اخبار

صرافی کریپتو سنگاپور در کنار درهای بسته پس از سقوط FTX

صرافی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور از طریق وب سایت به کاربران اطلاع داده است.

BITFRONT ، یک صرافی ارزهای دیجیتال، روز دوشنبه تعطیلی خود را اعلام کرد. صرافی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور از طریق یک اطلاعیه وب سایت به کاربران اطلاع داد و چالش های موجود در صنعت نوپای کریپتو را برجسته کرد.

پلتفرم تجاری دلایلی را برای تصمیم خود ذکر کرد: باید به رشد اکوسیستم بلاک چین LINE و اقتصاد توکن LINK ادامه می داد.

تیم BITFRONT تاکید کرد که این تصمیم به نفع اکوسیستم بلاک چین LINE گرفته شده است و به مسائل اخیر مربوط به صرافی‌هایی که متهم به سوء رفتار هستند مربوط نمی‌شود.

صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال FTX در ماه نوامبر سقوط کرد و منجر به آغاز تحقیقات مقامات باهامایی درباره تخلفات جنایی احتمالی پیرامون انفجار خیره کننده شد.

BITFRONT که در فوریه 2020 راه اندازی شد، صرافی جهانی ارزهای دیجیتال لاین است که ارزهای دیجیتال اصلی بیت کوین و اتریوم و همچنین توکن شبکه اصلی بلاک چین، LINK، را در بازارهای فیات USD معامله می کند. BITFRONT قبلا با نام BITBOX شناخته می شد.

تا زمان اعلام، BITFRONT توسط LVC USA Inc، یکی از شرکت های تابعه LINE Corporation، یکی از بزرگترین پلت فرم های رسانه های اجتماعی در شرق آسیا، اداره می شد.

در اطلاعیه وب سایت، BITFRONT توالی رویدادها را قبل از بسته شدن دائمی آن برجسته می کند. بیان می‌کند که برداشت‌ها تا 31 مارس 2023، ساعت 5:00 صبح (UTC) فعال خواهد بود. از کاربران می‌خواهد تا تمام دارایی‌ها را تا این مهلت برداشت کنند.

قبل از این تاریخ، تعلیق و لغو ثبت‌نام‌های جدید، پرداخت‌های کارت اعتباری، سپرده‌های ارز دیجیتال و دلار، تجارت، سرویس Open API و سفارش‌های باز به ترتیب از زمان اعلام تا 30 دسامبر 2022 انجام می‌شود.

پس از 31 مارس 2023، مهلت خروج دارایی ها به پایان می رسد و مشتریان ایالات متحده می توانند دارایی های خود را در هر یک از ایالت های خود مطالبه کنند، در حالی که مشتریان جهانی می توانند این کار را در ایالت دلاور انجام دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا