اخبار

زنان کریپتو، داووس WEF را تصاحب می کنند

گفتگو با زنان برجسته در داووس، که در حال شکل دادن به صنعت کریپتو هستند – گنجاندن جنسیت همانطور که هست: از سرمایه گذاران تا مربیان تا کارآفرینان و فناوران.

بسیاری از شما از نزدیک گردهمایی تصمیم گیرندگان در داووس را در جریان مجمع جهانی اقتصاد سالانه دنبال می کنید . بسیاری از شما نظرات بسیار محکمی در مورد این مجالس دارید که من با آنها موافقم. با این حال، در حال حاضر، می‌خواهم در مورد آنچه که در آن پنج روز اجلاس بیشتر الهام بخش من بود، صحبت کنم. این اولین رویداد من در داووس بود، و نمی‌توانستم متوجه تعداد تصمیم‌گیرندگان زن نباشم، برخلاف رویدادهای رمزنگاری مشابهی که مثلاً در دبی و لیسبون اتفاق می‌افتد.

بله، Promenade در داووس توسط شرکت‌های ارز دیجیتال، فراتر از حضور سنتی مالی و فناوری، تصاحب شد، اما حضور زنان زیادی در پست‌های ارشد که نماینده هر بخش از صنعت کریپتو بودند، اعتقاد راسخ من را به آینده این صنعت افزایش داد. صنعت کریپتو درخشان است. به عنوان رهبری عملیات UpLift DAO، یک سکوی راه‌اندازی برای پروژه‌های جامعه رمزنگاری نوآورانه، من به شدت با جامعه خود در تعامل هستم تا آنها را درگیر نگه دارم و تا حد امکان به بخش‌های مختلف دسترسی پیدا کنم.

داشتن یک جامعه متنوع، حمایت بیشتری از پروژه‌های جدید به همراه دارد و اطمینان از اینکه زنان به خوبی نمایندگی می‌شوند، مهم‌ترین اهمیت است. اکنون دیدن زنانی که نقش‌های مهمی در پروژه‌های بزرگ دارند و در این فضا برای الهام بخشیدن به جامعه رهبری می‌کنند، هیجان‌انگیز است.

بسیاری از نظرسنجی‌ها و گزارش‌ها از نرخ مشارکت پایین زنان در رمزارزها ابراز تاسف می‌کنند – تخمین‌ها می‌گویند ۸۵ درصد از جامعه کریپتو را مردان تشکیل می‌دهند – با این حال، مطالعه سال ۲۰۱۹ توسط Grayscale این روند را به چالش می‌کشد و نشان می‌دهد که ۴۳ درصد از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به بیت‌کوین زن هستند. . این تعداد مطمئناً افزایش یافته است زیرا ارزهای رمزنگاری شده بر خلاف دارایی‌ها و کالاهای سنتی، دسترسی آسان و باز به سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهند.

گزارش آوریل 2022 شاهد افزایش مشارکت زنان بیش از 170 درصد در سال مالی گذشته بود، در حالی که میزان استفاده مردان کمتر از 80 درصد بیشتر بود. علاوه بر این، زنان به‌طور متوسط ​​سپرده‌های اولیه بزرگ‌تری داشتند، و اگرچه کمتر معامله می‌کردند، اما پرتفوی‌هایشان استراتژی‌های ساختارمندتر و موقعیت‌های متمرکزتری را نشان می‌داد.

تکامل و تسطیح زمین بازی مالی زمانی رخ داده است که اطلاعات و منابع به راحتی در دسترس همه قرار گرفته اند، که نتیجه دیگری از تلاش های گسترده جامعه سازی و شفافیت در طرح های پروژه است. زمانی که در داووس بودم، با چندین زن خارق‌العاده – از سرمایه‌گذار گرفته تا مربی و کارآفرین و فن‌شناس – ملاقات کردم که در جامعه رمزنگاری موجی ایجاد کردند. این زنان در حال حاضر بر صحنه کریپتو تأثیر می گذارند، پیشگامانی پویا و الهام بخش که راه را برای حضور زنان دیگر هموار می کنند. من از این فرصت استفاده کردم و از این زنان برجسته چند سوال پرسیدم و خوشحالم که پاسخ آنها را با شما به اشتراک می گذارم.

ماریکه فلامنت مدیر عامل بنیاد NEAR

یک بنیاد غیرانتفاعی که دفتر مرکزی آن در سوئیس است و بر توسعه پروتکل NEAR نظارت دارد. پروتکل NEAR یک بلاک چین لایه 1 مشترک، اثبات سهام است که استفاده از آن ساده و مقیاس پذیر است. NEAR همچنین یک بلاک چین غیر کربنی تایید شده است.

چه چیزی شما را در مورد صنعت کریپتو هیجان زده می کند؟

هیجان‌انگیزترین چیز برای من در حال حاضر در مورد صنعت کریپتو، امکانات بی‌نهایت استفاده از بلاک چین، به‌ویژه پروتکل NEAR است! فرصت هایی که برای تغییر روش زندگی و سازماندهی زندگی ما ارائه می دهد واقعاً باورنکردنی است. DAO ها فوق العاده هیجان انگیز هستند و می توانند به مردم و جامعه اجازه دهند تا به شیوه ای فراگیرتر، منصفانه و دموکراتیک تر کار کنند و گرد هم آیند.”

چرا در WEF در داووس بودید و فکر می کنید زنان چگونه می توانند این روزها بر نوآوری در اقتصاد جهانی تأثیر بگذارند؟

کریپتو یک موضوع برجسته در داووس امسال بود و برای NEAR مهم بود که در آنجا از ابتکارات مهمی که WEF حمایت می‌کند حمایت کند، اما همچنین به جهان نشان دهد که با ایجاد یک پروتکل در حال ایجاد تأثیر مثبت در جهان هستیم. که برای همه پایدار، در دسترس و فراگیر است. شهرت بلاک چین این است که برای محیط زیست مضر است و ما به رهبران جهان نیاز داریم که بدانند و بفهمند که اینطور نیست. در این دنیای جدید Web3، تنوع از اهمیت بیشتری برخوردار است، و با بازتعریف قوانین، ما به زنان بیشتر و تنوع فکری برای ساختن آینده ای فراگیر حول این ابزارهای جدید نیاز داریم. با این حال در حال حاضر در دنیای ارزهای دیجیتال، حدود 85 درصد از جامعه بیت کوین مرد هستند. مردان بر فضای سرمایه گذار و زنان تسلط دارند تنها یک سوم دارندگان کریپتو در سراسر جهان را تشکیل می دهند . این پایدار نیست و به نتایج مثبتی که ما برای کل جامعه می‌خواهیم منجر نمی‌شود.»

چه توصیه ای به زنانی که می خواهند کار خود را در حوزه کریپتو شروع کنند، می کنید؟

برای هر زنی که به دنبال پیوستن به دنیای رمزنگاری است، توصیه های زیر را ارائه می کنم. اول از همه، لازم نیست که یک توسعه دهنده باشید تا وارد رمزنگاری شوید. وب 3، به ویژه، در مورد تغییر شکل کاری است که ما در وب 2 انجام داده‌ایم، بنابراین تقریباً تمام مهارت‌هایی که امروزه در وب 2 نیاز داریم، در وب 3 مورد نیاز هستند و خواهند بود و بسیاری از زنان واجد شرایط هستند تا در این فضا نشان خود را نشان دهند. دوم، اگر می‌خواهید توسعه‌دهنده شوید، آموزش ببینید و اجازه دهید ما به شما کمک کنیم! در حال حاضر، وب 3 هنوز در هیچ کجا تدریس نمی شود، به همین دلیل است که ما دانشگاه NEAR را راه اندازی کرده ایم و به همین دلیل است که در مسیر آموزش میلیون ها توسعه دهنده، چه مرد و چه زن، هستیم. در نهایت، نکات مهم من برای ورود به این بخش: شروع به خواندن و یادگیری تا آنجا که می توانید کنید، و شروع به بازی با ابزارها و DApp هایی کنید که در آنجا وجود دارد. همچنین،

کری لی میلر، شریک موسس اورتون ونچر کپیتال

یک صندوق سرمایه گذاری در مراحل اولیه که روی برندها و خدمات مصرف کننده نسل بعدی سرمایه گذاری می کند. کری روی بهترین کارآفرینان کلاس و رهبران فکری در صنایع و کارکردها سرمایه‌گذاری می‌کند، به آنها مشاوره می‌دهد و آنها را تقویت می‌کند.

چه چیزی شما را در مورد صنعت کریپتو هیجان زده می کند؟

پتانسیل تغییر هر صنعتی با ایجاد مشوق‌ها و پروتکل‌هایی که پتانسیل تغییر جهان را به سمت خیر دارند.

چرا در WEF در داووس بودید و فکر می کنید زنان چگونه می توانند این روزها بر نوآوری در اقتصاد جهانی تأثیر بگذارند؟

من آنجا بودم تا: (1) رهبری فکری خود را در زمینه سرمایه مخاطره‌آمیز، تمرکززدایی/وب3 به اشتراک بگذارم، (2) از رهبران فکری دیگر در هر دو زمینه تجارت، تأثیرات اجتماعی و سیاست یاد بگیرم و (3) شراکت‌های جدیدی ایجاد کنم. یکی از راه هایی که من قبلاً تأثیر زنان را دیده ام، در DeFi و وب 3 است. من معتقدم زنان ارتباطات بهتری دارند. چیزی که می‌تواند یک حوزه پیچیده و طاقت فرسا برای درک باشد، من معتقدم زنان در آموزش و تقطیر Web3 و DeFi در موارد استفاده ساده و اتصال نقاط قوی‌تر از مردان هستند.

چه توصیه ای به زنانی که می خواهند کار خود را در حوزه کریپتو شروع کنند، می کنید؟

یک بادیگارد دیجیتالی (یا چندین نفر!) منصوب کنید – شخصی که به او اعتماد دارید تا مربی/معلم شما باشد. خیلی آهسته شروع کنید و از آنجا بسازید.”

دای دیپ تا، یکی از بنیانگذاران یونیت نتورک

او برنامه های یادگیری، مشاوره و مربیگری بلاک چین و رمزارز را طراحی می کند. او 15 سال تجربه در ایجاد برنامه های آموزشی/برنامه های آموزشی همتا به همتا و متمرکز و همچنین برنامه های تحول برای توسعه خود و سازمانی دارد.

چه چیزی شما را در مورد صنعت کریپتو هیجان زده می کند؟

وب 3 یک صنعت در حال ظهور با نرخ رشد خارق العاده است. به این ترتیب، فرصت های بی شماری برای ورود، تکان دادن و شکل دادن به جهان، و ایجاد سرمایه گذاری، محصولات و راه حل هایی وجود دارد که صفر تا یک را از 9 تا 10 نوآوری دورتر می کند. ما برای ساختن اقتصاد فردا به هر دستی نیاز داریم، بنابراین همه به شدت مورد استقبال قرار می گیرند و خیلی سریع یکپارچه می شوند.

چرا در WEF در داووس بودید و فکر می کنید زنان چگونه می توانند این روزها بر نوآوری در اقتصاد جهانی تأثیر بگذارند؟

وقتی به اقتصاد فردا فکر می کنید، راهی وجود ندارد که به Web3 فکر نکنید. مجمع جهانی اقتصاد دیگ ذوب ایده ها، استعدادها و جایی است که شما در آن افکار گوناگونی دارید. این مکانی است که هر صدایی می‌تواند مخاطبان خود را پیدا کند، و حاصلخیزترین نقطه برای ایجاد اتحادهای پایدار و قوی برای حرکت در موضوعاتی مانند مشارکت زنان در اقتصاد فردا است.»

چه توصیه ای به زنانی که می خواهند کار خود را در حوزه کریپتو شروع کنند، می کنید؟

«لطفاً فکر نکنید که اطلاعات کافی در مورد فناوری برای شرکت در آن ندارید. شما می توانید در مدت زمان (نسبتا) کوتاهی هر آنچه را که نیاز دارید بیاموزید زیرا صنعت ما هنوز بسیار جوان است. ورود به آن در حال حاضر خیلی دیر نیست. شما بازدهی غیرعادی در زمان سرمایه گذاری خود برای مهارت در چیزی که ممکن است نوآوری اجتماعی تاثیرگذارتر از خود اینترنت باشد، خواهید داشت. زمان ورود هم اکنون است. با استعدادهای DLT، یونیت مسترس و HER DAO، ابتکارات زیادی را ایجاد کرده‌ایم که به سرعت شما را همراهی می‌کند و شما را با جوامع مختلف مرتبط می‌کند تا به شما کمک کند تا پیشرفت کنید و اقتصاد رمزی را پیش ببرید.»

ساندرا توسین از هوش مصنوعی میند استریم و NFT.SOHO

او نیروی محرک پشت هوش مصنوعی مینداستریم است که با دولت بریتانیا و شهردار لندن همکاری می‌کند تا به گروه‌های محروم کمک کند تا به تحصیلات خوب و مشاغل در فناوری دسترسی پیدا کنند. ساندرا همچنین یکی از بنیانگذاران NFT.SOHO است که با گرد هم آوردن مجموعه داران، هنرمندان و مبتکران در رویدادهای ماهانه در لندن به سرعت شهرت یافت. او همچنین در حال حاضر در Outlier Ventures کار می کند.

چه چیزی شما را در مورد صنعت کریپتو هیجان زده می کند؟

من در مورد تعداد موارد استفاده در بلاک چین و رمزنگاری و اینکه چگونه می توان از آن برای تمرکززدایی و کارآمدتر و شفاف کردن بسیاری از صنایع مختلف استفاده کرد، هیجان زده هستم.

چرا در WEF در داووس بودید و فکر می کنید زنان چگونه می توانند این روزها بر نوآوری در اقتصاد جهانی تأثیر بگذارند؟

من در داووس بودم تا در اطراف افراد همفکری باشم که به ایجاد تأثیری فراتر از زندگی شخصی آنها اهمیت می دهند. من فکر می‌کنم مرزهای زنانی که در انواع صنایع شرکت می‌کنند بیشتر در حال شکستن است و زنان مطمئناً می‌توانند در صنایع بسیار اولیه مانند بلاک چین و [توکن‌های غیرقابل تعویض یا] NFT‌ها اثر بگذارند تا مطمئن شوند که آنچه ایجاد و نوآوری می‌شود، نظر آنها را دارد. و بنابراین به همه جنسیت‌های جامعه به خوبی خدمت می‌کند.»

چه توصیه ای به زنانی که می خواهند کار خود را در حوزه کریپتو شروع کنند، می کنید؟

من به زنان توصیه می‌کنم که زنان و مربیان همفکر دیگری پیدا کنند، به یکدیگر کمک کنند و از یکدیگر بیاموزند – همیشه آسان‌تر است که کاری را شروع کنید یا چیز جدیدی یاد بگیرید، اگر دیگران همان سفر را با شما دنبال می‌کنند یا قبلاً آن را طی کرده‌اید. آن مبارزات.»

یوری هونگ، بنیانگذار و مشاور Shechain.co

او مشتاق اهداف توسعه پایدار سازمان ملل در زمینه تنوع و شمول و آموزش و همچنین آینده شبکه های غیرمتمرکز و هوش مصنوعی است. او بنیانگذار و مشاور shechain.co است که استارت آپ های بلاک چین تحت رهبری زنان را با ماموریت فراگیر کردن صنعت بلاک چین به نمایش می گذارد.

چه چیزی شما را در مورد صنعت کریپتو هیجان زده می کند؟

رمزارز فعال شده توسط فناوری بلاک چین تأثیر ترکیبی شامل پیشرفت سیاسی، اقتصادی و فناوری دارد. امروز، ما در عصر عدم قطعیت هایی مانند تغییرات آب و هوا و مسائل ژئوپلیتیکی زندگی می کنیم – پدیده هایی که جهان در گذشته هنگام تغییر به هنجارهای جدید تجربه کرده است. من از کار بر روی این موضوع در همان ابتدای کار هیجان زده هستم، زمانی که جهان در حال آماده شدن برای نوع جدیدی از تحول است.

چرا در WEF در داووس بودید، و فکر می‌کنید زنان چگونه می‌توانند این روزها بر نوآوری در اقتصاد جهانی تأثیر بگذارند؟

“در داووس، من میزبان جلسه “تعریف مجدد تنوع: آینده توانمندسازی اقتصادی زنان در وب 3” بودم. یکی از چالش هایی که ما کشف کردیم این بود که منابع مالی کافی برای زنان وجود ندارد. من معتقدم که زنان کارآفرینی که موارد استفاده موفق‌تری از خود نشان می‌دهند، بازار سرمایه‌گذاری را دوباره آموزش می‌دهند و چشم‌اندازهایی را که نوبت به تأمین مالی می‌شود، دوباره ابداع می‌کنند. من دنیایی را تصور می‌کنم که در آن همه بدون در نظر گرفتن جنسیت، به‌طور کامل بر اساس دستاوردهایشان به عنوان انسان شناخته می‌شوند. من روی shechain.co کار می کنم تا به آن برسم.

چه توصیه ای به زنانی که می خواهند کار خود را در حوزه کریپتو شروع کنند، می کنید؟

کنجکاو باشید. استفاده از یک رویکرد متنوع به شما کمک می کند تا در صنعت کریپتو و بلاک چین پیشرفت کنید. اگر فنی هستید، توسعه اپلیکیشن را روی پروتکل‌های متعددی مانند اتریوم ، پالیگان یا نیر ( NEAR ) آزمایش کنید. اگر بیشتر به سرمایه گذاری در حوزه کریپتو علاقه دارید، تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاری شما به محافظت در برابر نوسانات بالا کمک می کند. اگر یک فرد تجاری یا بازاریابی هستید، تا حد امکان به کنفرانس ها یا رویدادها بروید، اما به یاد داشته باشید که در برخی جلسات فنی شرکت کنید تا درک فنی خود را تکمیل کنید. پیشنهاد می‌کنم انرژی و زمان خود را برای درک ارزش اساسی رمزارز و بلاک چین سرمایه‌گذاری کنید.»

جولیت سو، شریک سرمایه و رهبری اکوسیستم در NewTribe Capital

یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر مستقر در دبی که در مراحل اولیه پروژه های رمزنگاری و بلاک چین سرمایه گذاری می کند. جولیت همیشه در مورد ایده ها و نوآوری ها کنجکاو بوده است که او را به دنیای Web3، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری مخاطره آمیز سوق داد.

چه چیزی شما را در مورد صنعت کریپتو هیجان زده می کند؟

برای من، کریپتو شبیه به اینترنت در دهه 90 است. این یک سطح مشخص از آزادی را برای شما فراهم می کند، چه زمان، مکان یا کار – آزادی در حال حاضر بهترین حالت است. شما می توانید در جایی که می خواهید زندگی کنید، به سراسر جهان سفر کنید و در عین حال بتوانید بدون دردسر به هر کسی پول پرداخت کنید و همه اینها به لطف رمزنگاری است. آنچه واقعاً شور و شوق من را برمی انگیزد، بازاری است که به سرعت در حال تغییر است، جایی که فرد این فرصت را دارد که دائماً با روندهای جدید به روز شود، ایده های جدید تولید کند و فرصت های جدید را کشف کند. این به شما فضایی برای رشد شخصی دائمی می دهد و هنگام یادگیری روزانه چیزهای جدید هیجان واقعی را به ارمغان می آورد.

چرا در WEF در داووس هستید و فکر می‌کنید زنان چگونه می‌توانند این روزها بر نوآوری در اقتصاد جهانی تأثیر بگذارند؟

من چندین سال قبل از همه‌گیری در داووس حضور داشتم و بازگشت دوباره به اینجا هیجان‌انگیز است. من جامعه و حال و هوای آن را دوست دارم. مردم اینجا بسیار ذهن باز، مشتاق به برقراری ارتباط و فوق العاده مفید هستند. این فقط برای آمدن به اینجا و انجام تجارت نیست، بلکه در مورد ایجاد یک شبکه با کیفیت و شارژ انرژی شما با ایده های برخی از باهوش ترین ذهن های صنعت و مخلوط شدن با افراد همفکری است که در یک مسیر برای تغییر جهان هستند. .

موضع من در مورد تأثیر زنان کمی متفاوت از سایرین است. من از هیچ جنبش فمینیستی حمایت نمی کنم و از هیچ برنامه رهبری زنان حمایت نمی کنم، صرفاً به این دلیل که معتقدم نقش آنها در اقتصاد جهانی اجتناب ناپذیر است. زنان کسانی هستند که الهام بخش و پشتیبان رهبران جهانی هستند، کسانی که مهربانی و همدلی را برای هر کسب و کاری به ارمغان می آورند و اغلب دید وسیع تری دارند. با توجه به فضای کریپتو، مطمئناً موافقم که کمبود زنان در صنعت وجود دارد، که باید برای ایجاد مقیاس پذیری و سازگاری بیشتر به آن پرداخت.

چه توصیه ای به زنانی که می خواهند کار خود را در حوزه کریپتو شروع کنند، می کنید؟

من می گویم زمان مناسبی برای شروع وجود ندارد، شما زمانی شروع می کنید که برای شما مفید است و راه خود را پیدا می کنید. من به مبتدیان پیشنهاد می‌کنم حوزه‌های موردعلاقه قوی شخصی خود را پیدا کنند و بفهمند که کجا می‌توانند پیشرفت کنند. شروع به ساختن شبکه خود کنید، با خود جسور و صادق باشید و هرگز از قدم گذاشتن به دنیای ناشناخته نترسید، کاوش هیجان انگیزترین بخش است و سفر هرگز به پایان نمی رسد.

ایرینا هیور، وکیل رمزارز

ایرینا یک وکیل ارز دیجیتال و بلاک چین مستقر در دبی و سوئیس است که وکالت مشتریان در سراسر جهان است. او به دلیل تجربه گسترده و دانش فنی عمیق خود در زمینه بلاک چین، قراردادهای هوشمند و مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال در سطح بین المللی بسیار مورد توجه است.

چه چیزی شما را در مورد صنعت کریپتو هیجان زده می کند؟

اصلی‌ترین چیزی که من را به وجد می‌آورد بیت‌کوین است و شاهد به‌کارگیری پتانسیل کامل آن هستم. کمتر از 14 درصد از جمعیت 570 میلیونی خاورمیانه دارای حساب بانکی هستند. برخی به سادگی به سیستم بانکی اعتماد ندارند، برخی شاهد سقوط ارزش پول کشور خود چندین بار در سال‌های گذشته بوده‌اند. برخی از آنها مدارک لازم برای افتتاح حساب بانکی را ندارند. من معتقدم این یکی از شأنات اساسی هر انسانی است که بتواند در تجارت شرکت کند و امرار معاش کند و کنار گذاشته شدن از سیستم های مالی و بانکی بر خلاف آن است. بیت کوین این مشکل را برطرف می کند. هر فرد با یک گوشی هوشمند ارزان قیمت 50 دلاری اکنون می تواند در تجارت بین المللی شرکت کند. بگذارید در اینجا واضح بگویم، من در مورد بانکداری افراد بدون بانک صحبت نمی کنم، من در مورد توانمندسازی هر فرد برای مشارکت در تجارت و بازرگانی بین المللی صحبت می کنم.

چرا در WEF در داووس بودید، و فکر می‌کنید زنان چگونه می‌توانند این روزها بر نوآوری در اقتصاد جهانی تأثیر بگذارند؟

من از این فرصت استفاده کردم و به داووس آمدم تا در رویدادهای جانبی که توسط شرکت‌های رمزنگاری برگزار می‌شود شرکت کنم، در پنل‌ها صحبت کنم، با همفکران بیت‌کوین ملاقات کنم و در مورد ریاکاری نخبگان غیر منتخب حاکم صحبت کنم. به عنوان مثال، مخالفت های زیادی با استخراج بیت کوین در حال رخ دادن است، زیرا انرژی مصرف می کند و ظاهراً برای محیط زیست مضر است، اما اینجا در داووس هستیم که شاهد ترافیک هلیکوپترهای بالای سرمان هستیم و جاده ها مملو از لیموزین های بنزینی (با 1 نفر مجرد در حال سوار شدن به اطراف). آیا این برای محیط زیست خوب است؟ صحبت از بانکداری افراد بدون بانک زیاد است، اما در واقع الزامات بانکی به حدی مضحک می شود که شاهد عدم بانکداری افراد بانکی هستیم. و من را در مورد هویت دیجیتال و CBDC ها شروع نکنید – ابزار عالی برای نظارت و سرکوب مخالفان.

چه توصیه ای به زنانی که می خواهند کار خود را در حوزه کریپتو شروع کنند، می کنید؟

جهان به تدریج در حال حرکت دیجیتالی است، چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​بنابراین یافتن شغل در فضای رمزنگاری کاملاً منطقی است. همه ابزارهای مالی و مالی در حال حاضر دیجیتال هستند، رمزنگاری آن را غیرمتمرکز و از نظر رمزنگاری ایمن می کند. من به شدت توصیه می‌کنم در رویدادهای شهر خود شرکت کنید، به گروه‌های واتس‌اپ و تلگرام بپیوندید، افراد همفکر خود را پیدا کنید و به آنها در مأموریتی بپیوندید که امور مالی را برای بسیاری در دسترس قرار دهد. واضح است که فرصت های پیش رو برای هر زنی که به دنبال تنوع بخشیدن و گسترش حرفه خود در حوزه رمزنگاری است، هیجان انگیز است. منابع آموزشی فراوان است و آموزش جامعه همان جایی است که در آن قرار دارد – باز بودن جامعه شروع و فعال ماندن را آسان می‌کند.»

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا