اخبار

شریک ریپل و جی‌پی مورگان به نیروهای امارات متحده عربی ملحق می‌شوند

شریک ریپل صرافی Al Fardan و غول جی پی مورگان شراکت استراتژیک در امارات متحده عربی امضا کردند.

در یک بیانیه مطبوعاتی که اخیراً منتشر شده ، آمده است که صرافی Al Fardan، که یکی از شرکای غول فناوری فناوری آزمایشگاه ریپل است، با غول دیگری همکاری کرده است، اگرچه این شرکت از صنعت مالی مرسوم است – غول بانکی جی پی مورگان.

صرافی الفردان یک شرکت بزرگ برای انتقال پول و صرافی در امارات متحده عربی است و دارای مجوز و نظارت بانک مرکزی این کشور است. این دو شرکت با هم به مشتریان خود انتقال ارزش انجام شده در مدت زمان کوتاهی را ارائه خواهند داد.

صرافی الفردان از ژانویه 2022 با ریپل همکاری می کند.

شریک ریپل با جی پی مورگان همکاری می کند

این همکاری بین صرافی الفردان و بانک جهانی مشهور، مشتریان را قادر می‌سازد تا با ارزهای اصلی جهانی و همچنین ارزهای کوچک‌تر – USD، GBP، EUR و راند آفریقای جنوبی، (ZAR) معامله کنند تا یک لیست طولانی را کوتاه کنند.

جدای از آن، مشتریان در امارات متحده عربی می‌توانند نقل و انتقالات مالی سریع‌تر و مطمئن‌تری را پردازش کنند. به گفته حسن فردان آل فردان، مدیر اجرایی صرافی الفردان، همکاری این شرکت با غول بانکی جهانی جی پی مورگان اکنون به عنوان پیشرفت کل کشور در حوزه AML/CFT شناخته شده است و اکنون در حال جذب بازیگران بزرگ جهانی از بخش مالی است. بازگشت صنعت به بازار امارات

صرافی الفردان به تازگی پنجاهمین سالگرد تاسیس خود را در بازار جشن گرفته است. اخیراً اپلیکیشن موبایل خود AlfaPay را مجدداً راه اندازی کرده است. علاوه بر این، اکنون این شرکت به مشتریان “شعبه ای در جیب خود” ارائه می دهد، که آنها را قادر می سازد تا تراکنش های یکپارچه و ایمن، از جمله حواله ها و پرداخت قبوض را انجام دهند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا