اخبار

سرمایه‌گذاران از ورشکستگی وویجر «میلیون‌ها» به طور بالقوه از دست داده‌اند

یکی از کاربران، که برای مقاصد ناشناس به نام رابرت نامیده می شود، اظهار داشت که تقریباً شش رقم در وویجر قرار داده است که نشان دهنده 70٪ پس انداز زندگی او است و احساس می کند که در حرکت رو به جلو چه کاری انجام دهد.

بسیاری از سرمایه‌گذاران از تشکیل پرونده ورشکستگی اخیر وویجر دیجیتال در حال فروپاشی هستند و برخی ادعا می‌کنند که دارایی‌های کریپتو به ارزش «میلیون‌ها» یا بیشتر پس‌اندازهای عمرشان در صرافی رمزنگاری قفل شده است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، وویجر در ابتدای این ماه به دلیل مشکلات نقدینگی خود، به دلیل عدم پرداخت وام 650 میلیون دلاری شرکت تری اروز کپیتال (3AC) برداشت خود را متوقف کرد. علیرغم اینکه آلامدا در ماه ژوئن 500 میلیون دلار وام به شرکت ارائه کرد، وویجر در 6 جولای ورشکستگی خود را اعلام کرد.

در مقاله‌ای در ۹ ژوئیه، فورچون با چندین کاربر وویجر صحبت کرد که از پرونده ورشکستگی اخیر در حال فروپاشی هستند. برخی تقریباً تمام پس‌اندازهای زندگی خود را روی پلتفرم می‌گذارند، در حالی که گفته می‌شود برخی دیگر میلیون‌ها دلار در برزخ معلق دارند.

یکی از کاربران، که برای مقاصد ناشناس به نام رابرت نامیده می شود، اظهار داشت که تقریباً شش رقم را روی پلتفرم قرار داده است که نشان دهنده 70 درصد پس انداز زندگی او است.

رابرت گفت: «راستش، هر روز گریه می‌کنم و نمی‌دانم به همسرم چه بگویم. به عنوان شریک، تصمیم گرفتیم [روی وویجر سرمایه گذاری کنیم]، اما او بیش از هر کس دیگری به من اعتماد کرد تا تصمیم درست را بگیرم.»

رابرت به عنوان یک سرمایه گذار 6 ساله ادامه داد که در حالی که قبل از استفاده از این پلتفرم تحقیقات نسبی روی وویجر انجام داده بود، اگر می دانست که شرکت قرار است وجوهی را به مشتری قرض دهد، هرگز این کار را انجام نمی داد. صندوق تامینی:

من نمی‌دانستم که وویجر (USDC مشتریان) را به یک صندوق تامینی وام می‌دهد. اگر می‌دانستم که احتمالاً قرض داده می‌شود، احتمالاً آن را به صورت نقدی در گاوصندوقم نگه می‌داشتم.»

فورچون همچنین با اسکات ملکر، اینفلوئنسر رمزنگاری محبوب، که به عنوان گرگ همه خیابان ها آنلاین نیز شناخته می‌شود، صحبت کرد و ادعا می‌کند که دارایی هفت رقمی در وویجر است.

او گفت: «گوش کن، من میلیون‌ها دلار پول ندارم،» و اضافه کرد که با وجود اینکه اغلب در مورد مدیریت ریسک و محافظت از دارایی‌های شما صحبت می‌کند، از اینکه بیش از حد در معرض وویجر قرار گرفته است، خجالت می‌کشد.

ملکر حدود 851000 دنبال کننده در توییتر و 121000 مشترک در YouTube دارد. او اظهار داشت که در حالی که در وویجر چیزهای زیادی از دست می دهد، از اینکه قبلاً این پلتفرم را برای مخاطبان، دوستان و خانواده خود تبلیغ کرده است، احساس بدتری دارد.

من می‌دانم که مردم خودشان تصمیم می‌گیرند، اما اگر من [ویجر] را به آنها توجه نمی‌کردم، حتی به آن فکر هم نمی‌کردند. و صادقانه بگویم، این بدتر از از دست دادن پول خودم است.»

به عنوان بخشی از فرآیند ورشکستگی وویجر، مدیران این شرکت قصد دارند ابتدا کسب و کار را به یک نهاد جدید سازماندهی کنند و سپس به کاربران از طریق رمزنگاری ترکیبی، درآمد حاصل از بازیابی سه پیکان سرمایه (3AC)، توکن‌های وویجر و سهام مشترک در شرکت بازپرداخت کنند. شرکت شرکت تازه سازماندهی شده

با این حال، مشخص نیست که آیا این منجر به جبران خسارت کامل برای همه کاربران خواهد شد یا خیر.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا