بحبوحه نگرانی های گسترده تر بازار در مورد فروش سنگین BTC از سوی دولت آلمان و بازپرداخت طلبکاران کوه Gox صورت می گیرد.

تا به امروز، دولت آلمان بیش از 26200 بیت کوین – به ارزش 1.5 میلیارد دلار به قیمت فعلی – را به صرافی ها و سازندگان بازار منتقل کرده است. طبق داده‌های آرکام، تا زمان انتشار، هنوز 27460 بیت کوین به ارزش 1.57 میلیارد دلار ذخیره دارد.

دولت آلمان هنوز حدود 1.57 میلیارد دلار بیت کوین دارد. منبع: Arkham Intelligence

در همین حال، نگرانی‌هایی وجود دارد که 8.5 میلیارد دلار بیت‌کوین در ماه‌های آینده وارد بازار شود، زیرا صرافی ارز دیجیتال ژاپنی Mt. Gox شروع به بازپرداخت طلبکارانی می‌کند که سرمایه‌شان را در هک سال 2014 از دست داده‌اند.

با این حال، برخی از تحلیلگران می گویند که ترس در مورد فروش بیت کوین کوه Gox ممکن است بیش از حد باشد.

قیمت بیت کوین در دو هفته معاملاتی گذشته کاهش یافته است و در 5 ژوئیه به 53600 دلار سقوط کرد، اولین باری که دارایی زیر 54000 دلار از زمان معامله شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا