اخبار

سرمایه گذاران نهادی 127 میلیون دلار به بازار ارزهای دیجیتال منتقل می کنند: گزارش تفصیلی

سرمایه گذاران نهادی به بازار ارزهای دیجیتال بازگشته اند زیرا اکثر دارایی های دیجیتال اولین نشانه های بهبود را نشان می دهند.

طبق گزارش CoinShares، تنها با وجود عملکرد منفی اکثر ارزهای دیجیتال در بازار، بازار دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته با ورودی‌های بزرگی به مبلغ 127 میلیون دلار مواجه شده است .

در مقایسه با هفته گذشته، جریان ورودی دارایی های دیجیتال با افزایشی مواجه شد که به احتمال زیاد به دلیل بهبود جزئی در بازار ارزهای دیجیتال بود. همانطور که داده ها نشان می دهد، با افزایش حجم ورودی به دارایی های پرخطر، معامله گران فعال تر شدند.

منبع: CoinShares

از نظر جغرافیایی، احساسات مثبت و جریان های سرمایه عمدتاً در آمریکای شمالی متمرکز بود، زیرا مجموعاً بیش از 150 میلیون دلار در مقابل خروج 24 میلیون دلار از اروپا بود. بیت کوین محبوب ترین دارایی در بین سرمایه گذاران نهادی بود، زیرا تقریباً 100 میلیون دلار سرمایه به آن منتقل شد.

به نظر می‌رسد ETF هدف با سرمایه‌گذاری 130 میلیون دلاری تنها در هفته گذشته، بزرگترین ارائه‌دهنده جریان ورودی برای بازار ارزهای دیجیتال باشد. CoinShares XBT با برداشت ۲۱ میلیون دلاری از بازار توسط مشتریان صندوق، بزرگترین بازنده بود.

در مورد اتریوم و سایر آلتکوین‌ها، ارزهای دیجیتال جایگزین در هفته گذشته تقریباً 33 میلیون دلار جریان داشتند. دومین ارز دیجیتال بزرگ 25 میلیون دلار دریافت کرد، در حالی که صندوق های مختلف چند دارایی شاهد 8.6 میلیون دلار ورودی بودند.

بازگشت سرمایه گذاران نهادی به بازار کریپتو ممکن است نشانه ای از شروع بهبود پس از بیش از سه ماه اصلاح باشد که باعث کاهش متوسط ​​50 درصدی در ارزش اکثر دارایی های دیجیتال شد.

کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 1.9 تریلیون دلار باقی مانده است، در حالی که در اوایل ژانویه 2022 به 1.515 تریلیون دلار رسیده است. در زمان انتشار، بیت کوین با 38768 دلار معامله می شود، در حالی که اتریوم در 2583 دلار تثبیت می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید