اخبار

سلسیوس (CEL) با شکایت مشتریان در مورد مسائل مربوط به برداشت قرار گرفت

شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس با شکایت مشتریانی که قادر به برداشت وجه خود نبودند مواجه شده است.

شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس اوایل امروز پس از شکایت برخی از مشتریانش مبنی بر عدم امکان برداشت وجوه خود مورد انتقاد قرار گرفت.

تصویر از توییتر

طبق داده های CoinMarketCap، قیمت توکن بومی CEL طی 24 ساعت گذشته بیش از 31 درصد کاهش یافته است. اوایل امروز به 1.03 دلار کاهش یافت.

تصویر توسط coinmarketcap.com

الکس ماشینسکی، مدیرعامل شبکه سلسیوس، در توییتر برای کاهش نگرانی‌های مشتریان در رابطه با مشکلات برداشت، مدعی شده است که وجوه آنها امن است.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، امروز به پایین ترین سطح 52 هفته اخیر یعنی 29011 دلار سقوط کرد. سقوط بازار ناشی از سقوط توکن حاکمیت LUNA Terra و استیبل کوین UST آن بود. سقوط یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های ارزهای دیجیتال اثری موج‌دار بر بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال داشت.

با این حال، Mashinsky ادعا می‌کند که درجه سانتیگراد از نوسانات شدید بازار عبور کرده است، بدون اینکه ضرر قابل توجهی را تجربه کند. او چارچوب های مدیریت ریسک شرکت را که به منظور محافظت از دارایی های مشتریان است، تبلیغ کرد.

از روز چهارشنبه، شایعاتی در مورد مشارکت درجه سانتیگراد در کمک مالی احتمالی Terra به همراه جین استریت کپیتال و جامپ تریدینگ آغاز شد. با این حال، ماشینسکی قطعا دخالت شرکت خود را رد کرده است.

ماه گذشته، Celsius پیام‌های “Risk Disclosures” خود را به‌روزرسانی کرد تا به مشتریان هشدار دهد که توکن CEL بومی خود با خطرات نظارتی قابل توجهی روبرو است.

سلسیوس همچنین سرمایه‌گذاران غیرمجاز آمریکایی را از کسب پاداش در پلتفرم Earn خود منع کرد.

یکی از وام دهندگان پیشرو ارزهای دیجیتال با نظارت شدید نظارتی در رگولاتورهای ایالات متحده از تگزاس، نیوجرسی و آلاباما مواجه است که ادعا می کند این شرکت قوانین اوراق بهادار را نقض کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید