اخبار

چانگ پنگ ژائو: تورم و رکود جهانی مردم را به سمت ارزهای دیجیتال سوق خواهد داد

در مصاحبه اخیر با Squawk Box، مدیر عامل بزرگترین صرافی ارز دیجیتال بایننس اظهار داشت که گاوهای ارزهای دیجیتال، اصولاً موفق شدند از سطح مهم قیمت بیت کوین 20000 دلاری دفاع کنند (اگرچه قیمت به پایین‌تر آمد) – این اوج قیمت است. آخرین چرخه صعودی، و بیت کوین هرگز به زیر سطح رکورد قبلی سقوط نکرده است. چانگ پنگ ژائو در مورد آینده بازار کریپتو معتقد است که پیش بینی دور جدیدی از رشد بسیار دشوار خواهد بود:

هیچ‌کس نمی‌توانست هیاهوی NFT و DeFi را پیش‌بینی کند، و این صنایع بودند که آخرین چرخه صعودی را تسریع کردند. به عنوان مثال، در سال 2017، ICO ها چنین کاتالیزوری بودند، اما به معنای واقعی کلمه شش ماه قبل از آن، هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند.

اما CZ مطمئن است که رکود در کشورهای توسعه یافته و افزایش تورم می تواند مردم و شرکت ها را به استفاده بیشتر از دارایی های دیجیتال سوق دهد . در حال حاضر، بازار کریپتو بسیار رشد کرده است، تعداد زیادی برنامه کاربردی جدید ظاهر شده اند و به طور کلی، کل صنعت در مسیر درستی حرکت می کند.

مدیر عامل بایننس گفت توصیه عاقلانه چیست؟

CZ گفت به هر حال خونسرد باشید. به ویژه در زمان بحران اقتصادی جهانی:

در واقع، نکته اصلی پیروی از یک استراتژی مدیریت ریسک است. به این فکر کنید که اگر همه چیز به صفر برسد چه اتفاقی می افتد. اگر شروع به مشکلاتی در زندگی کردید، پس بیش از حد سرمایه گذاری کرده اید. سرمایه خود را نصف کنید و دوباره وضعیت را ارزیابی کنید. بیش از حد سرمایه گذاری نکنید.”

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا