اخبار

سرمایه گذاری بیت کوین MicroStrategy در آستانه لیکویید است زیرا بیش از 350 میلیون دلار کاهش یافته است

یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین در حال لیکویید شدن است زیرا بیت کوین در مسیر سقوط خود متوقف نمی شود.

پس از سقوط بیت کوین به زیر 25000 دلار، لازم است سخنان مدیر مالی MicroStrategy را در مورد پتانسیل دریافت مارجین فراخوان 21000 دلاری در موقعیت عظیم BTC شرکت به خاطر بسپارید .

در طول تماس سود در 3 می، مدیر ارشد مالی جدید، Phon Le، مکانیزم وثیقه‌گذاری در موقعیت بیت‌کوین MicroStrategy را توصیف کرد و به سرمایه‌گذاران گفت که این شرکت نیازی به سرمایه‌گذاری بیشتر در موقعیت‌های آنها نخواهد داشت.

بنابراین، اساساً، قبل از مارجین کال، بیت کوین باید به نصف یا حدود 21000 دلار کاهش یابد. گفته می‌شود، قبل از اینکه به 50% برسد، می‌توانیم بیت کوین بیشتری را به بسته وثیقه کمک کنیم، بنابراین هرگز به آنجا نمی‌رسد، بنابراین هرگز در وضعیت تماس ماه مارس قرار نخواهیم گرفت.

علاوه بر این، Le به اعضای هیئت مدیره گفت که اولین تماس مارجین پس از کاهش بیت کوین به کمتر از نصف میانگین ورودی آنها، که روی 42000 دلار بود، دریافت خواهد شد. در حال حاضر، بیت کوین در حال آزمایش محدوده قیمتی 23000 دلاری است که تنها 2000 دلار کمتر از تماس است.

مایکرواستراتژی نگران آن نیست

در حالی که MicroStrategy خود را برای اولین فراخوان حاشیه خود آماده می کند، سرمایه گذاران به لطف وثیقه نقدینگی انبوهی که در اختیار شرکت است، چندان نگران نیستند. بودجه موجود این شرکت برای تأمین مالی موقعیت موجود و افتتاح موقعیت جدید بیش از اندازه کافی است.

به لطف میانگین هزینه دلار، اگر بیت کوین ناگهان عقب نشینی کند، موقعیت بعدی آنها ممکن است اکثر ضررهای آنها را پوشش دهد. متأسفانه، تمایل سایلر به خرید بیت کوین در صدرهای محلی خبر خوبی برای سرمایه گذاران نیست.

به دنبال داده‌های غیرمنتظره بد تورم، دارایی‌های پرریسک به سرعت شروع به از دست دادن ارزش خود کردند زیرا معامله‌گران و سرمایه‌گذاران دارایی‌های خود را در گزینه‌های امن‌تری مانند کالاها و اوراق قرضه توزیع کردند.

به دلیل ماهیت مخاطره آمیز آن، بازار ارزهای دیجیتال نیز قربانی جریان های عظیم خروجی شد زیرا دیگر تقاضای کافی برای قرار گرفتن در معرض ریسک وجود ندارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا