اخبار

پس از ورود مدیرعامل FTX، سهام رابینهود 23 درصد افزایش یافت

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، سهام رابینهود را تصاحب کرد: سهام آن 23 درصد افزایش یافت.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل اف تی ایکس، 7.6 درصد از سهام بازار رابینهود را خریداری کرد. پس از این خبر، سهام رابینهود 28 درصد افزایش یافت.

این کارآفرین ارز دیجیتال 56.28 میلیون سهام Robinhood را به قیمت 648.29 میلیون دلار به دست آورد. طبق پرونده SEC ایالات متحده، این معامله از طریق Emergent Fidelity Technologies، یک شرکت وابسته به سام بنکمن-فرید انجام شد.

این خرید درست پس از آن اتفاق افتاد که صرافی کریپتو کوین بیس در اوایل این هفته شایعات مربوط به ادغام احتمالی با رابینهود را رد کرد.

علیرغم نتایج ناامیدکننده مالی، رکود بیشتر بازار سهام و شایعات در مورد ورشکستگی احتمالی، مدیران ارشد کوین بیس طی یک تماس تلفنی بیانیه ای ارائه کردند که هیچ تغییر اساسی در مورد خرید یا عدم ادغام با رابینهود برنامه ریزی نمی کنند.

به طور خلاصه، اکنون بزرگترین سهام یکی از محبوب ترین و پرهیجان ترین کارگزاران آنلاین ایالات متحده در جیب مدیر عامل FTX است.

چرا همه به دنبال رابینهود هستند؟

رابینهود یک استارت آپ کارگزاری آنلاین است که به کاربران خود اجازه می دهد بدون کمیسیون در بازار تجارت کنند.

سهولت استفاده از آن دسترسی مردم عادی به تجارت را ساده کرده است. ثبت نام از راه دور سریع و عدم وجود کارمزد و کمیسیون منجر به این واقعیت شد که سرمایه گذاران فاقد صلاحیت به بازار هجوم آوردند.

مخاطبان اصلی این استارت آپ هزاره ها هستند که میانگین سنی مشتریان آن 31 سال است و تقریباً برای نیمی از آنها، Robinhood اولین پلتفرم سرمایه گذاری در زندگی آنها بود.

محبوبیت رابینهود در طول قرنطینه ظاهر شد که مردم را در خانه محبوس نگه داشت. در چهار ماه اول سال جاری، این اپلیکیشن بیش از سه میلیون مشتری جدید به دست آورد و اکنون در مجموع بیش از 13 میلیون مشتری وجود دارد. سپس حماسه کاربران Reddit وجود داشت که از Robinhood به عنوان پلت فرم اصلی خود برای پمپاژ و تخلیه سهام استفاده می کردند، که باعث فشار کوتاه مدت صندوق های تامینی و سپس سردردهای متعدد در این فرآیند شد.

از ماه می 2022، رابینهود با کاهش قابل توجهی در درآمد خالص و کاهش فعالیت های تجاری مواجه شده است. با این وجود، کارگزار نیروی هزاره به طرح و توسعه ادامه داد و حتی تراست های ارزهای دیجیتال را از Grayscale بر اساس بیت کوین و اتریوم فهرست کرد.

مدیر عامل FTX با به دست آوردن سهام باید پایداری و قابلیت اطمینان بیشتری را برای پروژه به ارمغان آورد و سپس قطعاً منجر به بهبود شاخص های کلیدی خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا