اخبار

شیبا اینو تبدیل به قرارداد هوشمند مورد استفاده بزرگترین کیف پول اتریوم شد

شیبا اینو در بین نهنگ ها جذابیت بیشتری پیدا می کند، اما هنوز برای رالی دیگری کافی نیست.

بر اساس گزارش WhaleStats ، پس از فهرست غیرمنتظره و در عین حال مدت‌ها مورد انتظار شیبا اینو توسط پلتفرم معاملاتی رابین‌هود، فعالیت نهنگ‌ها نسبت به سکه به تدریج افزایش یافت، زیرا تعاملات با توکن علاوه بر فعالیت خرید افزایش یافت.

داده های زنجیره ای و بازار SHIB

همانطور که صفحه توکن در ردیاب کیف نشان می‌دهد، نهنگ‌ها فعالانه این توکن را می‌خریدند، که باعث افزایش استفاده از قرارداد هوشمند شیبا اینو شد و آن را به پرمصرف‌ترین قرارداد هوشمند در میان 2000 کیف پول بزرگ اتریوم تبدیل کرد.

علاوه بر استفاده زیاد، معیارهای بازار و زنجیره‌ای برای شیبا اینو نیز افزایش می‌یابد، به طوری که میانگین موجودی آدرس‌های نهنگ به 2.36 توکن SHIB و حجم افزایش 436 درصدی به 53 میلیون دلار رسیده است.

منبع: WhaleStats

افزایش مهم‌تر، جریان خالص شیبا اینو در آدرس‌های نهنگ‌ها است که تقریباً 500 درصد افزایش یافته است که نشان می‌دهد توکن‌های بیشتری به کیف پول‌های نهنگ سرازیر شده‌اند که نشان‌دهنده خوش‌بینی کوتاه‌مدت و میان‌مدت سرمایه‌گذاران بزرگ است.

هم حجم و هم موجودی آدرس‌های نهنگ معیارهای مهمی هستند که عموماً احساسات مثبت را در بین خریداران بزرگ نشان می‌دهند. تمایلات مثبتی نیز بر ارزش هلدینگ شیبا اینو منعکس شده است که اخیراً به 1.3 میلیارد دلار افزایش یافته است و یک رقیب قدیمی به نام FTX را با توکن هایی به ارزش 1.1 میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار داده است.

عملکرد بازار شیبا اینو

متأسفانه برای سرمایه گذاران، SHIB نمی تواند حداقل بخش کوچکی از زیان هایی را که از نوامبر 2021 متحمل شده است، جبران کند. در زمان انتشار، شیبا اینو با قیمت 0.000025 دلار معامله می شود که بسیار کمتر از ATH 0.000088 دلار است.

پس از اخبار بزرگ در مورد فهرست رابینهود، شیبا اینو موفق شد حدود 24 درصد از ارزش خود را کسب کند، که حتی برای شکست کانال 100 روزه تثبیت کافی نبود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید