اخبار

بنیانگذار کاردانو ورودی های کلیدی را در توسعه پروژه به اشتراک می گذارد

بنیانگذار کاردانو ورودی های کلیدی در توسعه بلاک چین خود را نشان می دهد.

چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار کاردانو ، به ادعای یک کاربر مبنی بر ارسال 56 توکن بومی مختلف کاردانو (CNT) و سایر NFT ها در یک تراکنش دو دقیقه ای در شبکه، با هزینه کل حدود 25 سنت، واکنش نشان داده است.

خالق کاردانو، که آشکارا تحت تاثیر عملکرد شبکه قرار گرفته بود، پیش رفت تا ورودی های کلیدی ایجاد کاردانو را فاش کند. او می گوید:

«طراحی و ساخت دقیق زیادی برای ساخت این سیستم انجام شد.

انتظارات برای رویداد ترکیبی هارد فورک ماه ژوئن همچنان بالاست، با جامعه گمانه زنی ها مبنی بر اینکه ارتقاء Vasil می تواند هجوم dApps را از طریق CIP-33 (اسکریپت های مرجع) که قرار است از طریق Vasil Hard Fork معرفی شود، تقویت کند.

هدف از اسکریپت های مرجع (CIP-33) کاهش هزینه های تراکنش به طور کلی است. در حال حاضر، هر تراکنش نیازمند گنجاندن اسکریپت های جدید است. از اسکریپت های مرجع می توان برای تعامل با اسکریپت ها استفاده کرد که آنها را به زنجیره سوق می دهد. در نتیجه، تعامل بین قراردادهای هوشمند تا حد امکان به حداقل می رسد.

Vasil در ژوئن

طبق گزارش اخیر شرکت مادر کاردانو، IOHK ، شبکه آزمایشی بسته Vasil قبلاً برای ارزیابی عملکرد آن با گروه کوچکی از dApps و کاربران مستقر شده است. همچنین، تیم کاردانو در آماده‌سازی برای رویداد هارد فورک Combinator واسیل (HFC)، به کار خود بر روی ارتقاهای خاص اجماع ادامه می‌دهد.

شبکه آزمایشی عمومی برای هاردفورک Vasil آینده می‌تواند در اوایل ژوئن در دسترس باشد و راه‌اندازی شبکه اصلی برای 29 ژوئن تعیین شده است.

ADA در زمان انتشار با 0.59 دلار معامله می شد که تقریباً 7 درصد کاهش داشت زیرا معامله گران سود می بردند. پس از رسیدن به کمترین قیمت 0.44 دلار در 27 می، ADA به بالاترین سطح 0.689 دلار در 31 می قبل از معکوس شدن صعود کرد.

شبکه کاردانو اکنون بیش از پنج میلیون NFT را قبل از هارد فورک مورد انتظار ساخته است. بر اساس داده‌های pool.pm، تعداد دارایی‌های بومی صادر شده در بلاک‌چین کاردانو در حال حاضر 5,019,030 است که دارای 54,986 قانون ضرب‌بندی مختلف است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا