اخبار

تتر (USDT) برای دریافت کمک از شخص ثالث برای انتقال از TRC20 به اتریوم و آوالانچ

تتر (USDT) برای مشارکت شخص ثالث در سوآپ زنجیره ای از TRC20 به اتریوم و آوالانچ.

تتر (USDT)، بزرگترین استیبل کوین از نظر ارزش بازار، پس از سقوط امروز به 0.941 دلار در کوین بیس، اعلام کرد که در حال انجام یک “مبادله زنجیره ای” با یک شخص ثالث هنوز نامشخص است. در این اطلاعیه در دسته رسمی توییتر خود آمده است: “در چند دقیقه تتر با یک شخص ثالث هماهنگ می کند تا یک تعویض زنجیره ای انجام دهد، از Tron TRC20 به اتریوم ERC20، برای 1B USDt و از ترون TRC20 به آوالانچ برای 20M USDt. عرضه کل تتر در طول این فرآیند تغییر نخواهد کرد.”

منبع: توییتر

تتر روز پنجشنبه تحت فشار فزاینده‌ای قرار گرفت و قیمت یکی از مهم‌ترین دارایی‌ها در بازار جهانی کریپتو به زیر قیمت 1 دلار کاهش یافت. در کوین بیس، تتر (USDT) تا 0.941 دلار سقوط کرد و برابری با دلار را از دست داد. USDT/USD در زمان نوشتن 0.985 دلار معامله می شد که 1.10% کاهش داشت.

منبع: توییتر

این افت حتی زمانی رخ داد که پائولو آردوینو ، مدیر ارشد فناوری تتر ، اوایل امروز در توییتر اعلام کرد که تتر به “بازخریدهای USDt با قیمت 1 دلار” از طریق وب سایت خود، tether.to ادامه می دهد.

تتر (USDT) که در حال حاضر سومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، نقش کلیدی در تسهیل تجارت در سراسر بازار کریپتو ایفا می کند و همچنین با سیستم مالی سنتی ارتباط دارد.

معامله گران USDT را به دلار آمریکا فروختند زیرا در جامعه کریپتو اشتیاق به استیبل کوین وجود نداشت. استیبل کوین USDN Waves نشانه‌های ضعیفی از ضعف نشان داد و در 9 می در Bittrex به 0.91 دلار کاهش یافت. TerraUSD (UST) در اوایل این هفته به 0.22 دلار زیر برابری دلار کاهش یافت.

کاهش قیمت تتر به زیر 1 دلار در سراسر بازار ارزهای دیجیتال بازتاب داشت. بیت کوین، اولین و با ارزش ترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، بیش از 7 درصد کاهش یافت و به 25401 دلار رسید که پایین ترین سطح از دسامبر 2020 است.

ارزهای دیجیتال جایگزین، معروف به آلتکوین، ضرر دو رقمی را به همراه داشتند و تقریباً تمام دارایی‌های کریپتو در وضعیت قرمز قرار داشتند. آلت‌کوین‌های با سرمایه بزرگ بین 25 تا 40 درصد ضرر ثبت کردند.

پس از گزارش اداره آمار کار مبنی بر افزایش 8.3 درصدی قیمت مصرف کننده در ماه آوریل که اندکی بالاتر از انتظارات اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی داوجونز بود، ارزهای دیجیتال در کنار بازار سهام افت کردند.

سرمایه گذاران همچنین تحت تأثیر اخبار سقوط LUNA زیر 1 دلار ناشی از کاهش پیوند UST قرار گرفتند. طبق گزارش CoinGlass ، در 24 ساعت گذشته نزدیک به 1.29 میلیارد دلار لیکوییدی در سراسر بازار ارز دیجیتال صورت گرفته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید