اخبار

نهنگ شیبا اینو با 2 تریلیون توکن، نمونه کارها را با آلتکوین های دیگر متنوع می کند

نهنگ شیبا اینو با 2 تریلیون توکن سبد سهام های خود را متنوع می کند.

نهنگ بزرگ اتریوم ، “Trinity” که توسط پلتفرم داده‌های رمزنگاری WhaleStats در رتبه 26 قرار گرفته است دارای دو تریلیون توکن SHIB یا ارزش 58,615,752 دلار شیبا اینو است، در 24 ساعت گذشته آلتکوین‌های دیگری را به مجموعه خود اضافه کرده است.

همانطور که توسط WhaleStats گزارش شده است، طبق یک توییت اخیر، سرمایه‌گذار بزرگی که دارایی‌هایش عمدتاً شیبا اینو است، دقیقاً دو میلیون توکن MATIC یا به ارزش 3.62 میلیون دلار خریداری کرده است.

تجزیه و تحلیل WhaleStats نشان می دهد که ذخایر رمز مرموز نهنگ در دو ساعت گذشته تغییرات زیادی را تجربه کرده است. شایان ذکر است، Decentraland (MANA) و MATIC به ترتیب 17٪ و 34٪ افزایش یافته اند.

اعتبار تصویر: WhaleStats

به غیر از شیبا اینو، که نهنگ بیشتر روی آن حساب می کند، خریدار ناشناس همچنین دارای 12,825,661 MANA به ارزش 42,037,248 دلار است که دومین دارایی بزرگ پس از SHIB را دارد. این نهنگ همچنین دارای 11645488 توکن MATIC به ارزش 21074944 دلار است.

جهش های بازار

بیت کوین و آلت کوین ها در روز چهارشنبه به پیشرفت خود ادامه دادند و چندین توکن در زمان انتشار به ارزش افزوده شدند. SHIB در حال حاضر در زمان انتشار با قیمت 0.0000309 دلار معامله می شود. طبق گزارش CoinMarketCap ، متیک نیز اندکی 2 درصد افزایش یافت و به قیمت فعلی 1.81 دلار رسید .

ارزش کل بازار نیز در زمان انتشار به 1.99 تریلیون دلار رسید.

طبق داده‌های WhaleStats ، متیک یکی از 10 توکن برتر خریداری شده توسط نهنگ‌ها در 24 ساعت گذشته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید