اخبار

ارزهای دیجیتال در شرف جدا شدن از بازارهای مالی سنتی است

غول سرمایه گذاری رمزنگاری Pantera Capital می گوید که بازارهای دارایی دیجیتال قرار است از بقیه چشم انداز مالی جدا شوند.

جوی کروگ، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در آخرین خبرنامه Pantera می‌گوید که چرخه اخبار مربوط به افزایش احتمالی نرخ بهره که اواخر امسال از سوی فدرال رزرو انجام می‌شود، قطعاً بازارهای ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار داده است.

با این حال، کروگ می‌گوید که این ترس‌ها عمدتاً قبلاً قیمت‌گذاری شده‌اند و بازارها با احتمال حداقل پنج افزایش نرخ تطبیق داده شده‌اند، که به نظر او تا حد زیادی در ارزهای دیجیتال «بیش از حد بازی» شده است.

به گفته Krug، یک چرخه تاریخی از همبستگی بین بازارهای رمزنگاری و سنتی وجود دارد که هر بار که کلان‌ها با اقدامات نزولی مواجه می‌شوند، حدود 70 روز طول می‌کشد، قبل از اینکه کریپتوها با هم مرتبط شوند. او پیش بینی می کند که ما اکنون کم و بیش در نقطه ای هستیم که کریپتو از بین می رود.

او گفت: «بنابراین ما فکر می‌کنیم طی چند هفته آینده، کریپتو اساساً از بازارهای سنتی جدا شده و دوباره شروع به تجارت خواهد کرد.»

“چند دلیل برای آن وجود دارد. یکی این است که کریپتو هنوز یک بازار نسبتاً کوچک است و بنابراین چیزهایی مانند نرخ وجوه فدرال که 1.25 درصد در مقابل 0 درصد است، تفاوت بزرگ و بزرگی برای چیزی که سالانه چهار تا پنج بار در طول سال رشد می کند، ایجاد نمی کند، به خصوص اگر نگاه کنید. در مواردی مانند DeFi، جایی که در حال حاضر با چند برابر نسبتاً ارزان معامله می شود. دارایی های DeFi زیادی وجود دارد که از ضریب P/E از 10 تا 40 معامله می کنند. سهام فناوری در مضرب 400 تا 500 برابر معامله می شود.

این دیدگاه شخصی کورگ است که برای مثال، 2200 دلار پایین ترین قیمت برای اتریوم است.

Pantera Capital

دن مورهد، مدیرعامل این شرکت نیز به همبستگی های کوتاه مدت بین بازارهای رمزنگاری و سنتی معتقد است. او همچنین ادعا می کند که در یک محیط افزایش نرخ بهره، برخلاف آنچه بسیاری معتقدند، ارزهای دیجیتال بهترین مکان برای بودن است.

مورهد گفت: «وقتی مردم کمی زمان برای فکر کردن به این موضوع داشته باشند، متوجه خواهند شد که اگر به تمام کلاس‌های دارایی مختلف نگاه کنید، بلاک چین بهترین طبقه دارایی نسبی در یک محیط افزایش نرخ است.» که او فکر می کند اوراق قرضه “کشته می شوند.”

«در حالی که بلاک چین چیزی متمرکز بر جریان نقدی نیست. مثل طلاست می تواند رفتاری بسیار متفاوت از محصولات مبتنی بر نرخ بهره داشته باشد. من فکر می کنم وقتی همه چیز گفته شود و انجام شود، به سرمایه گذاران یک انتخاب داده می شود: آنها باید در چیزی سرمایه گذاری کنند، و اگر نرخ ها در حال افزایش باشد، بلاک چین نسبتاً جذاب ترین خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید