اخبار ارزهای دیجیتال

انتشار اتریوم به میزان 98.4 درصد کاهش یافت؛ بعد از این چه میشود؟

یک قدم به کاهش تورم نزدیک‌تر می‌شویم، اما قیمت همچنان ثابت است.

پس از اجرای به‌روزرسانی مرج و افزایش فعالیت شبکه، قیمت اتریوم بیش از 98 درصد کاهش یافته است. تحت مکانیسم PoW، در همان دوره، بیش از 500 میلیون دلار اتریوم در بازار وجود داشت.

از زمان اجرای به روز رسانی اصلی، تنها 6500 ETH در شبکه صادر شده است. در سطح قیمت فعلی، حدود 8.5 میلیون دلار ارزش دارد. چنین جریان ورودی کم به دارایی با حجم تقریباً 10 میلیارد دلار از نظر فنی باعث می شود که حجم فروش تازه در بازار وجود نداشته باشد.

طبق سرویس ردیابی اتریوم ultrasound.money، این شبکه پس از به‌روزرسانی مرج، اوج انتشار خود را پشت سر گذاشت و به تدریج کاهش می‌یابد زیرا انتشار منفی می‌شود و اکثر سکه‌ها به جای توزیع در بین ماینرها سوزانده می‌شوند.

تورم دوا نیست

دوره های کاهش قیمت برای سرمایه گذاران اتریوم چیزی نیست که قبلاً ندیده باشند. صدور منفی بارها برای اتریوم اتفاق افتاده است، به ویژه در دوران شکوفایی صنایع NFT و دیفای، زمانی که بار شبکه نزدیک به 100٪ بود.

با این حال، فقدان سکه های جدید در بازار چیزی نیست که عملکرد دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار را به شدت تغییر دهد. استفاده از شبکه و درآمد به نظر می رسد تنها عواملی هستند که حداقل در این مرحله می توانند باعث افزایش قدرت در بازار شوند.

کاهش طولانی‌مدت تورم ممکن است تأثیر مثبتی بر ارزش اتریوم در بازار داشته باشد، اما برای سرمایه‌گذاری بر روی آن، توسعه‌دهندگان باید چیزی را به کاربران ارائه دهند که سرمایه‌گذاری‌های جدیدی را به صنعت غیرمتمرکز جذب کند.

در زمان انتشار، اتریوم با قیمت 1327 دلار معامله می شود و در کانال تثبیت حرکت می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا