اخبار

بنیانگذار کاردانو: تست هاردفورک Vasil تا پایان ماه می راه اندازی می شود

آپدیت آینده Vasil چهار CIP مختلف را معرفی می کند.

چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار کاردانو ، بیان کرده است که هاردفورک Vasil طبق برنامه باقی می ماند. کاردانو و پلتفرم قرارداد هوشمند آن، پلوتوس، قرار است در 29 ژوئن در هاردفورک Vasil پیشرفت‌های قابل توجهی داشته باشند. برای این منظور، IOHK اشاره می‌کند که شبکه آزمایشی ممکن است تا پایان ماه می راه‌اندازی شود .

منبع: توییتر

هاسکینسون انتظارات مثبت خود را از ارتقای هاردفورک Vasil ابراز کرده است که ممکن است “بهبود عملکرد گسترده ای برای کاردانو” و قابلیت های قرارداد هوشمند آن ارائه دهد.

منبع: توییتر

به‌روزرسانی آینده Vasil چهار CIP مختلف را معرفی می‌کند: CIP-31 (ورودی‌های مرجع)، CIP-32 (مقصدهای درون خطی)، CIP-33 (اسکریپت‌های مرجع) و CIP-40 (خروجی‌های وثیقه)، که توسط IOHK به اشتراک گذاشته شده است.

کاردانو به‌روزرسانی‌های هفتگی توسعه را به اشتراک می‌گذارد

در به‌روزرسانی هفتگی توسعه ، IOHK خاطرنشان می‌کند که همه دست‌ها برای آماده‌سازی رویداد هاردفورک Vasil در ژوئن باقی می‌مانند. اشاره می‌کند که پیشرفت‌هایی در آزمایش‌های لوله‌کشی و بهبود ثبت گزارش حاصل شده است.

همچنین کار روی ادغام UTXO HD آغاز شده است که بر تست کردن و جریان های کاری حل مشکل تمرکز دارد. کاردانو می‌گوید هشت گره IOG را مجدداً در شبکه آزمایشی P2P مستقر کرده و 51 SPO از پیش ثبت‌شده را برای ارزیابی عملکرد شبکه آزمایشی و اشتراک‌گذاری بازخورد اضافه کرده است.

در طول هفته، کاردانو نسخه جدیدی از کیف پول Daedalus را به نام Daedalus 4.10.0 اعلام کرد که نمایش توکن های بومی ناشناس را بهبود می بخشد و پشتیبانی از محیط توسعه ویندوز را اضافه می کند و همچنین مشکل جفت شدن لجر نانو اس در ویندوز را برطرف می کند. در همان هفته، تیم Hydra نسخه 0.5.0 را به کار گرفت.

IOHK همچنین پیش رفت و آمارهای مربوط به رشد شبکه را در نمودار ارائه شده به اشتراک گذاشت. در حال حاضر، 937 پروژه در کاردانو در حال ساخت است، از 925 پروژه قبلی. هشتاد و چهار پروژه اخیراً در کاردانو راه اندازی شده است، در حالی که تعداد پروژه های NFT به 5549 می رسد. در طول هفته، Github در مجموع 2609 اتصال داشته است، در حالی که توکن های بومی کاردانو به 4.7 میلیون افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap ، در زمان انتشار، ADA با کاهش 12.96 درصدی به 0.507 دلار رسید .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید