اخبار

سقوط اتریوم به 1150 دلار ممکن است باعث فاجعه در بازار وام شود

اتریوم در موقعیت خطرناکی قرار دارد زیرا وام دهندگان ممکن است با آبشاری عظیمی از نقدینگی به ارزش حدود 500 میلیون دلار مواجه شوند.

به گفته کالین وو و ردیاب زنجیره ای پارسک فاینانس، یکی از افراد داخلی بلاک چین، بازار وام دهی و استقراض اتریوم در خطر است زیرا قیمت اتریوم به مقادیر خطرناکی می رسد و ممکن است فاجعه واقعی ایجاد کند.

مشکل در تعداد لیکوییدهایی است که در صورت کاهش ETH به کمتر از 1150 دلار در بازار ظاهر می‌شوند. طبق گزارش ها، بیش از 500 میلیون دلار وثیقه زنجیره ای و 300 میلیون دلار وثیقه زنجیره ای نزدیک به 21600 دلار از بین می شود.

منبع: TradingView

لیکوییدی گسترده باعث افت بیشتر بازار و خروج گسترده وجوه از برنامه های غیرمتمرکز می شود. کاهش شدید استفاده از برنامه های کاربردی غیرمتمرکز باعث کاهش درآمد شبکه خواهد شد.

پیش از این، خدمات مختلف ردیابی بازار و زنجیره ای بیش از 700 میلیون دلار لیکویید را گزارش کرده بودند که در نهایت یک اشتباه در سمت API صرافی متمرکز بود. اما با بیش از 500 میلیون دلار نقدینگی واقعی، فشار بر دارایی به شدت افزایش خواهد یافت.

بازار به دنبال داده های تورم در حال خونریزی است

محرک اصلی فروش در بازار ارزهای دیجیتال ، داده های تورم غیرمنتظره است. تشدید کاهش ارزش دلار آمریکا باعث افزایش اقلامی مانند طلا شد که طی 24 ساعت بیش از 3 درصد به ارزش آن افزود.

خطرات بیشتری بر روی اتریوم پس از جداسازی جفت stETH به ETH ناشی از فروش گسترده و کمبود نقدینگی ظاهر شد. این فروش به دلیل کاهش سودآوری قرارداد سهام ETH 2.0، سازماندهی مجدد شبکه آزمایشی و کسب سود سپرده گذاران اولیه بود.

دارایی‌های ریسک‌پذیر مانند ارزهای دیجیتال و سهام فناوری با خروجی‌های عظیم و کاهش ارزش مواجه شدند. بیت کوین در عرض 24 ساعت بیش از 5.5 درصد از ارزش خود را از دست داد و اتریوم 12 درصد سقوط کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا