اخبار

مک دونالد به درخواست ایلان ماسک برای پذیرش دوج کوین پاسخ داد

طرفداران دوج کوین مک دونالد را به دلیل پاسخ نادرست به پیشنهاد ایلان ماسک به شدت مورد انتقاد قرار دادند.

غول فست فود مک دونالد پس از عدم پاسخگویی به مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، با واکنش های منفی مواجه شده است. در مقابل، ایلان ماسک قول داد که غذای مک دونالد را در تلویزیون بخورد.

مک دونالد ظاهراً از این پیشنهاد عقب نشینی کرده و در توییتی اعلام کرده است که اگر تسلا “Grimacecoin” را بپذیرد، آن ها نیز دوج کوین را می پذیرند.

نام این ارز دیجیتال ساخته شده از گریمیس الهام گرفته شده است، موجودی انسان‌واره بنفش که در اوایل دهه 1970 در تبلیغات مک‌دونالد ظاهر شد. در ابتدا قرار بود این شخصیت بداخلاق با چهار بازو باشد که میلک شیک بچه ها را می دزدد. با این حال، روی برگلد، افسر خلاق مک دونالد به مجله QSR گفت که “Evil Grimace” شکست خورده بود زیرا برای بچه ها خیلی ترسناک بود.

تنها چند دقیقه پس از توییت مک دونالد، شخصی یک توکن واقعی به نام “Grimacecoin” را در زنجیره هوشمند بایننس ایجاد کرد که بیش از 261000 درصد در عرض چند ساعت قبل از حذف سهم شیر از سود آن، پامپ شد

به دلیل محدودیت کم برای ورود، BSC به کانونی برای پروژه های پامپ و تخلیه سریع تبدیل شده است، به همین دلیل است که سرمایه گذاران باید احتیاط کنند.

یک فرصت از دست رفته

جامعه دوج کوین تا حد زیادی از پاسخ ناراضی بودند. بسیاری به این واقعیت اشاره کردند که تیم بازاریابی شرکت بیش از 10 ساعت طول کشید تا چنین پیشنهادی ارائه دهد.

بیلی مارکوس ، یکی از بنیانگذاران دوج کوین اظهار داشت که توییت Grimacecoin نمونه ای از کتاب درسی است که چگونه می توان یک چیز سرگرم کننده را غیر خنده دار کرد.

گلوبر کونتسوتو که سال گذشته به عنوان یک خودخوانده «میلیونر دوج کوین» تیتر خبرها شد، در توییتی نوشت که رستوران‌های زنجیره‌ای جهان «فرصتی باورنکردنی برای یک شوخی وحشتناک پیدا کرده است».

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا