اخبار

ریپل رقابت CBDC را برای تشویق نوآوری XRPL معرفی می کند

چالش ریپل برای نوآوری CBDC به دنبال الهام بخشیدن به برنامه نویسان است.

ریپل چالش نوآوری CBDC را با مجموع جایزه 197000 دلاری اعلام کرده است. چالش ریپل برای نوآوری CBDC به دنبال الهام بخشیدن به برنامه نویسان برای ساخت برنامه های کاربردی با قابلیت اجرا بر روی XRP Ledger و پشتیبانی از CBDC های خرده فروشی، قابلیت همکاری و گنجاندن مالی است. انتظار می‌رود آخرین مهلت برای اولین دسته از ارسال‌ها 25 آگوست باشد.

انتظار می رود رقبا یک راه حل فین تک یا پرداختی بسازند یا به روز کنند که از CBDC استفاده می کند و می تواند بر روی XRP Ledger اجرا شود، راه حلی ایجاد کند که بتواند از مزایای CBDC استفاده کند یا رابطی ایجاد کند که به هر انسانی اجازه می دهد با CBDC درگیر شود.

سپتامبر گذشته، ریپل شراکت خود را با بانک مرکزی بوتان، اداره پولی سلطنتی (RMA) اعلام کرد ، که از راه حل CBDC ریپل برای اجرای آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) به صورت مرحله‌ای استفاده می‌کند.

می‌گوید این حرکت به دلیل جاه‌طلبی این کشور برای بهبود پرداخت‌های دیجیتال و فرامرزی، افزایش طرح‌های شمول مالی و تعمیق تعهد خود به پایداری انجام شده است.

تلاش ریپل برای CBDC با همکاری در پالائو و بوتان و همچنین بحث‌های جاری در سرتاسر جهان انجام می‌شود.

به روز رسانی در مورد شکایت ریپل و SEC

طبق به‌روزرسانی‌های اخیر که توسط وکیل مدافع جیمز کی فیلان در دادخواست در حال انجام به اشتراک گذاشته شده است، «مدافعان ریپل نامه‌ای در مخالفت با تلاش‌های ادامه‌دار SEC برای مهر و موم کردن پاسخ خود به amici در مورد کارشناس SEC ارسال کرده‌اند، و بیان می‌کند که استدلال‌های SEC «این است: در چهره آنها، در مورد محافظت از SEC در برابر انتقادات عمومی.”

همچنیند، SEC پیشنهاد کرد که برخی از نمایشگاه‌های مربوط به پاسخ خود به خلاصه‌ای از amicus در مورد کارشناس SEC، پاتریک دودی، که ادعا می‌کرد انگیزه دارندگان ریپل را که دارایی‌ها را خریداری کرده‌اند، می‌داند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا