اخبار

در 24 ساعت گذشته نرخ هش و قیمت ETC به شدت افزایش یافته است

اتریوم کلاسیک پس از اجرای مرج شاهد افزایش بی‌سابقه هش‌ریت است.

یکی از بزرگ‌ترین جایگزین‌های اتریوم ، اتریوم کلاسیک، در روزی که PoW در اتریوم منسوخ شد ، شاهد افزایش شدید هش‌ریت بود. بدیهی است که دلیل اصلی آن مهاجرت گسترده ماینرها به شبکه های جایگزین است.

0.2 درصد از مصرف برق جهان

در حالی که به نظر می رسد استخراج ارز دیجیتال نقش زیادی در مصرف انرژی جهان ندارد، اما اگر میزان انرژی مصرف شده توسط استخراج کننده های اتریوم در زمان فعال بودن PoW را در نظر بگیریم، میتوانیم به راحتی تقاضای برق کشور کوچکی مانند شیلی را برای یک سال کامل برآورده کنیم.

از دسامبر، برآورد مصرف انرژی شبکه به 103 تراوات ساعت در سال رسیده است که حدود 0.2 درصد از کل مصرف انرژی در جهان است. به روز رسانی Merge باعث می شود اتریوم به طور قابل توجهی “سبزتر” شود، اما هش شبکه از بین نخواهد رفت. در عوض، به سمت شبکه‌های جایگزین مانند اتریوم کلاسیک یا ریون کوین حرکت می‌کند.

تنها در 24 ساعت، اتریوم کلاسیک شاهد افزایش 100 درصدی هش ریت در شبکه بود، با افزایش نرخ هش از حدود 100 TH/s به 200 TH/s در کمترین زمان. در چند روز آینده، به احتمال زیاد شاهد افزایش تدریجی قدرت استخراج در شبکه هایی مانند ریون کوین، اتریوم کلاسیک و ETHPOW، سه وارث اصلی هش ریت اتریوم خواهیم بود.

عملکرد بازار ETC

با وجود افزایش سریع تعداد ماینرها در شبکه، به نظر می‌رسد قیمت اتریوم کلاسیک از احساسات سرمایه‌گذاران پیروی می‌کند که پس از انتشار داده‌های تورم غیرمنتظره بالا به شدت تغییر کرد.

متأسفانه، نشست آتی FOMC به احتمال زیاد باعث سقوط دیگری خواهد شد زیرا برخی کارشناسان به افزایش بی سابقه نرخ بهره 100 بشکه ای توسط فدرال رزرو معتقدند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا