اخبار

ریپل در برابر ادعاهای SEC، مجری کریپتو شکست خواهد خورد

جین هافمن، مدیر عامل شرکت بلاک چین Chia Network، معتقد است که ریپل در برابر SEC شکست خواهد خورد.

جین هافمن، مدیر عامل شرکت بلاک چین Chia Network، پیش‌بینی کرده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ریپل را در یک نبرد حقوقی تحت نظارت دقیق شکست خواهد داد که به زودی به سال سوم خود ادامه خواهد داد.

او در توییتی نوشت: «تنها نتیجه این است که یک قاضی فدرال حکم خواهد کرد که فروش XRP توسط ریپل را به یک امنیت تبدیل کرده است.

مدیر عامل سابق شرکت سهامی عام می گوید که قضات فدرال به اندازه کافی شک دارند که بدانند اکثر مردم XRP را به این امید خریدند که “تعداد افزایش یابد.” از این رو، استدلال ریپل و حامیان آن در مورد سودمندی ادعایی ارز دیجیتال به احتمال زیاد قابل اجرا نخواهد بود.

هافمن، که چندین دهه تجربه کار با SEC را دارد، به این واقعیت اشاره کرده است که تنظیم کننده در طول دهه ها مورد بخش 5 را از دست نداده است، و افزود که تفاوت بسیار کمی بین توکن های XRP و LBRY Credits (LBC) وجود دارد. همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، شبکه توزیع محتوای همتا به همتا LBRY در ماه نوامبر توسط SEC شکست خورد، با حکم دادگاه که این استارت آپ توکن های LBC را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده ارائه می دهد.

علاوه بر این، رهبری ریپل توسط کسی جز بیل هینمن، مدیر سابق بخش مالی شرکت SEC، مطلع نشد که توزیع XRP آن در سال 2019 غیرقانونی تلقی شده است.

در حالی که هافمن موافق است که مدیریت SEC از سخنرانی بدنام اتریوم هینمن در سال 2018 “یک آشفتگی” بود، او متقاعد شده است که هیچ تاثیری بر این پرونده ندارد.

این کارآفرین فناوری همچنین از ریپل به دلیل گمراه کردن بسیاری از افراد جامعه ارزهای دیجیتال در مورد وضعیت واقعی انتقاد کرد. او نوشت: «مایه شرمساری است که بسیاری در ریپل، بسیاری را در مورد این موضوع گمراه می کنند.

هافمن استدلال می کند که تعداد بسیار کمی از 100 ارز دیجیتال برتر، اوراق بهادار در ایالات متحده نیستند.

دعوای SEC علیه ریپل تقریباً دو سال پیش مطرح شد. این شرکت محبوب بلاک چین به ارائه توکن های XRP به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده متهم شده است.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است، برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل انتظار دارد که این دعوا در نیمه اول سال 2023 حل و فصل شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا