اخبار

تحلیلگر ETF شانس تایید ETF بیت کوین را در ایالات متحده به 65 درصد افزایش داد

تحلیلگر ETF پیش بینی کرد که تحولات اخیر در پرونده ریپل در مقابل SEC و شکایت آینده گری اسکیل برای اولین تایید ETF بیت کوین بسیار مهم است.

شانس تایید یک صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) در ایالات متحده در حال حاضر از 1٪ فقط در چند ماه پیش به 65٪ افزایش یافته است.

اریک بالچوناس و جیمز سیفارت، تحلیلگران ETF بلومبرگ در بیانیه اخیر خود گفتند که شانس تایید ETF بیت کوین در ماه گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است، به دلیل تحولات جدید مختلف در اطراف بازار ارز دیجیتال و پر کردن مجدد برنامه های ETF توسط افرادی مانند بلک راک.

سیفارت خاطرنشان کرد که بسیاری از موارد به زمان بندی تاریخ های پرونده گری اسکیل بستگی دارد و افزایش اخیر آنها در تایید به پیروزی گری اسکیل بر SEC در دادگاه فدرال بستگی دارد. او اضافه کرد که پیروزی گری اسکیل در برابر SEC می‌تواند باعث ایجاد یک سری تأیید همزمان برای همه پرونده‌های ETF بیت‌کوین تا پایان سه ماهه چهارم اواخر سال جاری شود.

سیفارت معتقد است که بلک راک و توافقنامه اشتراک نظارتی کوین بیس (SSA) به شدت تجزیه و تحلیل ETF بیت کوین را تغییر داده است – بدون در نظر گرفتن مورد ریپل که اهمیت کمتری دارد اما همچنان مرتبط است. با آشکار شدن اطلاعات جدید، نظرات و نظرات خود را به روز خواهیم کرد.

ولگردی و ولگردی برای ثبت نام ETF بیت کوین با ثبت نام بلک راک در SEC در 16 ژوئن آغاز شد . ویزدام تری، اینوسکو و والکری ، همراه با چندین غول سازمانی دیگر، همین روند را دنبال کردند. تعداد اخیر پرونده ها در سه ماهه دوم سال 2023 علیرغم رد شدن همه پرونده های ETF توسط SEC قبل از این اتفاق افتاد. بسیاری از تحلیلگران بازار بر این باورند که سال 2023 می تواند برای ETF لحظه ای بیت کوین بسیار مهم باشد.

مسابقه ETF بیت کوین نقطه ای توجه برخی از بزرگترین موسسات مالی سنتی و تحلیلگران را به خود جلب کرده است، در حالی که بالچوناس معتقد است که علاقه غول های نهادی مانند بلک راک می تواند بهترین شانس ممکن برای تایید ETF بیت کوین نقطه ای باشد.

برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری، این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا