اخبار

بیت کوین، اتریوم و آلت کوین ها نشانه هایی از چرخش قیمت ورودی را نشان می دهند، در چه زمانی؟

بیت کوین، اتریوم و سایر آلتکوین ها نشانه هایی از حرکت قریب الوقوع قیمت را نشان می دهند.

با توجه به واگرایی MVRV، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Sanitment پیشنهاد می کند که بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین ها در حال حاضر «کم خرید» هستند.

به گفته شرکت تحلیل زنجیره‌ای، این دارایی‌های رمزنگاری به سطح تاریخی MVRV رسیده‌اند، جایی که ممکن است یک چرخش قیمت برای کاهش ضررهای فعلی پیش‌بینی شود، اگرچه پیش‌بینی زمان وقوع آن دشوار است.

طبق گفته گلاسنود ، در حال حاضر چندین نشانه تشکیل طبقه برای بیت کوین چشمک می زند . با این حال، با توجه به محیط اقتصاد کلان فعلی، همه مدل‌ها و سوابق تاریخی ممکن است در هنگام تعیین کف بازار نزولی برای بیت کوین مورد آزمایش قرار گیرند.

اگرچه همه شاخص‌های کلان بیت‌کوین، از فنی گرفته تا زنجیره‌ای، در پایین‌ترین حد خود قرار دارند و همزمان با توسعه کف بازار نزولی در چرخه‌های قبلی هستند، هنوز مشخص کردن پایین‌ترین سطح بازار نزولی در این مرحله دشوار است.

الکس کروگر ، تحلیلگر و اقتصاددان رمزارز معتقد است که بیت کوین ممکن است در جریان رکود بازار دو هفته پیش تسلیم شده باشد. این تحلیلگر بر این واقعیت تأکید کرد که حجم معاملات در این زمان به اوج خود رسیده است که نشان دهنده تسلیم شدن است که کف های قابل توجهی را ایجاد می کند.

113884 بیت کوین توسط خرده فروشان در سال 2022 خریداری شد

به گفته شرکت تحلیل وان چین IntoTheBlock ، دارندگان بیت کوین کوچک هنوز به شدت در حال انباشت هستند. آدرس‌های بیت‌کوین که کمتر از 1 بیت‌کوین دارند، در سال 2022 دارایی خود را با نرخ چشمگیری جمع‌آوری کرده‌اند و 113884 بیت‌کوین به آن اضافه شده است.

طبق داده‌های گلاس‌نود ، این گروه از دارندگان اخیراً افزایش یافته‌اند و به اوج جدیدی رسیده‌اند. طبق گزارش شرکت داده بلاک چین، در حال حاضر 3662897 آدرس وجود دارد که بیش از 0.1 بیت کوین را در خود جای داده است.

بیت کوین در زمان انتشار 19274 دلار معامله می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا