اخبار

مدیر عامل بایننس می گوید بیت کوین ممکن است در چند ماه یا چند سال به 70000 دلار برسد

چانگ پنگ ژائو: بیت کوین می تواند تا دو سال آینده زیر اوج نزدیک به 70000 دلار بماند و پس از آخرین فروش ارزهای دیجیتال.

چانگ پنگ ژائو ، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال بایننس، معتقد است بیت کوین ممکن است بین چند ماه تا چند سال به بالاترین قیمت خود یعنی نزدیک به 70000 دلار برسد. مدیر عامل شرکت در مصاحبه ای با گاردین گفت که بیت کوین می تواند تا دو سال آینده پس از آخرین فروش ارز دیجیتال در بازار ارزهای دیجیتال، زیر اوج تقریباً 70000 دلاری خود باقی بماند .

ژائو اظهار داشت: “فکر می‌کنم با توجه به این کاهش قیمت، از بالاترین سطح تاریخ 68 هزار به 20 هزار دلار، بازگشت آن احتمالاً مدتی طول خواهد کشید. احتمالاً چند ماه یا چند سال طول می‌کشد.” هیچکس نمیتواند آینده را پیش بینی کند.”

روز شنبه قیمت بیت کوین به زیر 20000 دلار سقوط کرد و بعداً به 17601 دلار سقوط کرد. این کاهش همچنین بیت کوین را به پایین‌تر از رکورد ۱۹۷۸۳ دلاری که در دسامبر ۲۰۱۷ به آن دست یافت، رساند، سطحی که بسیاری از معامله‌گران ارزهای دیجیتال معتقد بودند بیت‌کوین از آن پایین‌تر نخواهد آمد.

در اواخر دسامبر 2017، بیت کوین به بالاترین سطح خود یعنی نزدیک به 19783 دلار رسید. با شروع بازار نزولی 2018 بیت کوین نزدیک به آستانه 3000 دلار سقوط کرد. این دستاورد را در دسامبر 2020 تکرار کرد، تقریباً سه سال پس از اولین فروش 20 هزار دلاری. اگر تاریخ نشانه ای باشد، این ممکن است به این معنی باشد که ممکن است مدتی طول بکشد – احتمالاً ماه ها یا سال ها تا بیت کوین به بالاترین حد اخیر خود برسد.

به گفته CZ، “ما فکر می کنیم 20 هزار دلار امروز بسیار کم است. اما می دانید، در سال 2018، 2019، اگر به مردم بگویید بیت کوین در سال 2022 به 20 هزار خواهد رسید، آنها بسیار خوشحال خواهند شد. در سال 2018/19، بیت کوین 3000 دلار، 6000 دلار بود. “

اقدام قیمت بیت کوین

بیت کوین بار دیگر در بحبوحه نگرانی های پایدار در مورد تغییر بیشتر در بازار گسترده تر، در حدود سطح 20000 دلار معامله شد.

مارک نیوتن، رئیس استراتژی فنی در Fundstrat Global Advisors می‌گوید: «بیت‌کوین به «پایین» رسیده است، اما احتمالاً «پایین» نیست. با کاهش علاقه سرمایه‌گذاران به دارایی‌های پرخطر به دلیل نگرانی‌های فزاینده از سقوط اقتصادی، ارزهای رمزپایه ماه‌ها در مسیری مشابه سهام حرکت می‌کنند.

ایان هارنت ، یکی از بنیان‌گذاران تحقیقات استراتژی مطلق، گفت: افزایش‌های ارزهای دیجیتال گذشته نشان می‌دهد که بیت کوین تقریباً 80 درصد از بالاترین سطح تاریخ کاهش پیدا می‌کند. به گفته هارنت، چنین تکراری در سال 2022 ممکن است ارز دیجیتال اصلی را تقریباً 40 درصد کاهش دهد و به 13000 دلار برساند – یک منطقه پشتیبانی کلیدی.

بر اساس گزارش Coinpaprika، در حال حاضر بیت کوین با قیمت 20527 دلار معامله می شود .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا