اخبار

OKX یکپارچه سازی هوش مصنوعی را برای نظارت بر نوسانات بازار راه اندازی می کند

صرافی ارزهای دیجیتال OKX یک ادغام جدید را با هدف کمک به کاربران برای نظارت بر نوسانات بازار در زمان واقعی از طریق الگوریتم‌های هوش مصنوعی پیشرفته اعلام کرد.

پس از آخرین به روز رسانی چت ربات بدنام هوش مصنوعی (AI) ChatGPT-4 ، این فناوری در داخل و خارج از صنعت کریپتو تبدیل به یک کلمه کلیدی شده است. در حالی که نظرات در مورد این فناوری ممکن است متفاوت باشد ، شرکت ها همچنان به ادغام هوش مصنوعی برای افزایش تجربه کاربری خود ادامه می دهند.

در 31 مارس، صرافی ارزهای دیجیتال و شرکت فناوری وب 3 OKX اعلام کرد که ادغام جدیدی را از EndoTech.io راه‌اندازی می‌کند که از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای گرفتن نوسانات بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند.

این الگوریتم‌ها هم یادگیری ماشین و هم «تکنیک‌های پیشرفته دیگر» را در تلاش برای انجام تحلیل‌های بی‌درنگ داده‌ها و فرصت‌های معاملاتی ترکیب می‌کنند.

به گفته دیمیتری گوشچین، مدیر عامل EndoTech.io، درک نوسانات بازار “برای تجارت موفق در فضای ارزهای دیجیتال ضروری است.”

OKX همچنین در 30 مارس زمانی که شعری از ChatGPT-4 تولید شده توسط هوش مصنوعی را در مورد کیف پول این شرکت منتشر کرد، از هوش مصنوعی استفاده کرد.

این به‌روزرسانی جدید پلتفرم تنها چند روز پس از آن منتشر شد که این شرکت اعلام کرد قصد دارد خدمات خود را به استرالیا گسترش دهد و در عین حال فعالیت‌های قبلی خود را در کانادا تعطیل کند .

هوش مصنوعی موارد استفاده مختلفی را در صنعت کریپتو پیدا می کند ، نه فقط برای شناسایی نوسانات بازار در زمان واقعی. همچنین برای ردیابی تراکنش های بلاک چین، استقرار عوامل اقتصادی مستقل برای تجارت و موارد دیگر استفاده می شود.

در زندگی روزمره ، اکنون از آن برای کارهایی مانند دستیار شخصی، نیازهای رسانه های اجتماعی و خدمات مشتری، از جمله موارد دیگر استفاده می شود.

در حالی که برخی دیدگاه مثبت تری در مورد تأثیر فناوری هوش مصنوعی در سناریوهایی مانند متاورس دارند، اخیرا نامه ای با امضای 2600 محقق و رهبر فین تک منتشر شد که خواستار توقف توسعه هوش مصنوعی شده بود.

نگرانی اصلی جمعی از متخصصان صنعت این بود که “هوش رقابتی انسان می تواند خطرات عمیقی برای جامعه و بشریت ایجاد کند.”

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا