اخبار

گزارش شده است که وام دهنده رمزنگاری Hodlnaut با تحقیقات پلیس در سنگاپور مواجه است

گزارش شده است که Hodlnaut در مورد قرار گرفتن خود در معرض استیبل کوین الگوریتمی اکنون از بین رفته Terra دروغ گفته و نزدیک به 190 میلیون دلار از دست داده است.

وام‌دهنده رمزنگاری Hodlnaut که مستقر در سنگاپور است، بنا بر گزارش‌ها، با تحقیقات پلیسی به دلیل تخلفات ادعایی تقلب و کلاهبرداری مواجه است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های محلی، اداره امور بازرگانی پلیس بر اساس شکایت‌های متعدد علیه این پلتفرم بین ماه‌های آگوست تا نوامبر ۲۰۲۲، تحقیقاتی را درباره موسسان این صرافی آغاز کرده است.

پلیس سنگاپور خاطرنشان کرد که اکثر شکایات مربوط به اظهارات نادرست و اطلاعات نادرست در مورد قرار گرفتن شرکت در معرض یک توکن دیجیتال خاص است. پلیس همچنین به سرمایه‌گذارانی که تحت تأثیر بحران Hodlnaut قرار گرفته‌اند توصیه کرد که شکایت خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنند و اسناد قابل تأیید تاریخ تراکنش‌های خود را در این پلتفرم ارسال کنند.

اولین نشانه‌های مشکل برای وام‌دهنده کریپتو در 8 آگوست زمانی که برداشت از پلتفرم را به حالت تعلیق درآورد ، به دلیل بحران نقدینگی ظاهر شد. تعلیق برداشت‌ها تنها چند ماه پس از سرایت بدنام کریپتو در سه ماهه دوم به دلیل انفجار اکوسیستم Terra رخ داد.

در آن زمان، این پلتفرم ادعا کرد که در معرض استیبل کوین الگوریتمی Terra که اکنون TerraUSD Classic (USTC) نامیده می‌شود، قرار نگرفته است. با این حال، داده‌های زنجیره‌ای با ادعای وام‌دهندگان کریپتو در تضاد بود و نشان می‌داد که حداقل ۱۵۰ میلیون دلار در USTC نگهداری می‌شوند.

داده های زنجیره ای بعداً توسط یک گزارش قضایی در ماه اکتبر تأیید شد. در این گزارش اشاره شد که وام دهنده رمزارز نزدیک به 190 میلیون دلار به دلیل سقوط Terra از دست داد و بعداً هزاران سند مربوط به سرمایه گذاری های خود را حذف کرد تا در معرض قرار گرفتن آنها پنهان شود.

Hodlnaut موفق شد تقریباً سه ماه پس از فروپاشی اکوسیستم Terra، قرار گرفتن در معرض USTC خود را مخفی نگه دارد، اما در نهایت طعمه بحران نقدینگی شد و آن را مجبور کرد به دنبال مدیریت قضایی باشد که بر اساس آن دادگاه یک مدیر عامل موقت جدید را برای شرکت منصوب کرد. سه ماه بعد، مدیران آن اکنون با تحقیقات پلیسی برای نگه داشتن کاربران در تاریکی روبرو هستند.

در ماه آگوست، وام دهنده کریپتو گفته بود که در حال کار بر روی یک طرح بازسازی است که امیدوار است به زودی فعالیت خود را از سر بگیرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا