اخبار

پیتر برانت، معامله گر کهنه کار، پایین محلی را برای بیت کوین پیش بینی می کند

پیتر برانت معتقد است که بیت کوین در میانه مرحله تسلیم بزرگ است.

پیتر برانت ، تاجر کهنه کار در توییت اخیر پیش بینی کرد که 27000 دلار می تواند به پایین ترین سطح بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان تبدیل شود.

تصویر توسط PeterLBrandt

به گفته این چارتیست برجسته، افزایش شدید حجم نشان می دهد که معامله گران در حال تسلیم شدن هستند.

بزرگترین ارز دیجیتال در روز پنجشنبه به زیر سطح 27000 دلار سقوط کرد و در صرافی Bitstamp به پایین ترین سطح روزانه 26970 دلار رسید.

برانت معتقد است که فاجعه ترا اکنون به بیت کوین «قابل اعتماد» سرایت کرده است. ترا LUNA که در گذشته یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بیش از 40 میلیارد دلار بود، در عرض یک روز تقریباً به صفر سقوط کرد و موج شوکی را در سراسر بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.

این ارز دیجیتال پرچمدار از ابتدای سال تاکنون 40.6 درصد کاهش یافته است.

اکنون از زمان رسیدن به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 69044 دلار در نوامبر گذشته 60 درصد کاهش یافته است که مطابق با چرخه های قبلی بازار نزولی است. بنیانگذار SkyBridge آنتونی اسکاراموچی اخیرا پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین می تواند تا 18000 دلار کاهش یابد.

بیت کوین در قفل سهام مرتبط با فناوری سقوط کرده است. شاخص نزدک 100 26.67 درصد کاهش یافته است که بدترین سال تاریخ خود را تا کنون نشان می دهد.

فدرال رزرو، که سیاست های پولی تطبیقی ​​اش به جدیدترین بازار صعودی دامن زد، اکنون با انقباض تهاجمی پولی، یک چرخش کامل داشته است.

اوایل این هفته، رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا گفت که سه افزایش دیگر نرخ بهره در سال 2022 روی میز است.

آخرین قرائت تورم که کمی بالاتر از انتظار تحلیلگران بود، نشان می‌دهد که فدرال رزرو تغییر مسیر خود را در آینده اخیر بعید می‌داند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا