اخبار

آمریت کومار، بنیانگذار زیلیکا (Zilliqa) از نقش خود کناره گیری کرد

یکی از عجیب‌ترین پلتفرم‌های تماس هوشمند، پیشرفت خود را توسط دکتر بن لیوشیتس هماهنگ می‌کند.

بر اساس برنامه ای که در 28 فوریه 2022 اعلام شد، امریت کومار، یکی از چهره های کلیدی زیلیکا (ZIL)، از تمام پست های خود در این شرکت کنار رفت.

امریت کومار زیلیکا را ترک می کند

آقای کومار در توییتر آخرین انتشار خود را به عنوان رئیس زیلیقا به اشتراک گذاشته است. او تایید کرد که دیگر برای این پروژه کار نمی کند.

منبع: توییتر

او همچنین توصیه کرد که علاقه مندان زیلیکا تمام سوالات و پیشنهادات خود را به مدیر عامل زیلیکا، بن لیوشیتس، Ph.D، که همچنین رئیس پژوهش زیلیکا، بازوی R&D این پلتفرم است، ارسال کنند.

استعفای گام به گام او در اواخر فوریه 2022 همراه با نقشه راه به روز شده برای سه ماهه اول تا دوم سال 2022 اعلام شد. نقشه راه همچنین از برنامه هایی برای دید پیشرفته، ادغام NFT و کانال های سرمایه گذاری بازنگری شده پرده برداری کرد.

در صرافی‌های عمده، قیمت دارایی اصلی زیلیکا، ZIL، به 0.05305 دلار می‌رسد که 13 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

اتحاد Web3 و کمپین استخدام: تبدیل زیلیکا در حال انجام است

دیروز، 19 می 2022، زیلیکا راه اندازی اتحاد Web3، یک شبکه مشاوره جهانی را اعلام کرد. اتحاد Web3 زیلیکا قرار است بستری برای تعامل بین مشاوران، سرمایه‌گذاران، جوامع و کارآفرینان در حوزه ارزهای دیجیتال فراهم کند.

همچنین، این شرکت جزئیات آخرین طرح های استخدام را به اشتراک گذاشت. یعنی آنتون آگافونوف کهنه کار BSG به عنوان سرپرست جدید محصولات زیلیکا به آن پیوست.

زیلیکا برای تأیید مجدد تمرکز خود بر تبدیل شدن به یک پلتفرم مناسب برای گیمرهای زنجیره ای، جک مک کاچون (که قبلاً از Tencent، Newzoo بود) را به عنوان مدیر توسعه تجارت جدید خود برای بازی معرفی می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا