اخبار

TRON ممکن است با ارزش کل قفل شده در DeFi از زنجیره بایننس پیشی بگیرد

TRON به TVL 6.9 میلیارد دلاری بایننس چین نزدیک می شود.

طبق داده‌های DefiLlama ، ترون در حال تجربه رشد در اکوسیستم DeFi خود است و در حال حاضر به عنوان سومین بلاک چین بزرگ از نظر ارزش کل قفل شده، پس از اتریوم و BSC (BNB) قرار دارد. با ارزش کل قفل شده 5.8 میلیارد دلار، TRON به TVL زنجیره بایننس 6.9 میلیارد دلار نزدیک می شود.

ارزش کل قفل شده در دیفای: Defillama

ترون با سود ماهانه 41.33 درصد، تنها بلاک چین در بین 20 سود ثبت شده برتر باقی مانده است. همچنین در هفت روز گذشته رشد داشته است و 33.23 درصد افزایش یافته است. در مقایسه، بخش DeFi به طور کلی حدود 90 میلیارد دلار نقدینگی از ماه گذشته از دست داده است، با برجسته‌ترین ارزش کل بلاک چین‌ها در نتیجه انفجار Terra بین 30 تا 70 درصد قفل شده است. ترون در حال حاضر از شبکه های لایه 1 برجسته ای مانند آوالانچ و سولانا در TVL فعلی خود بهتر عمل می کند.

استیبل کوین USDD ترون

ارزش TVL ترون تا حدودی در نتیجه استیبل کوین الگوریتمی جدید آن ، USDD، افزایش یافته است. حساب رسمی توییتر USDD در 28 می اعلام کرد که مجموع عرضه USDD در ماه اول فعالیت خود به 600 میلیون رسیده است. جاستین سان ، موسس ترون، در بحبوحه افزایش اخیر، اطلاعیه های بزرگی را برای USDD در هفته آینده به زبان می آورد.

قبل از بحران Terra، موفقیت UST، تازه واردان را بر آن داشت تا در بازار ارزهای دیجیتال، استیبل کوین‌ها را کشف کنند. ترون استیبل کوین USDD را در 5 می منتشر کرد و از آن زمان توجه صنعت را به خود جلب کرده است.

استیبل کوین به منظور پاداش دادن به آربیتراژکنندگان است تا با معامله بین TRX، توکن ترون و USDD، به اشتراک گذاشتن شباهت هایی با UST Terra، قیمت آن را نزدیک به دلار آمریکا نگه دارند.

USDD در حال حاضر با توجه به داده های CoinMarketCap با ارزش بازار 603 میلیون دلار، از نظر ارزش بازار در رتبه 73 قرار دارد. از سوی دیگر، پس از فروپاشی Terra UST، استیبل کوین‌ها همچنان در ذهن قانون‌گذاران هستند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا