اخبار ارزهای دیجیتال

مدیر عامل سیرکل: 70٪ از پذیرش USDC از خارج از ایالات متحده است

صادرکنندگان عمده استیبل کوین تتر و سیرکل بر بازارهای خارج از ایالات متحده تمرکز کرده اند، جایی که پذیرش در حال رشد است.

جرمی آلر، مدیر عامل سیرکل تخمین می زند که 70٪ از پذیرش سکه USD از کشورهای خارج از ایالات متحده است.

الر در 8 آگوست در توییتی به 131300 دنبال کننده خود در X (تویتر)، گفت که نرخ بالای پذیرش غیر آمریکایی “علیرغم تبلیغات تبلیغاتی مبنی بر اینکه همه ما در مورد ایالات متحده هستیم” بود، و افزود:

ما تخمین می زنیم که 70 درصد پذیرش USDC غیرآمریکایی است و برخی از مناطق در حال رشد بازارهای نوظهور و در حال توسعه هستند.

وی افزود که پیشرفت قوی در سراسر آسیا، آمریکای لاتین (LATAM) و آفریقا در حال وقوع است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری ناشر استیبل کوین رقیب، تتر، تمرکز مشابه غیر آمریکایی را برای شرکت و استیبل کوین خود تکرار کرد. در فوریه، او گفت که USDT را می توان “ابزاری مطمئن برای بازارهای نوظهور و کشورهای در حال توسعه در نظر گرفت.”

نظرات جرمی آلر در بحبوحه اعلام پکسوس مبنی بر راه‌اندازی استیبل کوین مبتنی بر دلار خود، پی پال (PYUSD) بیان شد. جرمی آلر به شرکت و پکسوس تبریک گفت و افزود:

دیدن چنین شرکت پرداخت اینترنتی و پرداختی که وارد فضای استیبل کوین می شود، فوق العاده هیجان انگیز است. این همان چیزی است که زمانی اتفاق می‌افتد که ما شروع به دریافت شفافیت مقرراتی کنیم.»

نظرات او همچنین در بحبوحه کاهش عرضه USDC از ابتدای سال 2023 به دلیل کاهش تقاضا و افزایش بازخریدها بیان می شود. در نتیجه، سهم بازار استیبل کوین آن به تنها 21 درصد با گردش کل 26.1 میلیارد دلار کاهش یافته است.

در 8 آگوست، جرمی آلر همچنین در مورد نگرانی ها در مورد نقدینگی USDC اظهار نظر کرد و تأیید کرد که بازخریدها از صدور پیشی گرفته است. او اظهار داشت: “در طول ماه گذشته، ما 5 میلیارد دلار USDC صادر کرده ایم و 6.6 میلیارد دلار USDC را بازخرید کرده ایم.”

آلر افزود که شبکه بانکی و نقدینگی جهانی Circle در حال گسترش است و این شرکت با “بانک های استثنایی و با کیفیت بالا در مناطق عمده در سراسر جهان” کار می کند.

در گزارش شفافیت منتشر شده در 3 آگوست، این شرکت اعلام کرد که صندوق ذخیره دایره ای آن 93 درصد از پرتفوی خود را در خزانه های کوتاه مدت، قراردادهای بازخرید یک شبه خزانه داری ایالات متحده و پول نقد نگهداری می کند. به گزارش دایره، 7 درصد باقیمانده مربوط به ذخایر نقدی بانک ها است.

در اوایل ژوئن، سیرکل اعلام کرد که مجوز موسسه پرداخت بزرگ را از مقامات پولی سنگاپور دریافت کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا