ارز دیجیتال و کریپتو

نقد و بررسی Bit.Country: یک متاورس متحول کننده بازی و پیشگامانه؟

متاورس Bit.Country

Bit.Country یک متاورس به عنوان پلتفرم خدمات (MaaS) است. این یک چارچوب کاربردی و بلاک چین است که در بالای Metaverse.Network برای متافورس ها و بازی های ساخته شده توسط کاربر توسعه یافته است.

منشاء نام از ” کشورهای ساخته شده توسط بیت ” می آید، که این برنامه چگونه کار می کند. قابل توجه ترین USP در Bit.Country این است که هر کسی می تواند یک پروژه متاورس را تنها در 12 ثانیه بدون نیاز به تجربه فنی شروع کند. از آنجایی که پلتفرم مبتنی بر وب است، کاربر نیازی به دانلود نرم افزار ندارد.

Bit.Country چیست؟

هر پروژه متاورس شامل:

 • یک جهان و نقشه سه بعدی که در آن می توانید با استفاده از مدل ها و وکسل های سه بعدی، صاحب، تجارت و ایجاد یک اقتصاد مجازی در زمین شوید.
 • یک بازار NFT خودتان که در آن می توانید مجموعه های NFT خود را ایجاد و نمایش دهید و زمین و املاک را با جامعه خود تجارت کنید.
 • می توانید به افراد اجازه دهید مجموعه های NFT خود را در متاورس شما بفروشند و از این فروش ها حق امتیاز دریافت کنند.
 • نبض: یک پلتفرم رسانه اجتماعی که متعلق به شماست، جایی که می‌توانید محتوا را منتشر کنید، رویدادهای متفرقه را بازاریابی کنید و با جامعه خود تعامل داشته باشید.

متاورس شما کاملاً قابل تنظیم است. شما می توانید هر چیزی را تغییر دهید، از ظاهر آسمان گرفته تا موقعیت، رنگ و شدت خورشید، بافت زمین متاورس، لباس و آواتار و موارد دیگر. تجربه کاربر واقعا منحصر به فرد است، با جنبه های متعدد Bit.Country که با نحوه کار سایر پلتفرم های متاورس متفاوت است.

متاورس Bit.Country چگونه کار می کند؟

با Bit.Country، شما زمین نمی‌خرید تا بخشی از متاورس دیگران شوید. مهمتر از همه، شما زمینی را برای ساختن، توسعه و گسترش متاورس خود خریداری می کنید.

هر بلوک زمین خام در Bit.Country تقریبا 10000 متر مربع است. پس از خرید، شما زمین را در متاورس شخصی خود مستقر می کنید، جایی که به طور خودکار آن را به 100 واحد زمین به عنوان NFT تقسیم می کند، که می توانند منتقل شوند، برای فروش فهرست شوند یا برای ساختن املاک یا ایجاد ایردراپ ادغام شوند.

Bit.Country مانند اولین تغییر دهنده بازی برای فضای متاورس به نظر می رسد.

Bit.Country معتقد است که متاورس باید هویت هر کاربر را به عنوان تأثیرگذار، برند، مجموعه NFT یا DAO نشان دهد. برای این منظور، کاربران می توانند انتظار سودمندی واقعی را داشته باشند، زیرا همه چیز در داخل متاورس یک NFT خواهد بود، از ابزارهای پوشیدنی، اشیاء قرار داده شده در دنیای شما و حتی انیمیشن ها و رقص های آواتار شما.

علاوه بر این، این پلتفرم از کاربران می‌خواهد که در فضا به ستاره تبدیل شوند و هویت خود را از حذف ترس‌ها و کلیشه‌ها گرفته تا لباس و استایل بیان کنند. Bit.Country طیف وسیعی از خدمات را برای کاربران فراهم می کند.

در متاورس شما چیست؟

پس از ایجاد یک متاورس، کاربران می توانند تجارت کنند، معاشرت کنند، خدمات ارائه دهند و رویدادها را روی صحنه ببرند. علاوه بر این، Bit.Country قصد دارد با پیاده‌سازی فناوری Unreal Engine 5، پشتیبانی از واقعیت مجازی را اضافه کند و تصاویر متاورس را به سطح بالاتری برساند.

 • نقشه و زمین شما: هر مالک نقشه ای از بلوک های زمین (مشابه نقشه های گوگل) دارد. در زیر یک دنیای سه بعدی وجود دارد که کاربران می توانند با کشیدن نماد به مکانی روی نقشه از آن دیدن کنند.
 • زير مجموعه: این منطقه در بلوک متعلق به کاربر است. مالکان می توانند NFT ها، اشیاء سه بعدی، وکسل ها را قرار دهند و پس از انتشار چارچوب تجربه و API ها، برنامه ها و بازی های مجازی را به کار گیرند.
 • توسعه زمین: مالکان زمین می توانند زمین خود را با استفاده از سیستم voxel، مدل سه بعدی، دارایی های NFT، متن، ویدیو یا تصاویر و رسانه های غنی مانند جاسازی ویدیوهای YouTube یا با استفاده از iframe، وب سایت های کامل یا بخش هایی از وب سایت ها و برنامه ها توسعه دهند.
 • املاک: ساختمان های روی زمین می توانند فضای داخلی داشته باشند که کاربران بتوانند وارد ساختمان شده و با یکدیگر تعامل داشته باشند. به عنوان مثال، یک مغازه فروش کالاهای مجازی و/یا فیزیکی.
 • حکومت محلی: اعضا می توانند افکار خود را از طریق حکمرانی در متاورس با توکن های کاربردی خاص (زمین، NFT یا توکن های اجتماعی/ERC-20 خود) بیان کنند.
 • بازار محلی: دارایی های کاربر در اینجا نمایش داده می شود. پس از تایید یک توکن اجتماعی، کاربران می‌توانند با توکن‌های کاربر، هزینه آیتم‌ها را پرداخت کنند.
 • ماموریت ها یا بازی های محلی: به عنوان مثال، ایجاد یک بازی شکار گنج. Bit.Country در حال ساخت یک API برای توسعه دهندگان برای تولید ماموریت ها و حالت های بازی است.
 • Virtual DApp: برای جفت کردن دارایی های سه بعدی و رفتار قرارداد هوشمند که می تواند خدمات و رویدادها را در یک بلوک زمین تسهیل کند.
 • الگو: طرح‌بندی‌های استاندارد شده برای کمک به کاربران برای شروع کار با بخش‌های بلوک.
 • تم ها: پلتفرم و کاربران می توانند تم متاورس را تغییر دهند و در مورد سبک ها، رنگ ها و بافت ها برای هر چیزی در متاورس تصمیم بگیرند.
 • اجتماعی شدن: به عنوان مثال، در نمای بعد چندنفره، کاربران می توانند به سمت یکدیگر حرکت کنند و در یک بلوک معامله کنند.
 • توکن اجتماعی: یک توکن از خود ایجاد و راه‌اندازی کنید تا کاربران بتوانند آیتم‌هایی را در متاورس شما خریداری کنند.
 • Framework API: در نمای بعد، کاربران می‌توانند از «ویژگی‌های مسدود کردن» برای ایجاد رویدادهایی مانند ایردراپ ها استفاده کنند، جایی که سکه‌ها از آسمان می‌افتند. شرکت کنندگان ثبت نام شده باید به سرعت سکه ها را از روی زمین جمع آوری کنند تا مبلغ از پیش تخصیص داده شده را تضمین کنند.
 • ابزارهای کمپین بازاریابی شما به‌عنوان مالک متاورس می‌توانید کمپین‌های بازاریابی خود را اجرا کنید و به کاربرانی که وظایف خاصی را دنبال می‌کنند یا صاحب زمین در متاورس شما هستند، پاداش دهید.

در این متاورس انقلابی، یک کسب‌وکار می‌تواند یک کسب‌وکار مشاوره یا مربیگری راه‌اندازی کند که در آن شما، به عنوان آواتار، می‌توانید در جلسات شرکت کنید. یا می توانید محصولات خود را به عنوان اقلام مجازی و فیزیکی در مغازه ای در زمین ساختمان خود مانند مربی، لباس و غیره بفروشید.

در داخل متاورس فرصت‌های بازاریابی نامحدودی برای افراد و کسب‌وکارها وجود خواهد داشت تا به طرفداران با NFT یا توکن‌هایی که می‌توانند با استفاده از GeoDrops ایجاد کنند، پاداش دهند.

Bit.Country با تجربه‌های نوآورانه‌تر برای کاربران، مانند Kaosland، در حال تکامل است.

به زودی به Bit.Country: کائوسلند

Bit.Country به زودی کائوسلند را راه اندازی می کند، اولین متاورس متعلق به جامعه و تا حدی متعلق به خزانه. این توسط خزانه داری با 26000 ذینفع اولیه پشتیبانی می شود که 30٪ از کل بلوک زمین در شبکه Bit.Country پایونیر را به خود اختصاص می دهد.

وب سایت Bit.Country می گوید که این یک تیم است که در کنار هم هرج و مرج ایجاد می کند. مختصات آن در نقشه پایونیر P(1, 0) است که اولین مختصات در کنار مبدا است.

هنگامی که توکن اجتماعی KAOS فعال شود، احتمالاً برای ذینفعان واجد شرایط کائوسلند که با حقوق حاکمیتی که به توسعه آینده آن کمک می کند، به اعضای KAOS تبدیل می شود و توزیع می شود.

کائوسلند احتمالاً بزرگترین متاورس در شبکه پایونیر است. مشارکت کنندگان در تامین مالی جمعی برای ایمن کردن جایگاه به عنوان پاراچین شبکه پولکادات (کوساما) جوایز زمین دریافت خواهند کرد.

Bit.Country چالش سلفی WorldCup2022 را راه‌اندازی کرد و 5000 نسخه محدود Kaosland Cup NFT را تولید کرد. کاربرد NFT این است که به صاحبانش 3 پوشیدنی با تم فوتبال (تی شرت، شورت و کفش) می دهد که قابل جمع آوری و خرید و فروش هستند، بعلاوه، دارندگان آن واجد شرایط دریافت ایردراپ تا 500000 دلار NEER بودند.

چه چیزی Bit.Country را منحصر به فرد می کند؟

چیزهای زیادی Bit.Country را متفاوت می‌کند، از زیرساخت لایه 1 گرفته تا چارچوب برنامه‌های کاربردی رو به مشتری:

 • چند متاورس متعلق به کاربران و ایجاد شده است.
 • اعضای انجمن می توانند با همکاری یکدیگر یک متاورس بسازند.
 • بدون نیاز به مهارت فنی: به راحتی یک پروژه متاورس را در 12 ثانیه شروع کنید.
 • بلاک چین سفارشی برای متاورس ها.
 • سیستم ترکیبی Voxel و سیستم چند ضلعی برای جهان های سه بعدی.
 • Bit.Country در مرورگر شما با سرعت بارگذاری بهینه اجرا می شود.
 • حاکمیت یکپارچه روی زنجیره در سطح شبکه و فراجهت.
 • یک مدل اقتصادی منحصر به فرد از شبکه و فراجهت فردی پشتیبانی می کند که در آن افراد و سازمان ها می توانند خلاقیت خود را ابراز کنند.
 • ایجاد جوامع برای کسب درآمد.
 • به جای اینکه صرفاً آنها را دنبال کنید، با اینفلوئنسرها درگیر فعالیت شوید.
 • NFT های شما دیگر مجموعه ای صرفا بدون عملکرد نیستند. شما می توانید آنها را برای اهداف کاربردی به نمایش بگذارید و از آنها استفاده کنید، به علاوه هیچ هزینه سنگینی برای گاز ندارید. هر توکن یا دارایی NFT به دلیل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای قابل انتقال است.

علاوه بر این، توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های کاربردی جدیدی را در چارچوب API از پیش ساخته‌شده متاورس یا در بالای بلاک چین سازگار با اتریوم با هزینه گاز پایین ایجاد کنند. هزینه های گاز پایین ممکن است زیرا شبکه تبادل ارزش را به حداکثر می رساند زیرا در زیرساخت NPoS پولکادات عمل می کند.

Continuum (پیوستگی)

Continuum « کشتی مادری فراجهان‌ها، مجموعه‌ای از تمدن‌های در حال رشد » است.

این یک نقشه شبکه ای از متاورها با مختصات محدود است که به طور کامل توسط اعضای جامعه هدایت می شود. منطق روی زنجیره نقاط در دسترس را تعیین می کند، اما پارامترهای پیشنهادات اسلات جدید شامل موارد زیر است:

 1. تعداد متاورس ها
 2. بلوک های زمین
 3. جمعیت
 4. فعال بودن اکوسیستم

دارندگان توکن $NUUM مکان هر شکاف جدید را تعیین می کنند.

یک متاورس می تواند در حراج برای یک شکاف در Continuum Map شرکت کند. پس از ایمن سازی، متاورس می تواند واجد مزایای متعددی از جمله شناسایی توسط جامعه، ایردراپ و موارد دیگر باشد.

مزایای دیگری در دست بررسی است، مانند پروتکل همسایه خوب، که در آن اعضای جامعه می توانند تصمیم بگیرند که چه کسی می تواند همسایه شود.

تیم Bit.Country متعهد به ایجاد تجربیات کاربر همه جانبه است، بنابراین بیایید در مورد بنیانگذاران این متاور متمایز بیشتر بدانیم.

بنیانگذاران

در ژانویه 2018، تیم موسس نام دامنه Bit.Country را در حین شرکت در کنفرانس بلاک چین سانفرانسیسکو به دست آورد. آنها احساس کردند که یک پارادایم غیرمتمرکز نیازمند دنیای مجازی برای دارایی ها و هویت های دیجیتال است. همه افراد در تیم متنوع از افراد ماهر به آینده ای فرامتغیر اعتقاد دارند.

دفتر مرکزی Bit.Country در سنگاپور است، اما این شرکت دارای کارکنان با استعداد بسیاری در سراسر جهان با مهارت ها و تجربه برای پوشش همه چیز از توسعه جامعه با کیفیت بالا تا راه حل های در مقیاس بزرگ است.

بنیانگذاران یک تیم با تجربه و پرشور هستند که متعهد به ارائه بهترین و در دسترس ترین تجربه کاربری متاورس هستند:

جاستین فام ، مدیرعامل، علاقه‌مند به فناوری و کسب‌وکار است و در چندین استارت‌آپ مشارکت داشته است. او سال ها توسعه دهنده و معمار نرم افزار بوده و معماری های مقیاس پذیر و قوی طراحی می کند. او درک عمیقی از بلاک چین، یادگیری ماشین و معماری های وب 3 دارد.

Ray Lu رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سابق است و سالها تجربه به عنوان یک توسعه دهنده ارشد نرم افزار و به عنوان یک کارآفرین سریال دارد.

شانون کریستی ، مدیر ارشد فناوری Bit.Country، بیش از پانزده سال تجربه در توسعه نرم افزار پس از شروع در سنین پایین دارد. او مشتاق است که نسل بعدی تجربیات و امکانات را به جهان بیاورد.

دانیل چوی رهبر توسعه است. وی فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات با سالها تجربه توسعه نرم افزار است. او در تعیین امکان سنجی پروژه و طراحی و اجرای راه حل ها مهارت دارد.

در سال 2019، این تیم برنامه‌ای را برای ایجاد پلتفرمی تنظیم کرد که کاربران را قادر می‌سازد تا جامعه‌ای را بر روی وب 3 ایجاد کنند که بر اساس حکمرانی و اقتصاد هدایت می‌شود. این شرکت به طور رسمی در مارس 2021 تشکیل شد و توسعه رسمی آن در سپتامبر 2021 آغاز شد.

هدف و ماموریت تیم

این تیم مشتاق ایجاد شبکه‌ای است که در دنیای واقعی تأثیر بگذارد و به مردم عادی فرصت‌های ارزشمندی بدهد. روی دسترسی آسان تمرکز کرده است تا حتی افراد غیرمسلط به فناوری نیز بتوانند درگیر آن شوند.

چشم انداز این است که افراد متوسط ​​از مشارکت در جوامع Bit.Country خود درآمد کسب کنند. به همین ترتیب، صاحبان متاورس Bit.Country می توانند نفوذ خود را از طریق گسترش شبکه افزایش دهند و ارزش را بین دنبال کنندگان خود توزیع کنند.

این تیم معتقد است که آموزش کلید چیزهای بزرگتر است. آنها اعضای بنیانگذار Industry Connect هستند، یک آکادمی آموزش نرم افزار جهانی نوآورانه برای همه از فارغ التحصیلان یا مبتدیان فناوری تا کسانی که مهارت های پیشرفته را یاد می گیرند.

Bit.Country یک شبکه غیرمتمرکز جامعه محور است که توسط ذینفعان اداره می شود و به شکل دهی متاواژه های فردی و آینده شبکه کمک می کند.

توکن های حکومتی Bit.Country

دو توکن حکومتی وجود دارد، $NUUM و $NEER.

شبکه متاورس: $NUME

$NUUM واحد پول پروتکل های Metaverse.Network و کوین اصلی در کل پلتفرم است. مجموعاً 1 میلیارد عرضه دارد.

ابزار $NUUM نشانه‌ها:

 • ذخیره سازی برای مواد BIT و حفظ یک پلت فرم سالم
 • ارز جهانی برای خرید منابع، به عنوان مثال، بلوک زمین
 • تبلیغات و تبلیغات
 • کارمزد گاز برای معاملات
 • خرید dApp های مجازی از فروشگاه
 • تجارت در بازار
 • تبدیل ارز

تخصیص

 • 50٪ از $NUUM برای توزیع از طریق تامین مالی جمعی، فروش عمومی و سایر تبلیغات تعیین شده است.
 • 25 درصد به سرمایه گذاران و حامیان خصوصی
 • 20 درصد به تیم موسس تعلق می گیرد
 • 5 درصد برای رشد جامعه، یعنی حمایت ها و کمک های مالی اختصاص یافته است

توکن $NEER

$NEER توکن ابزار Bit.Country Pioneer، شبکه قناری Metaverse.Network (در کوساما) است.

مجموع عرضه توکن 100,000,000 (غیر تورمی) با عرضه در گردش 19,453,215.00 (نوامبر 2022) دارد و در کوین مارکت کپ در زیر شماره 900 فهرست شده است . توکن $ NEER در KuCoin و Gate.io فهرست شده است .

$NEER تا $NUUM مانند $KSM تا $DOT است. این برنامه همان ابزارهای کمکی $NUUM را دارد.

اکوسیستم های کوساما یا پولکادات دارای مدل شبکه قناری هستند که برای پروژه ها برای ایجاد رویدادهای نسل کوچکتر بهتر است زیرا قوانین انعطاف پذیرتری دارد.

Bit.Country رقابتی را با استخر جایزه 500000 دلاری NEER راه اندازی کرد که برای دارندگان این توکن (پایان در 19 نوامبر ) برای برنده شدن سهمی از استخر آزاد بود. مسابقات بیشتر در ادامه خواهد آمد.

BIT و کمپین

BIT ماده پایه و منبع انرژی برای Bit.Country است. مجموع عرضه اولیه آن 1 میلیارد است و از نقل و انتقالات پاراچین XCM زنجیره ای پشتیبانی می کند.

Bit.Country کمپین های دوره ای BIT را اجرا می کند و BIT را برای توسعه متاورس بین کاربران توزیع می کند. کاربران می‌توانند با شرط‌بندی $NEER یا زمین‌گذاری و سایر فعالیت‌ها برای دریافت BIT برای توسعه زمین و ساخت برخی موارد در کمپین شرکت کنند. هنگام ایجاد اشیاء در زمین، یا ساخت اقلام، BIT مصرف می شود (BURNT).

Bit.Country دارای یک حاکمیت فراجهانی در سطح شبکه و فردی است که از حکومت پولکادوت الهام گرفته شده است. این یک پلتفرم غیرمتمرکز، متعلق به جامعه و چند متاورجه با پروتکل‌هایی است که با استفاده از چارچوب Substrate طراحی شده است تا “حفظ توسعه پایدار کل شبکه و اکوسیستم در طول زمان” را طراحی کند.

ذینفعان می توانند به شکل دادن به آینده متاورس کمک کنند. آنها می توانند در مورد تنظیمات پروتکل، ویژگی های پیاده سازی، عملیات متاورس و مسائل فنی ضروری رای دهند.

حامیان و شرکای Bit.Country

در می 2021، Bit.Country در دور اول سرمایه 4 میلیون دلاری با حمایت Hypersphere Ventures، Animoca Brands، DFG و WWVentures تضمین کرد و دسترسی شبکه را به 200 میلیون طرفدار در پلتفرم های رسانه های اجتماعی، از جمله KOL ها و تأثیرگذاران در فضا افزایش داد.

این پروژه پشتیبانی قابل توجهی از طیف گسترده ای از شرکا به دست آورده است، از جمله موارد زیر:

 • Digital Renaissance
 • Republic Labs
 • Altomy
 • SevenX Ventures
 • AU21 Capital
 • CMS
 • Everyrealm
 • Kernel Ventures
 • Longhash Ventures
 • Genblock Capital
 • LD Capital
 • Illusionist Group
 • Moonwhale
 • Moonrock Capital
 • 18 Ventures
 • NGC Ventures

این پروژه از بنیاد Web3 Open Grant Foundation پشتیبانی کرده است و یکی از اعضای برنامه Substrate Builders است.

رهبران برجسته صرافی ارزهای دیجیتال کوکوین ، Gate.io و MEXC شرکای راه اندازی متاورس در Bit.Country و Metaverse.Network شده اند.

سخن پایانی

Bit.Country یک پروژه جذاب با پتانسیل برای پذیرش گسترده است و چندین USP متمایز دارد.

اولاً، کاربرانی که مهارت‌های فنی ندارند، می‌توانند به جای ساختن در متاورس شبکه، یک متاورس مخصوص به خود ایجاد کنند. ثانیاً این پلتفرم مبتنی بر مرورگر است، بنابراین هیچ الزامی برای دانلود نرم افزار وجود ندارد و در نهایت، کاربران می توانند تنها در 12 ثانیه شروع به کار کنند. هر آیتم در متاورس یک NFT است و همه چیز قابل تنظیم است.

افراد یا کسب‌وکارها می‌توانند امپراتوری‌های تجاری را در زمین‌های ساختمانی خود ایجاد کنند، جایی که خودشان یا دیگران می‌توانند اقلامی را به نمایش بگذارند، بفروشند یا تجارت کنند. اگرچه این جنبه جدید نیست، انجام آن در یک متاورز خود ساخته منحصر به فرد است.

Bit.Country دارای یک تیم بسیار با تجربه و یک روحیه قوی برای گنجاندن جهانی برای همه و همه، از کسب و کارها و توسعه دهندگان گرفته تا افراد مبتدی تا متاورس است. رابط کاربر پسند و آسان برای پیمایش است که باید به محبوبیت شبکه بیافزاید.

تماشای پیشرفت‌های آتی پیشرفت‌های هیجان‌انگیز در این پلتفرم جالب خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا