اخبار

ایلان ماسک معتقد است کیف پول های رابینهود معامله بزرگی برای دوج کوین محسوب میشود

به گفته بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران، ویژگی جدید رابین هود به دارندگان دوج کوین کمک می کند تا از تمرکززدایی استقبال کنند.

ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا معتقد است که کیف پول‌های Robinhood برای دوج کوین معامله بزرگی خواهد بود، زیرا این ارز دیجیتال برتر دیگر صرفاً به عنوان یک سرمایه‌گذاری سوداگرانه توسط کاربران پلت فرم کارگزاری آنلاین پیشرو در نظر گرفته نمی‌شود.

در توییتی که توجه ایلان را به خود جلب کرد، بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران دوج کوین توضیح داد که اکنون کاربران Robinhood قادر به پذیرش غیرمتمرکز شدن هستند، می‌توان از ارز دیجیتال پرچمدار سگ‌ها برای انعام، تجارت و اهداف دیگر استفاده کند.

قبل از آن، مارکوس برای اولین بار تجربه خود را از ارسال دوج کوین از کیف پول Robinhood خود به اشتراک گذاشت.

رابین هود مرحله آزمایش بتای کیف پول های خود را در اواخر ژانویه آغاز کرد و به برخی از کاربران از لیست انتظار خود اجازه داد وجوه را به کیف پول خود برداشت کنند.

در سه ماهه چهارم سال 2021، شرکت مستقر در منلو پارک 48 میلیون دلار درآمد مرتبط با ارزهای دیجیتال ثبت کرد که نسبت به سه ماهه سوم کاهش 6 درصدی را نشان داد. قابل ذکر است که Dogecoin 40 درصد از مبلغ فوق الذکر را به خود اختصاص داده است.

در سه ماهه دوم، دوج کوین ۲۶ درصد از کل درآمد رابینهود را به خود اختصاص داد که به ۵۶۵ میلیون دلار رسید.

در حال حاضر، کاربران رابین هود قادر به خرید و فروش هفت ارز دیجیتال هستند. با این حال، بسیاری از آنها هنوز قادر به برداشت سکه به کیف پول های شخص ثالث نیستند.

در طی آخرین تماس‌های درآمدی خود، این شرکت همچنین فاش کرد که در سال 2022 معاملات ارزهای دیجیتال را در سطح بین‌المللی گسترش خواهد داد و ادعا کرد که اقتصاد کریپتو پتانسیل بسیار زیادی دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا