اخبار ارزهای دیجیتال

ETF های اسپات بیت کوین 654 میلیون دلار بیت کوین را در 3 روز خریداری می کنند

سرمایه گذاران از 5 ژوئیه در ETF های بیت کوین انباشته شده اند، اما این برای جبران فروش بیت کوین آلمان کافی نبود.

سرمایه گذاران بیت کوین در سه روز معاملاتی گذشته از 5 ژوئیه، بیش از 650 میلیون دلار را به صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در فهرست ایالات متحده ارسال کرده اند.

این پس از یک روز قوی دیگر از جریان خالص ورودی برای 11 ETF بیت کوین در 9 ژوئیه می آید. ETF بیت کوین بلک راک، تراست بیت کوین آی شرز، 121 میلیون دلار ورودی به دست آورد و پس از آن صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity با 91 میلیون دلار افزایش یافت.

بر اساس داده های فارسید اینوستور، مجموع جریان خالص ورودی در تمام ETF های بیت کوین مستقر در ایالات متحده برای 9 جولای به 216.4 میلیون دلار یا 3760 بیت کوین رسید.

موج ورودی که شامل 294.8 میلیون دلار در 8 ژوئیه و 143.1 میلیون دلار در 5 جولای است، در سه روز معاملاتی گذشته در مجموع به 654 میلیون دلار رسیده است.

بیت کوین از 4 جولای تاکنون نتوانسته به بیش از 60000 دلار صعود کند. طبق گزارش تریدینگ ویو، در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال با قیمت 59,165 دلار معامله می شود که تقریباً 15 درصد در ماه گذشته کاهش یافته است.

برخی از تحلیلگران امیدوارند که ETFها به افزایش قیمت بیت کوین کمک کنند، همانطور که در ماه های قبل از مارس که بیت کوین به بالاترین سطح خود رسید.

سینا جی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت مشاوره نگهداری بیت کوین می نویسد: «رشد از 16 هزار دلار به 73 هزار دلار عمدتاً توسط ETF ها و به دنبال پدیده خرید شایعه خرید خبر بود. 21st Capital، در یک موضوع تحلیل در X.

«تا اواسط مارس جریان ETF بسیار قوی بود و بازار به سمت بالا حرکت کرد. از آن زمان، ETF ها کند شدند و جریان های ورشکستگی حاکم شد و باعث کاهش قیمت تا 56 هزار دلار شد.

برای جبران میزان تخلیه بیت کوین آلمان کافی نیست
جریان های ورودی به صندوق های ETF بیت کوین ایالات متحده برای پیشی گرفتن از ولگردی وحشیانه اخیر فروش بیت کوین از سوی Bundeskriminalamt آلمان (BKA)، پلیس جنایی فدرال این کشور، که در اواسط ژانویه نزدیک به 50000 بیت کوین را در بحبوحه تحقیق در مورد یک وب سایت دزدی فیلم ضبط کرد، کافی نبود.

به گفته آرکام، از 5 ژوئیه، کیف پول BKA دارایی های بیت کوین خود را بیش از 850 میلیون دلار کاهش داده است و صدها میلیون بیت کوین به کیف پول های متعلق به صرافی های متمرکز و سازندگان بازار ارسال می شود .

کیف پول آن اکنون 23960 بیت کوین به ارزش 1.4 میلیارد دلار را در خود جای داده است که کمتر از نیمی از کل بیت کوینی است که در اواسط ژانویه از سایت دزدی فیلم سینمایی Movie2k ضبط شده بود.

داده های آن چین از آرکام نشان می دهد که فروش بیت کوین BKA را در 19 ژوئن آغاز کرد و تلاش های خود را در ابتدای جولای افزایش داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا