اخبار

بیبی دوج اکنون در فروشگاه های فیزیکی از طریق این ویژگی پذیرفته می شود: جزئیات

کسب‌وکارها همچنین می‌توانند پرداخت‌های بیبی دوج به فیات را انتخاب کنند.

فروشگاه‌های آجر و ملات، فروشگاه‌های فیزیکی که مشتریان می‌توانند شخصاً از آنها بازدید کنند، اکنون می‌توانند به لطف پایانه‌های فروش NOWPayments، بیبی دوج کوین را به عنوان پرداخت بپذیرند.

درگاه پرداخت کریپتو NOWPayments یک ابزار پایانه نقطه فروش (POS) ارائه می‌کند که به فروشگاه‌های آفلاین یا فروشگاه‌های آجری کمک می‌کند تا بدون نیاز به خرید سخت‌افزار خاصی، در ارز دیجیتال بیبی دوج پول دریافت کنند.

پایانه NOWPayments POS را می توان بر روی هر دستگاهی که تحت وب فعال است مستقر کرد و موانع ورود برای مشاغل در هر اندازه را کاهش داد. همچنین قابلیت تبدیل کریپتو به فیات را فعال می کند.

یک مورد استفاده افزایش یافته برای بیبی دوج ظاهر می شود زیرا NOWPayments همچنین به کسب و کارها امکان می دهد حقوق را به صورت توکن پرداخت کنند. کسب‌وکارها همچنین می‌توانند پرداخت‌های بیبی دوج با فیات را که NowPayments ارائه می‌کند انتخاب کنند تا از نوسانات قیمتی در بازار کریپتو بکاهند.

بیبی دوج در حال حاضر با قیمت 0.000000001064 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 2.14 درصد افزایش یافته است.

بیبی دوج همکاری های جدیدی را اعلام می کند

TEN Finance، یک بهینه‌ساز بازده در زنجیره BNB، اعلام کرده است که سال را با تقویت موقعیت خود در بازار جهانی DeFi با آخرین همکاری خود با بیبی دوج آغاز می‌کند.

این مشارکت به کاربران TEN Finance و بیبی دوج خزانه های جدیدی برای افزایش قابلیت های درآمد ارائه می دهد.

خزانه های جدیدی که در 12 ژانویه 2023 راه اندازی می شوند عبارتند از USDT/BUSD، BNB/BabyDoge، BNB/BUSD، USDT/BNB، ETH/BNB، BTCB/BNB و TENFI/BUSD.

در ماه دسامبر، بیبی دوج یک همکاری پیشگامانه را با صرافی غیرمتمرکز 1inch، اعلام کرد و معاملات را در چندین منبع نقدینگی جستجو می کند تا بهترین نرخ ها را به کاربران ارائه دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا