ارز دیجیتال و کریپتو

ارز دیجیتال Linear لینا چیست؟ تجارت دارایی مصنوعی زنجیره ای

ارز دیجیتال Linear Finance یا لینا (LINA) یک پروژه بلاک چین نسبتاً جدید است که به دنبال بهبود امور مالی غیرمتمرکز با رفع مشکلات نقدینگی پیشرو و هزینه های گاز گران است که اکوسیستم را آزار می دهد.

با پیشنهادات مشتقات Linear کاربران می توانند از این مشکلات در پلت فرم مبادله دارایی مصنوعی ارزان، سریع و مصنوعی اجتناب کنند. کاربران می‌توانند دارایی‌های مشتقه خود را به راحتی با ارز دیجیتال لینا، با استفاده از مجموعه‌ای از توکن‌های متنوع برای بیان سطح ریسک و قرار گرفتن در معرض آن‌ها، با لینا ضرب کنند.

این پلت فرم دارایی های مصنوعی جدید فرصت های سودآوری جدیدی را برای همه ارائه می دهد و می تواند برای مطابقت با اهداف مالی شخصی هر کسی سفارشی شود.

ارز دیجیتال Linear چیست؟

ارز دیجیتال Linear Finance اولین پروتکل دارایی دلتا وان سازگار با زنجیره متقابل برای معامله گران برای ایجاد، مدیریت و تجارت دارایی های مصنوعی است. این امکان قرار گرفتن در معرض طیف گسترده ای از دارایی های مالی را بدون نیاز به خرید مستقیم آن دارایی ها فراهم می کند.

Linear Finance به دنبال حل مشکلات پلتفرم های DeFi است. تصویر از طریق Linear.Finance

پروتکل غیرمتمرکز زنجیره ای مورد استفاده توسط Linear Finance منجر به تبادل سریعتر، ایمن تر و مقرون به صرفه تر برای همه انواع دارایی های مالی مصنوعی می شود.

اکوسیستم خطی توسط توکن بومی LINA نیرو می گیرد. این توکن برای پوشش چندین مورد استفاده اولیه از جمله سهامداری، حاکمیت، استخراج نقدینگی، پرداخت‌های معاملاتی و سرمایه‌گذاری در پلتفرم «Liquids» طراحی شده است که دارایی‌های مصنوعی ایجاد شده در بورس خطی هستند.

ارز دیجیتال لینا دارای سه مورد استفاده اصلی است:

 1. قیمت‌های سریع‌تر: کاربران می‌توانند قیمت‌ها را با فرکانس بسیار بالاتر و نرخ‌های بسیار پایین‌تر از طریق اوراکل‌ها به‌روزرسانی کنند.
 2. کارمزدهای کم تراکنش و تراکنش های سریع: این کار از طریق رویکرد سازگاری متقابل زنجیره ای آنها با پشتیبانی از بلاک چین اتریوم و بلاک چین سازگار با EVM فعال می شود. بنابراین، کاربر فقط باید هم کیف پول مبتنی بر اتریوم و هم کیف پول سازگار با EMV را مقداردهی اولیه کند. خطی می تواند این عمل را از طریق قراردادهای هوشمند انجام دهد.
 3. حاکمیت: دارندگان توکن حاکمیتی خود (LINA) می‌توانند در فهرست دارایی‌های مصنوعی، مدل‌های توزیع، انتخاب اوراکل، نسبت تعهد و غیره رأی دهند.

ارز دیجیتال لینا Linear چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال Linear Finance به کاربران خود امکان می دهد تا دارایی های مصنوعی مختلف را که بر اساس دارایی های مالی واقعی است، ضرب و معامله کنند. هر دارایی مصنوعی ایجاد شده توسط کاربران توسط استیبل کوین ℓUSD بیش از حد وثیقه می شود.

استفاده از وثیقه‌سازی بیش از حد تضمین می‌کند که سیستم حتی در زمان‌های نوسانات شدید، از جمله رویدادهای قو سیاه، پایدار باقی می‌ماند و خراب نمی‌شود.

مشتقات مالی. تصویر از طریق Shutterstock

به کاربران انگیزه داده می شود تا از طریق استفاده از سیستم پاداش، سطح مناسبی را نسبت به وثیقه بیش از حد برای دارایی های مصنوعی خود حفظ کنند. پاداش‌های تورمی و پاداش‌های مبادله‌ای را می‌توان با حفظ سطح تعیین‌شده ℓUSD برای دارایی‌های مصنوعی به دست آورد.

این نسبت را نسبت تعهد یا به سادگی نسبت p می نامند. از طریق استفاده از مشوق ها برای حفظ جیره p، سلامت کلی سیستم نیز حفظ می شود.

استخرهای نقدینگی در سیستم خطی طرف مقابل این معاملات هستند. این ترتیب امکان نقدینگی نامحدود در بورس و عدم لغزش در سفارشات را فراهم می کند. علاوه بر این، همه کاربران می توانند با مشارکت در استخرهای نقدینگی، جوایز LINA کسب کنند.

پس از چندین ماه آزمایش، Linear.Exchange در فوریه 2021 فعال شد و از آن زمان تا کنون مطابق انتظار عمل می کند. کاربران می‌توانند از صرافی برای سهام‌داری، برش ℓUSD و ایجاد و تجارت دارایی‌های مصنوعی خود استفاده کنند.

نسبت تعهد چیست؟

نسبت تعهد، یا نسبت p، نسبت بین دارایی های مصنوعی ایجاد شده و کاربران ℓUSD وثیقه پشتوانه آن دارایی ها است. با وثیقه‌گذاری بیش از حد، یا بیش از حد تعهد، تضمین می‌کند که نقدینگی در سیستم حتی در زمان‌های نوسانات شدید حفظ می‌شود.

نسبت تعهد یا p-ratio اساساً سطح مازاد سرمایه مورد نیاز است. تصویر از طریق یوتیوب .

برای دریافت جوایز LINA از ارز دیجیتال Linear کاربر باید نسبتی بیش از 500% داشته باشد. در ابتدا پلتفرم با نیاز 600 درصد راه اندازی شد، اما DAO بعداً این مقدار را به 500 درصد کاهش داد.

LinearDAO

Linear DAO ساختار حاکمیتی است که تغییرات، اضافه‌ها یا حذف‌های پلتفرم را کنترل می‌کند. آنها همچنین پارامترهای سیستم را کنترل می کنند، مانند نسبت p مورد نیاز برای دریافت جوایز LINA همانطور که در بالا ذکر شد.

آنها همچنین اجرای پیشنهادات، سطح کارمزد تراکنش ها و پاداش های تورمی LINA را از جمله موارد دیگر کنترل می کنند. علاوه بر این، آنها سود و زیان مربوط به انحلال را تنظیم می کنند.

امتیازات و ویژگی های خاص

پلتفرم Linear به کاربران قول عدم لغزش و نقدینگی بی نهایت تحت هیچ شرایطی را می دهد. در زیر برخی از ویژگی هایی که کاربران می توانند هنگام استفاده از پلتفرم Linear Finance انتظار داشته باشند آورده شده است:

 • تراکنش‌های سریع با کارمزد تراکنش‌های کم : این امر برای همه کاربران اعم از بازارساز، سهامدار یا معامله‌گر اعمال می‌شود.
 • بدون اجرا : هر تراکنش انجام شده در صرافی برای همه کاربران شفاف می شود. این امر اجرای جلویی را کاهش می دهد و از خطرات سیستمیک از طرف هر یک از شرکت کنندگان شبکه جلوگیری می کند.
 • مبتنی بر اتریوم، اما سازگار با زنجیره متقابل : از آنجا که بر روی شبکه اتریوم با سازگاری زنجیره‌ای متقابل ساخته شده است، می‌تواند در کنار سایر پروژه‌های DeFi نیز کار کند. در واقع، قبلاً به زنجیره هوشمند بایننس اضافه شده است و زنجیره های دیگری برای آینده برنامه ریزی شده است.
 • گزینه‌های متناسب با کاربر: کاربران می‌توانند نسبت‌های ریسک به پاداش و سیستم‌های خود را با استفاده از نشانه‌ها، کالاها یا شاخص‌های بازار دیگر تنظیم کنند.
 • اجرای دو زنجیره ای : کل پلتفرم لینا بر روی دو بلاک چین مختلف ساخته شده است، اما به لطف سازگاری با زنجیره متقابل، یکدیگر را تکمیل می کنند. برای کاربران، آنها فقط باید یک کیف پول مبتنی بر اتریوم و یک کیف پول سازگار با EVM باز کنند.
سازگاری با زنجیره متقاطع یکی از نقاط قوت Linear است. تصویر از طریق لینکدین

Linear از قراردادهای هوشمند برای پیوند خودکار دو بلاک چین استفاده می کند. چنین طراحی دارای چندین مزیت است که در زیر نشان داده شده است:

 • حداکثر پشتیبانی از DeFi : در حالی که توکن‌های LinearDAO و LINA مبتنی بر زنجیره هوشمند اتریوم و بایننس هستند، استفاده آن از EVM و قراردادهای هوشمند، تعامل پلتفرم با سایر پروتکل‌های DeFi را آسان می‌کند.
 • مقرون به صرفه بودن : Buildr and Exchange از طریق قراردادهای هوشمند در بالای بلاک چین های سازگار با EVM عمل می کند. این امر Linear را قادر می سازد تا از ساخت و تجارت مایعات با حداقل هزینه گاز پشتیبانی کند.
 • خطرات کمتر در اجرای اولیه : تأیید زمان بلوک برای سایر بلاک چین های سازگار با EVM بسیار سریعتر از اتریوم است. این به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق اوراکل‌ها مایعات خود را با قیمت‌های نزدیک به زمان واقعی ایجاد کنند. به این ترتیب، ریسک کاربرانی که در صرافی پیشرو هستند بسیار کمتر می شود.

بویلدر چیست؟

Buildr بخشی از مجموعه برنامه های غیرمتمرکز Linear است. کاربران می توانند توکن های LINA را برای ساخت ℓUSD، ارز پایه لینی‌‌یر اکسچنج، به اشتراک بگذارند. سهامداران حق دریافت جوایز شرط بندی و تقسیم کارمزد تراکنش های تولید شده توسط لینی‌‌یر اکسچنج را دارند.

لینی یر پلتفرم mainnet Buildr خود را در 21 دسامبر 2020 پس از ماه ها آزمایش گسترده در محیط تست نت راه اندازی کرد.

Buildr یک dApp است که در مرکز مجموعه برنامه های غیرمتمرکز Linear قرار دارد. Buildr به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن‌های LINA خود را برای ضرب کردن یا سوزاندن ℓUSD و کسب جوایز به اشتراک بگذارند.

Builder dApp است که در آن مواد مصنوعی ایجاد و سوزانده می‌شوند، و جاهایی که staking رخ می‌دهد. تصویر از طریق Linear.Finance

کاربران می‌توانند از ℓUSD ساخته‌شده برای خرید دارایی‌های مصنوعی در لینی‌‌یر اکسچنج برای به دست آوردن سرمایه‌گذاری‌های مختلف استفاده کنند. ℓUSD همچنین می تواند به پروتکل ها یا dApp های دیگر در اکوسیستم DeFi منتقل شود. به این ترتیب، Buildr شامل سه عملکرد مجزا است: Build، Burn و Claim.

این مقاله از تیم Linear نحوه استفاده از Buildr برای ساختن، سوزاندن و ادعا را با جزئیات کامل توضیح می دهد.

بایننس اسمارت چین Buildr v2.0

ارز دیجیتال Linear مصمم است قابلیت‌های زنجیره‌ای متقاطع را به پلتفرم‌های خود بیاورد و به همین دلیل بلافاصله پس از راه‌اندازی Buildr در شبکه اصلی، تیم همچنین توانست نسخه اصلی Buildr را در زنجیره هوشمند Binance منتشر کند.

راه اندازی Buildr v2.0 کمتر از یک ماه پس از راه اندازی Buildr v1.0 در 15 ژانویه 2021 رخ داد. همانطور که خود تیم در مورد سازگاری با زنجیره متقابل گفته است:

خطی برای همه کاربران طراحی شده است (مهم نیست چقدر LINA دارید) و هزینه های تراکنش مانعی برای ورود نخواهد شد. هیچ کس عقب نخواهد ماند.»

به لطف راه اندازی Buildr v2.0، کاربران اکنون می توانند با پلتفرم Linear تعامل داشته باشند و از هزینه های تقریباً بدون گاز لذت ببرند.

مراقب باش! اکنون دو نسخه از توکن LINA وجود دارد. اگر نسخه اتریوم را به کیف پول BSC بفرستید یا برعکس (اعم از این که آدرس نگهبانی باشد یا غیر حافظ) توکن های خود را از دست خواهید داد! اگر در مورد کاری که باید انجام دهید شک دارید، از طریق یکی از کانال های رسمی ( تلگرام ، دیسکورد یا توییتر ) با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

Linear Swap

حرکت به زنجیره هوشمند بایننس همچنین یک عملکرد جدید مبادله خطی را معرفی کرد. از آنجایی که این حرکت Linear را به یک پروتکل دارایی مصنوعی سازگار با زنجیره‌های متقابل تبدیل کرد (طبق برنامه‌ریزی)، لینی‌‌یر سواپ به عنوان پل ارتباطی بین زنجیره اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس عمل می‌کند.

این به کاربران امکان می دهد در هر دو پروتکل به اکوسیستم های DeFi دسترسی داشته باشند.

کیف پول MetaMask یا Binance را وصل کنید و به راحتی LINA و سایر ارزهای دیجیتال را مبادله کنید

کاربران می توانند از Linear Swap برای مبادله تمام دارایی های لینا خود را از (LINA، ℓUSD و Liquids) بین اتریوم (ERC-20) و BSC (BEP-20) استفاده کنند. عملکرد لینی‌‌یر سواپ را می توان در زیر تب “Swap” در Buildr dApp یافت.

علاوه بر این، تیم Linear عملکرد مبادله را مستقیماً در ویژگی سهام و ایجاد تراکنش در Buildr ایجاد کرد. نتیجه این است که کاربر می تواند به راحتی ERC-20 LINA را به بیلدر بیاورد، Build را فشار دهد و پروتکل به طور خودکار LINA را به BEP-20 مبادله کند و ℓUSD را روی زنجیره هوشمند بایننس قرار دهد و بسازد. ساده است.

Linear Exchange

Linear.Exchange در 28 ژانویه 2021 راه اندازی شد و اجازه می دهد تا برای تجارت “مایعات” که دارایی مصنوعی ایجاد شده توسط با استفاده از لینا به عنوان وثیقه می باشد. دارایی ها را می توان از صرافی با استفاده از ℓUSD خریداری کرد که با استفاده از LINA وثیقه نیز استخراج می شود.

پیشنهادات فعلی دارایی نقدی شامل دارایی‌های دیجیتال، کالاها و شاخص‌های مبادله دیجیتال موضوعی خودمان است. در آینده امکان افزودن هر دارایی با فید قیمت به عنوان مایع وجود خواهد داشت.

رابط کاربری

هر معامله دارای یک کارمزد 0.25٪ ارزیابی شده است و این کارمزدها به عنوان پاداش برای کسانی که مایعات ایجاد کرده اند و دارای نسبت p بالای 500٪ هستند استفاده می شود. استفاده از کارمزدهای تراکنش برای پاداش دادن به کاربران برای حفظ حداقل جیره، روشی برای اطمینان از سلامت اکوسیستم کلی است.

شش حوزه اصلی Linear.Exchange وجود دارد:

 1. بازار: این بخش تمام جفت‌های مایعات (دارایی‌های مصنوعی) قابل معامله در بورس ما را با بخش‌هایی که به ارزهای دیجیتال، کالاها و شاخص‌های نقطه‌ای جدا شده‌اند، فهرست می‌کند.
 2. جفت بازار: پس از انتخاب یک جفت بازار، این بخش قیمت فعلی مایع، قیمت 24 ساعته پایین/بالا، نمودار قیمت و حجم معاملات 24 ساعته را نمایش می دهد.
 3. فرم سفارش: در این بخش، کاربران می توانند مایع انتخابی خود را با ℓUSD خریداری کنند یا مایع خود را به قیمت ℓUSD بفروشند. در تصویر بالا، کاربر در حال تلاش برای خرید Liquid Cardano با ℓUSD است. کاربر ℓUSD مورد نظر را برای خرج کردن یا Cardano مورد نظر را برای خرید وارد می کند و روی “Submit Order” کلیک می کند. سپس کاربر یک تراکنش تاییدی بر روی Metamask مربوطه خود دریافت می کند که برای تکمیل تراکنش باید آن را تایید کند.
 4. سفارش تجارت: این بخش تمام تراکنش های تاریخی یک کاربر را در Linear.Exchange نشان می دهد.
 5. نمونه کارها – با کلیک بر روی برگه “Portfolio”، کاربران به صفحه دوم منتقل می شوند که لیستی از مایعات خریداری شده را به همراه سابقه تراکنش و یک ردیاب “Total Asset” نشان می دهد.
 6. لینی‌‌یر سواپ: پل بین زنجیره های هوشمند اتریوم و بایننس. در بالا با جزئیات بیشتر توضیح داده شده است.

شراکت ارز دیجیتال لینا

در ماه‌های گذشته، Linear تعدادی مشارکت را اعلام کرده است که قابلیت‌های زنجیره‌ای متقاطع را بهبود می‌بخشد، خدمات نگهبانی را اضافه می‌کند، معاملات خودکار را انجام می‌دهد و به پیشروی در بورس رسیدگی می‌کند. این مشارکت های قابل توجه به شرح زیر است:

 • Nervos یک بلاک چین منبع باز با معماری لایه ای منحصربفرد است که امنیت و عدم اطمینان را بدون به خطر انداختن مقیاس پذیری و عملکرد ارائه می دهد. همکاری بین این دو نهاد بر بهبود قابلیت های زنجیره ای Linear و همچنین نفوذ به بازار چین متمرکز است.
Nervos یکی از اولین شرکای Linear بود. تصویر از طریق وبلاگ لینا
 • Moonbeam یک پاراچین قرارداد هوشمند سازگار با اتریوم است و یک شریک استراتژیک برای کمک به Linear در ارتباط با اکوسیستم Polkadot است که به افزایش قابلیت همکاری با لینا کمک می کند.
 • Hex Trust به عنوان یک شریک حضانت اضافه شد تا به لینا توانایی ارائه خدمات نگهداری ایمن با درجه سازمانی به سرمایه گذاران نهادی را بدهد.
 • 3Commas یک پلت فرم معاملاتی ارزهای دیجیتال است که به کاربران کمک می کند تا ربات های معاملاتی خودکار بسازند. این مشارکت «برای یکپارچه‌سازی آینده پلت‌فرم‌ها و ابزارها، ساده‌سازی عملیات و اجازه دادن به طیف وسیع‌تری از ویژگی‌ها و پیشنهادات» وارد شد.
 • سرانجام پروتکل باند، یک اوراکل غیرمتمرکز زنجیره ای است. این احتمالاً مهمترین شراکت تا به امروز است زیرا بزرگترین مشکلی که این همکاری در تلاش برای حل آن است، پیشروی است.
Band Protocol یک مشارکت بسیار استراتژیک برای Linear بود. تصویر از طریق وبلاگ لینا.

همانطور که Drey Ng، یکی از بنیانگذاران Linear Finance می‌گوید: «فعالیت پیشروی نه تنها برای معاملات دارایی مصنوعی فعلی بلکه در کل معاملات یک مشکل اساسی است».

حل نکردن این مشکل تمام “مزایای سازگاری زنجیره ای متقابل (مانند سرعت و هزینه) و انتخاب خلاقانه برتر دارایی های مصنوعی را به خطر می اندازد.

نحوه عملکرد Oracle با Linear

همانطور که در بالا ذکر شد، مشارکت با Band Protocol می تواند مهمترین مشارکت Linear تا کنون باشد.

علاوه بر پرداختن به مسئله اجرای جلویی پروتکل باند، چندین مزیت دیگر مانند به حداقل رساندن خطر شبکه، ارائه گزینه های سفارشی سازی در داده های بلادرنگ، و البته مکانیسم اوراکل غیرمتمرکز که این پروتکل به ارمغان می آورد، به همراه دارد.

تیم ارز دیجیتال Linear

چشم اندازی که منجر به ایجاد Linear شد، دسترسی فراگیر و برابر به فرصت های سرمایه گذاری بود. بنیانگذاران کوین تای و دری نگ استعدادهای خود را در زمینه امور مالی و توکن سازی برای تحقق بخشیدن به این چشم انداز در کمتر از دو سال جمع کردند.

طبق صفحه لینکدین شرکت، در حال حاضر 11 کارمند در این ارز دیجیتال مشغول به کار هستند، اگرچه این وب سایت فقط چهار مدیر اجرایی اصلی و توسعه دهنده اصلی بلاک چین را نشان می دهد.

تیم اصلی در Linear

کوین تای – کوین تای مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Linear Finance است. او تجربه ای در معاملات M&A برای شرکت های نرم افزاری شرکتی/موبایل و همچنین انجام بدهی های وثیقه دار و محصولات ساختاریافته برای بانک ها در سراسر آسیا به ارمغان می آورد.

Drey Ng – Drey Ng دومین یکی از بنیانگذاران ارز دیجیتال لینا است و همچنین به عنوان CTO آن فعالیت می کند. او تجربه رهبری پروژه های توکن سازی برای املاک و مستغلات، صندوق های تامینی، و ارگان های نیمه دولتی را دارد.

Aedreon Marshall – Aedreon Marshall به لطف تجربه اش در ایجاد مشارکت در صنعت ارزهای دیجیتال بین افراد و پروژه های بلاک چین برای لینی‌‌یر بسیار ارزشمند است.

جاناتان لی – جاناتان لی توسعه دهنده اصلی بلاک چین در Linear Finance است. او در زمینه مهندسی بلاک چین و ایجاد dApps تجربه دارد. او همچنین یکی از بنیانگذاران، CTO و معمار اصلی DueDex (یک صرافی ارزهای دیجیتال) بود.

توکن LINA لینا

LINA نشانه بومی اکوسیستم خطی است و می تواند برای حاکمیت، سهامداری و پرداخت استفاده شود. با این حال، استفاده اولیه از توکن های LINA به عنوان وثیقه برای برش Liquids از طریق Buildr است. همچنین برای برش ℓUSD مورد استفاده برای خرید مایعات در Linear.Exchange استفاده می شود.

در هر دو مورد، توکن LINA به عنوان وثیقه برای پشتیبانی کامل از دارایی های در حال ایجاد تعهد داده می شود. به این ترتیب سیستم ایمن شده و از نوسانات محافظت می شود. در حال حاضر شرط تعهد 500 درصد است، با این حال می‌تواند در آینده از طریق رای حکومتی کاهش یابد.

استیک کردن

همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید، چندین مزیت برای قرار دادن توکن‌های LINA وجود دارد:

 • پاداش کارمزد مبادله : کارمزد تراکنش‌های جمع‌آوری‌شده از کاربران پلتفرم Linear.Exchange، که در حال حاضر 0.25 درصد تعیین شده است، به‌صورت هفتگی بین سهامداران LINA بر اساس نسبت توزیع می‌شود. برای سهامداران غیر LINA، این جوایز نیز می تواند ارائه شود، اما به تصمیم شورای حاکمیت جامعه بستگی دارد.
 • پاداش تورمی : LINA دارای نرخ تورم اولیه 75٪ است که به صورت هفتگی کاهش می یابد. پاداش تورم نیز به سهامداران LINA بر اساس نسبت داده می شود.
 • بازده فارمینگ : کشاورزان بازده به حفظ استخر بدهی Linear و کل پلت فرم کمک می کنند. برای دو سال اول پروژه، کاربرانی که فعالانه از صرافی استفاده می کنند می توانند پاداش های رمزی دریافت کنند. سپس این پاداش‌های رمزی می‌توانند توسط کشاورزان بازده در دیگر استخرهای نقدینگی مانند Balancer، Curve و Uniswap واریز شوند.

نتیجه گیری

با توجه به افزایش سرسام آور هزینه های گاز در اتریوم و افزایش محبوبیت کشاورزی بازده در فضای دیفای، Linear Finance یک فرصت منحصر به فرد جدید برای دور زدن مشکلاتی که در نسل اول پلتفرم های DeFi مانند هزینه های بالا، کندی تراکنش ها، مشکلات نقدینگی وجود دارد، فراهم می کند. و پیشروی صرافی ها.

پلتفرم لینی‌‌یر اکسچنج و Buildr به کاربران این امکان را می دهد که از تجارت مالی سودآور که مقرون به صرفه و متنوع است لذت ببرند. بعلاوه، حکمرانی جامعه و عملکرد زنجیره ای را اضافه می کند که کاربرد پلت فرم را تا حد زیادی گسترش می دهد.

ارز دیجیتال لینا مطمئناً در بین سرمایه گذاران محبوب است، زیرا توکن LINA حدود 2500٪ از قیمت عرضه عمومی آن افزایش قیمت دارد.

با فرض اینکه تیم می‌تواند پذیرش این پلتفرم را تقویت کند، که همیشه با یک صرافی جدید یک چالش است، Linear می‌تواند در سال‌های آینده به یک نام آشنا در میان معامله‌گران تبدیل شود.

با این حال، اگر پلتفرم نتواند به جرم بحرانی برسد، ممکن است مانند بسیاری از پلتفرم‌های دیگر در چند سال گذشته محو شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا