صرافی ارز دیجیتال و اکسچنج

صرافی Bilaxy | آشنایی با صرافی ارز دیجیتال بیلکسی

صرافی بیلکسی Bilaxy در تاریخ آوریل 2018 شروع به فعالیت در بخش صرافی ها متمرکز در دنیای ارزهای دیجیتال کرد ، صرافی بیلکسی یک صرافی متمرکز است که در جمهوری سیشل راه اندازی و دفتر اصلی آن در جمهوری سیشل قرار دارد.

یک صرافی که ممکن است توسط تازه واردان شناخته شده نباشد اما شهرت خاصی برای معامله گران رمزپایه باسابقه تر دارد ، صرافی به نام Bilaxy است.

هم چنین شما میتوانید از صرافی های ایرانی پی 98 و نوبیتکس نیز برای نقد کردن ارزهای دیجیتال خود استفاده کنید.

صرافی Bilaxy (بیلکسی)

به دلیل تحریم ها در استفاده از صرافی هایی که تحریم ها را اعمال کرده اند دقت نمایید.

صرافی Bilaxy به زبان انگلیسی و چینی در دسترس است. در واقع بیلکسی که در آوریل 2018 آغاز به کار کرد ، صرافی متمرکز مستقر و ثبت در جمهوری سیشل (کشور جزیره‌ای در جنوب آفریقا و اقیانوس هند) است و در اوایل سال 2018 آغاز به کار کرد ، صرافی Bilaxy ادعا می کند که صدها هزار معامله گر از بیش 80 کشور در سراسر جهان دارد.

در این مبادله ، می توانید تعدادی از altcoin های مختلف (بسیار ناشناخته) را در برابر ETH معامله کنید. با این وجود هیچ معامله ارزی فیات وجود ندارد. این واقعیت که تعداد زیادی آلت کوین مختلف ناشناخته ذکر شده است ، به نظر می رسد نقطه فروش منحصر به فرد این صرافی و بخشی از هدف وجود آن باشد.

آنها در حال حاضر 173 سکه مختلف در 206 جفت معاملاتی ارائه می دهند. آنها بازار BTC ، USDT ، ETH و حتی BNB دارند. این نشان می دهد که آنها بسیار مایل هستند حتی توکن بومی یک رقیب (BNB) را لیست کنند. آنها از هر دو زبان انگلیسی و چینی پشتیبانی می کنند. طبق سایت SimilarWeb ، بیشتر حجم آنها از ایالات متحده ، ترکیه و فرانسه است.

رابط کاربری Bilaxy ساده و سرراست است. شما کتابهای سفارش را در سمت چپ ، نمودار اصلی را در وسط و لیست نشانه ها و تاریخچه تجارت را در سمت راست دارید. تنها نوع نمودار ارائه شده ، نمودار TradingView است که جهانی ترین نوع موجود است.

اپلیکیشن صرافی بیلکسی

صرافی Bilaxy یک برنامه تجارت برای iOS و Android ارائه می دهد. نسخه iOS هنوز در مرحله بتا است. این از طریق یک برنامه تست بتا به نام TestFlight کار می کند. شما باید هم TestFlight و هم بیلکسی را بارگیری کنید. با وجود این که هنوز در نسخه بتا است ، این برنامه کار می کند. برای دیدن نمودار ، فقط روی نماد نمودار خط در بالا سمت راست کلیک کنید. درست مانند وب سایت ، ساده و سرراست است.

KYC

صرافی Bilaxy با سخت گیری و مقررات مربوط به رمزنگاری ، KYC یک مرحله ضروری است. بدون KYC ، هنوز هم می توانید سپرده گذاری کنید اما نمی توانید برداشت های بیشتر از 1BTC را انجام دهید. اگر می خواهید پس بگیرید ، به KYC1 احتیاج دارید که فقط باید نام و شماره شناسنامه خود را که از طرف دولت صادر شده است مانند گذرنامه ، کارت شناسایی ملی یا گواهینامه رانندگی وارد کنید. این اجازه می دهد تا 200 ETH یا معادل برداشت روزانه. سطح KYC 3 نیاز به شناسه سلفی و یادداشت دست نویس دارد. این محدودیت برداشت روزانه را به 1500 ETH یا معادل آن افزایش می دهد.

برنامه ارجاع

صرافی Bilaxy یک برنامه ارجاع برای کاربران خود دارد. شرکت در آن آسان است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری ایجاد کنید ، پیوند خود را دریافت کنید ، دوستان خود را دعوت کنید و سپس پاداش خود را دریافت کنید (دقیقاً مانند سایر برنامه های ارجاع دیگر).

نمای تجارت در صرافی Bilaxy

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید. در زیر تصویری از نمای تجاری در صرافی Bilaxy است:

هزینه های صرافی Bilaxy

هزینه های تجارت

صرافی Bilaxy در واقع 0.15٪ هزینه تجارت را از شما می گیرد. این برای هزینه های سازنده و گیرنده یکسان است. این میزان بد نیست اما بهترین هم نیست. سایر مبادلات هزینه سازنده کمتری دارند تا مردم را تشویق کنند نقدینگی بیشتری را وارد سیستم عامل کنند اما نه بیلکسی. بیلکسی هنگامی که از رمز BIA آنها برای پرداخت هزینه استفاده می کنید 50٪ تخفیف در هزینه های معاملات ارائه می دهد.

سپرده گزاری و برداشت

تمام واریزها در Bilaxy رایگان است. از طرف دیگر ، برداشت ها نیز هزینه دارند. این هزینه از کل مبلغ قابل برداشت کسر می شود. در هر رمز متفاوت است. نشانه های اصلی مانند BTC ، ETH و USDT به ترتیب 0.0007 BTC ، 0.01 ETH و 5 USDT هزینه برداشت دارند. این هزینه ها از سایر صرافی ها بیشتر است.

امنیت صرافی بیلکسی

صرافی Bilaxy از فناوری های امنیتی مختلفی مانند خوشه های سرور توزیع شده ، فضای ذخیره سازی توزیع شده برای اطمینان از امنیت سیستم استفاده کرده است. Bilaxy مجهز به فایروال چند سطح و معماری توزیع پیشرفته ، اقدامات نظارت دقیق ، قصد دارد امن ترین خدمات پلت فرم را برای بازرگانان جهانی ارائه دهد.

کیف پول های موجود در سیستم عامل چندین سطح امنیتی از محلول ذخیره سازی مطابق با مقیاس ذخیره سازی را در پیش گرفته اند. کیف پولهای گرم فقط مقدار کمی برای برداشت روزانه دارند ، بیش از 95٪ دارایی های کاربر در سردخانه امن نگهداری می شود تا امنیت دارایی را تضمین کند. Bilaxy همچنین برخی از ویژگی های امنیتی اضافی را ارائه می دهد که در زیر توضیح داده شده است:

2FA – این یک فرم استاندارد محافظت از حساب بوده است. این شامل استفاده از یک دستگاه جداگانه است که هر چند ثانیه یک کد یا ترکیب منحصر به فرد تولید می کند. هنگام ورود به سیستم از شما خواسته می شود که این را وارد کنید.

تأییدهای ایمیل – هر زمان که بخواهید وارد شوید یا وجه را برداشت کنید ، یک ایمیل با کد به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. برای ادامه معامله این کد را وارد کنید.

کیف پول سرد و گرم – این یک روش استاندارد است که وجوه گردان (کیف پول گرم) و اکثر وجوه کاربر (کیف پول سرد) را از هم جدا می کند. کیف پول سرد از اینترنت جدا شده بنابراین احتمال هک شدن آن کمتر است. این مانند آن است که بانک ها تمام پول خود را در یک گاوصندوق غول پیکر حبس نکنند. آنها فقط آنچه را که انتظار دارند در آن روز با آنها معامله شود حفظ می کنند.

نتیجه گیری

با این حال ، آنها با استراتژی لیست تهاجمی خود قادر به جلب کاربرانی هستند که مایلند زودتر از زمان خرید یا فروش توکن های خود اقدام کنند. این قطعاً یک استراتژی جذب کاربر خوب است. طراحی وب سایت ممکن است ساده باشد اما به خوبی کار می کند. از طرف منفی ، برخی از هزینه های آن به ویژه برای برداشت USDT بسیار زیاد است. در پایان ، Bilaxy نوع خاصی از کاربر را ترسیم می کند که با خوشحالی از خدمات آنها استفاده می کند.

اگر تجربه ای در استفاده از این صرافی دارید با دیگر کاربران از طریق دیدگاه به اشتراک بگذارید ……

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید