اخبار ارزهای دیجیتال

استخراج بیت کوین برای تقویت شبکه انرژی تجدیدپذیر انگلستان

یک سازمان بیت کوین مستقر در بریتانیا از دولت جدید کارگر برای اجرای یک استراتژی مبتنی بر استخراج بیت کوین برای مبارزه با مشکل رو به رشد تقاضای برق محلی حمایت می کند.

استخراج بیت کوین موارد استفاده بالقوه زیادی را فراتر از حفظ امنیت و یکپارچگی شبکه ارائه می دهد، مانند استفاده از پردازنده های گرافیکی برای تقویت یادگیری ماشین و تنظیمات بازی بزرگ.

یکی از سازمان‌های بیت‌کوین بریتانیا – Bitcoin Policy UK – از استفاده از آن برای حمایت از شبکه‌های پایدار و تولید برق تجدیدپذیر حمایت می‌کند.

استخراج بیت کوین FTW

گزارشی که این سازمان در 10 ژوئیه منتشر کرد، حاکی از آن بود که صنعت استخراج بیت‌کوین، که خریدار عمده برق است، می‌تواند کلیدی برای تامین متناوب برق از شبکه‌های تجدیدپذیر «قوی و قابل دوام» باشد.

بر اساس این گزارش، استخراج بیت کوین یکی از معدود فناوری‌هایی است که «تقاضای کاملاً کشسانی برای انرژی‌های تجدیدپذیر مازاد» را فراهم می‌کند. گفته می‌شود که این یک قیمت «کف» تعیین می‌کند و از عرضه انرژی که در غیر این صورت استفاده نمی‌شود یا حتی «به قیمت تمام می‌شود» پولی می‌شود.

این سازمان استدلال می‌کرد که اساساً می‌تواند نیاز به یارانه یا پرداخت صفر از سوی دولت داشته باشد، در حالی که از تمام انرژی‌های هدر رفته یا هدر رفته در دسترس استفاده می‌شود.

ماینینگ بیت کوین فناوری عالی برای حل مسائلی است که در زمینه بقای جاه طلبی های انرژی با آن روبرو هستیم و در حال حاضر نفوذ آن در مقیاس بزرگ در بازار بریتانیا صفر است.

در تگزاس، استخراج بیت کوین در حال حاضر به عنوان یک بار انعطاف پذیر در حال بازی است. ماینرها بار وقفه‌ای را ارائه می‌کنند که می‌تواند فوراً خاموش شود تا به تقاضای شبکه پاسخ داده شود و پس از اتلاف تقاضا، مجدداً نیرو بگیرد.

در این گزارش آمده است که این امر می‌تواند مشکل دوام تجاری اهداف استراتژی امنیت انرژی بریتانیا را حل کند و به تامین‌کنندگان انرژی‌های تجدیدپذیر اطمینان دهد که برای تمام انرژی‌هایی که تولید می‌کنند خریدار وجود دارد و پروژه‌هایشان کم‌استفاده نمی‌شوند.

دولت جدید استراتژی جدید

سیاست بیت کوین انگلستان با توجه به انتخابات بریتانیا که در 4 جولای برگزار شد، برای این استراتژی جدید فشار می آورد.

در این انتخابات، یک دولت جدید کارگر قدرت را به دست گرفت و متعاقباً برنامه خود را برای ایجاد یک صندوق ثروت ملی به ارزش 7.3 میلیارد پوند (9.3 میلیارد دلار) برای حمایت از صنایع سبز اعلام کرد.

در پاسخ به این برد، جامعه کریپتوهای محلی خواستار یک سیاست سازگارتر در مورد کریپتو شد.

فردی نیو، بنیانگذار و رئیس سیاست بیت کوین انگلستان، به کوین تلگراف گفت که آنها از این لحظه برای دفاع از سیاست های خوبی استفاده می کنند که “حفاظت و حفظ حقوق” میلیون ها شهروند بریتانیایی دارنده بیت کوین است.

به گفته یکی از بنیانگذاران این سازمان، دولت قبلی «امید زیادی» به تبدیل بریتانیا به یک «هاب رمزنگاری» داشت، اما از این هدف کوتاهی کرد.

«… در طول دوره تصدی آنها، شاهد بودیم که کسب‌وکارها نمی‌توانند در اینجا باز شوند یا فعالیت کنند، به دلیل مقررات ضعیف، و مجموعه‌ای از فرصت‌ها از دست رفته، به‌ویژه از نظر درک اینکه چگونه بیت‌کوین صرفا یک ابزار مالی برای حدس و گمان نیست.»

او توضیح داد که صنعت استخراج بیت کوین پتانسیل قابل توجهی برای تثبیت و کسب درآمد از شبکه های برق پایدار دارد، در حالی که در صورت قرار گرفتن در مزارع یا نزدیک محل های دفن زباله، انتشار متان و بیوگاز را کاهش می دهد.

نیو گفت که مشتاقانه منتظر همکاری با دولت جدید در زمینه سیاست های مرتبط با بیت کوین هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا