اخبار

دو شریک ریپل برای افزایش حواله جهانی از کره جنوبی به نیروها می پیوندند

دو شریک ریپل برای افزایش وجوه ارسالی از کره جنوبی در سرتاسر جهان با یکدیگر همکاری کردند.

همانطور که در یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط IBS Intelligence بیان شد، دو شرکتی که در ریپل‌نت کار می کنند ، Currencycloud و SentBe، نیروهای خود را برای بهبود حواله های ارسالی از کره جنوبی متحد کرده اند و به مشتریان کمک می کنند تجربه بهتری در ارسال پول به خارج از کشور داشته باشند.

این شرکت ها به ترتیب در انگلستان و کره جنوبی مستقر هستند.

به لطف این همکاری جدید، مشتریان SentBe کره جنوبی به FX ارزان دسترسی خواهند داشت. این به شرکت اجازه می دهد تا با سرعت بیشتری در بازار فارکس در سطح جهانی رشد کرده و گسترش یابد. این API های ارائه شده توسط Currencyclloud را در فناوری مدیریت FX خود ادغام می کند. بنابراین، مشتریان آن در سنگاپور و کره جنوبی می توانند انتقال سریع تری به ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، اتحادیه اروپا و سایر کشورهای بزرگ انجام دهند.

علاوه بر این، به گفته رئیس SentBe، الکس سئونگوک، این همکاری با Currencycloud شرکت او را قادر می‌سازد تا راه‌حل‌های بیشتری را به مشتریان ارائه دهد که شامل نرخ‌های FX رقابتی می‌شود. ادغام فناوری Currencycloud با ارائه یک فرآیند ساده تر برای انجام تراکنش ها، از جمله زمان کوتاه تر برای انجام تراکنش، مشتریان بیشتری را به SentBe جذب کرده است.

همانطور که در اوایل این هفته توسط بیگ اینکام پوشش داده شد، اخیراً، غول بانکداری جهانی جی پی مورگان با شریک ریپل صرافی Al Fardan مستقر در امارات همکاری کرد. آنها با هم قصد دارند به مشتریان خود انتقال ارزش را ارائه دهند که در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود.

مشتریان می توانند ارزهای فیات USD، GBP، EUR و راند آفریقای جنوبی (ZAR) را به نقاط مختلف جهان منتقل کنند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا